trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2  (Przeczytany 320422 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #270 dnia: Wrzesień 12, 2016, 07:23:27 pm »
pewnie tak :smile: i chyba nie zrozumiales sensu merytorycznego mej wypowiedzi, bo nie tyczyl on jakosci towarow :smile: a swoja droga, co bys zachwalil od dc ?
Z najbliższych tomów? Długie Halloween oczywiście! A potem Green Lanterny Johnsa chociażby.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #271 dnia: Wrzesień 12, 2016, 07:25:22 pm »
Wie ktoś jakie było logo na grzbiecie Kołczanu w innych krajach? Może to nie pomyłka
Nie pomyłka. Tak ma być:



Tylko na stronie błąd  :smile:

Offline Cycol

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #272 dnia: Wrzesień 12, 2016, 07:26:50 pm »
Z najbliższych tomów? Długie Halloween oczywiście! A potem Green Lanterny Johnsa chociażby.

halloween - poszedles na latwizne :) wiadomo, ze kozak. Johns tez zwykle sie sprawdza. ale powiedz, co polcasz z dotychczas dostepnych na rynku

Offline parsom

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #273 dnia: Wrzesień 12, 2016, 07:28:13 pm »
a jak ci podchodzi batman z new 52 ?

No nie próbowałem jeszcze i na razie raczej się waham.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline isteklistek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #274 dnia: Wrzesień 12, 2016, 07:28:28 pm »
W tej kolekcji jest mnóstwo bardzo dobrych tytułów. Chodzi o to, że te tytułu zostały wydane w lepszym standardzie i z dodatkami. Jeżeli ktoś nie lubi dodatków, a interesuje go sama historia, to będzie zachwycony tą kolekcją. Gdybym nie miał tych tomów od Egmontu czy Muchy brałbym na 100%

Offline Cycol

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #275 dnia: Wrzesień 12, 2016, 07:30:02 pm »
No nie próbowałem jeszcze i na razie raczej się waham.

to skoro uwazasz husha za slabego, to odpusc sobie cale new 52 :smile: kazde jest gorsze, moze procz trybunalu sow

ps. no i zapomnialem, ze wieczny batman tez jest z new 52. szczerze polecam - odbudowal moja wiare w to, ze batman moze jednak nie jest stracony :smile:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2016, 08:09:04 pm wysłana przez Cycol »

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #276 dnia: Wrzesień 12, 2016, 07:33:20 pm »
halloween - poszedles na latwizne :) wiadomo, ze kozak. Johns tez zwykle sie sprawdza. ale powiedz, co polcasz z dotychczas dostepnych na rynku
Wszystko co mam na półce. I nie oszukuj oszukuju, Śmierć rodziny jest lepsza niż Hush i to bardzo.

Offline Cycol

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #277 dnia: Wrzesień 12, 2016, 07:42:38 pm »
Wszystko co mam na półce. I nie oszukuj oszukuju, Śmierć rodziny jest lepsza niż Hush i to bardzo.

mnie smierc rodziny nie podeszla, moze temu, iz mialem wygorowane oczekiwania na podstawie czytanych opinii - bede musial ponownie przeczytac, by zweryfikowac :)

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #278 dnia: Wrzesień 12, 2016, 07:50:17 pm »
W tej kolekcji jest mnóstwo bardzo dobrych tytułów. Chodzi o to, że te tytułu zostały wydane w lepszym standardzie i z dodatkami. Jeżeli ktoś nie lubi dodatków, a interesuje go sama historia, to będzie zachwycony tą kolekcją. Gdybym nie miał tych tomów od Egmontu czy Muchy brałbym na 100%

Ale Wonder Woman Krąg i Śmierć w Rodzinie, to chyba weźmiesz, co? Te dwa tomy są chyba najlepsze w pierwszej 10-tce. Ziemia 2 trochę traci bo krótka jest i zaraz chyba będzie w obszernym wydaniu Egmontu.
W każdym razie na forum trochę osób polubiło run Azarello w WW. Ciekawe jak im się spodobają jej wcześniejsze przygody.

Offline isteklistek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #279 dnia: Wrzesień 12, 2016, 08:03:22 pm »
WW będę miał z WONDER WOMAN 75 BOX SET SC, a na Batman poczekam w deluxe. 

Offline pucek_miszcz

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #280 dnia: Wrzesień 12, 2016, 08:06:00 pm »
Też jestem ciekaw wcześniejszych historii z Wonder Woman. Bardzo lubię serię Azzarello więc może to być dla mnie szok :biggrin: Ale najbardziej czekam chyba na rzeczy które nie miały szans do tej pory u nas - Green Lantern (TM Semic to nie moje czasy), Plastic Man, Teen Titans i tak dalej
Ile by nie kupił komiksów, i tak znajdzie się jakiś do nadrobienia...

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #281 dnia: Wrzesień 12, 2016, 08:07:06 pm »
@UP
Pisałeś tylko o wydaniach Muchy i Egmontu, a teraz dorzucasz jeszcze zagraniczne? Nie zmieniaj reguł. :smile:
W każdym razie możesz se jeszcze poczekać. Antari donosił, że ENG jest tylko wersja soft cover w tej chwili. Ale może coś ogłoszą na Dzień Batmana.

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #282 dnia: Wrzesień 12, 2016, 08:56:20 pm »
WW będę miał z WONDER WOMAN 75 BOX SET SC, a na Batman poczekam w deluxe.

Piszesz o zagranicznym wydaniu Batman  Śmierć w Rodzinie? Nie słyszałem o takiej zapowiedzi w Deluxe.

Offline isteklistek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #283 dnia: Wrzesień 12, 2016, 09:00:59 pm »
Nie, spekuluje, że Egmont może to kiedyś wydać, tak samo, jak inne tytuły w tej kolekcji, których jeszcze nie wydał. Nie mam zamiaru kupować żadnego tomu tej kolekcji.

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #284 dnia: Wrzesień 12, 2016, 09:10:29 pm »
Nie, spekuluje, że Egmont może to kiedyś wydać, tak samo, jak inne tytuły w tej kolekcji, których jeszcze nie wydał. Nie mam zamiaru kupować żadnego tomu tej kolekcji.

W pierwszej kolejności idą tytuły wydane za granicą w Deluxe. "Śmierć w Rodzinie" nie została wydana w takim formacie, więc szanse są naprawdę marne. Dodatkowo sprawę pogarsza fakt, że tytuł ten ukaże się w kolekcji DC. Raczej wątpię, że w kilku kolejnych latach Egmont zdecyduje się na taki ruch. A wydanie WKKDC zawsze można sprzedać. O dziwo nie ma z tym najmniejszych problemów w naszym kraju w przeciwieństwie do zagranicznych wydań. Nawiasem mówiąc to też ciekawe, że wiele osób woli kupić jakieś gnioty z WKKM czy WKKDC niż naprawdę dobre pozycje w języku angielskim. Ja sam mam dość spory problem ze sprzedażą np. świetnego runu Johns'a z Green Lantern.

 

anything