Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2  (Przeczytany 319125 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline parsom

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #285 dnia: Wrzesień 12, 2016, 09:31:53 pm »
to skoro uwazasz husha za slabego, to odpusc sobie cale new 52 :smile: kazde jest gorsze, moze procz trybunalu sow

ps. no i zapomnialem, ze wieczny batman tez jest z new 52. szczerze polecam - odbudowal moja wiare w to, ze batman moze jednak nie jest stracony :smile:

Cenna rada, dzięki.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline Lesiok

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #286 dnia: Wrzesień 12, 2016, 10:03:19 pm »
Ja będę Husha jednak dalej bronił jako dobrego rozpoczęcia kolekcji. Pamiętajcie, że WKKDC jest przeznaczona dla szerszego grona czytelników,  nie tylko dla "wyjadaczy" co z niejednej księgarni komiks czytali :biggrin: I komiks jest przygotowany według "receptury na małego hiciorka". Znani twórcy, znana postać /+ spooooro kolegów/, mnóstwo wspominków żeby przypadkiem ktoś nie mówił, że nie wie kto to ten w zielonych rajstopkach. Wiadomo, że przepis to nie wszytko, liczy się też wykonanie. I z nim nie było najgorzej. Patrzenie na rysunki nie boli, a nawet na kilku można było oko zawiesić /i nie mówię tu o Selince  :smile: /. Co do fabuły to mi na myśl przychodzi porównanie do wielkich kinowych hitów co to co roku mają na nowo zdefiniować kino rozrywkowe /dużo, szybko, kolorowo/.
Podsumowując. Jeśli nie nastawiasz się na dzieło które można postawić obok Strażników, to z Husha można czerpać trochę radości po ciężkim dniu pracy.

Offline Gazza

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #287 dnia: Wrzesień 13, 2016, 07:38:54 am »
Ja sam mam dość spory problem ze sprzedażą np. świetnego runu Johns'a z Green Lantern.
Abstrahując od kwestii językowych to w tym przypadku chyba 3 eleganckie omnibusy zrobiły swoje. :wink:

Jeśli nie nastawiasz się na dzieło które można postawić obok Strażników, to z Husha można czerpać trochę radości po ciężkim dniu pracy.
Dokładnie tak. Jest dobry i tyle. Ale można przy tej okazji trochę się teraz narzekaniem podlansować i na mecenasa komiksu wykreować ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2016, 07:42:24 am wysłana przez Gazza »

mgnesium

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #288 dnia: Wrzesień 13, 2016, 07:42:06 am »
a sam mam dość spory problem ze sprzedażą np. świetnego runu Johns'a z Green Lantern.

trejdy się nie sprzedają, chyba że za bezcen - tylko omnibusy, omniaki i omniaczki - wyłącznie w twardej oprawie, najlepiej w limitowanym nakładzie. komiksy mają wyglądać.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2016, 07:46:04 am wysłana przez mgnesium »

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #289 dnia: Wrzesień 13, 2016, 07:52:42 am »
trejdy się nie sprzedają, chyba że za bezcen - tylko omnibusy, omniaki i omniaczki - wyłącznie w twardej oprawie, najlepiej w limitowanym nakładzie. komiksy mają wyglądać.
Heh. A jak chcę coś sprzedać to dużo szybciej schodzą trejdy niż omnibusy. ;)

mgnesium

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #290 dnia: Wrzesień 13, 2016, 08:07:12 am »
najwyraźniej na każdym atomie mam wypisane słowo "frajer", bo nawet za omnibusy oop dostawałem takie oferty, że nic tylko dać po twarzy.

Offline misiokles

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #291 dnia: Wrzesień 13, 2016, 08:20:23 am »
To podobnie jak ja.  Tylko że tłumaczę to totalnym brakiem asertywności..

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #292 dnia: Wrzesień 13, 2016, 08:30:30 am »
trejdy się nie sprzedają, chyba że za bezcen - tylko omnibusy, omniaki i omniaczki - wyłącznie w twardej oprawie, najlepiej w limitowanym nakładzie. komiksy mają wyglądać.

Z omnibusami też jest duży problem w naszym kraju. Chyba, że sprzedajesz mocno poniżej ceny zakupu. Najlepiej schodzą tomy kolekcji Marvela i pewnie w przyszłości DC, na tym nie sposób stracić a czasem można zarobić. Niepojęte.

Offline absolutnie

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #293 dnia: Wrzesień 13, 2016, 08:41:21 am »
Najlepiej schodzą tomy kolekcji Marvela i pewnie w przyszłości DC, na tym nie sposób stracić a czasem można zarobić.


Już nie schodzą. Tomy WKKM chodzą przeciętnie po 30 zlotych i niekoniecznie się sprzedają. Tylko niektóre są poszukiwane.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #294 dnia: Wrzesień 13, 2016, 09:03:46 am »
najwyraźniej na każdym atomie mam wypisane słowo "frajer", bo nawet za omnibusy oop dostawałem takie oferty, że nic tylko dać po twarzy.
Nie ma tak lekko. Oferty "chętnie przyjmę za darmo, no dobra, możesz dopłacić" to jakaś chora codzienność. Ale koniec końców tpb sprzedałem całą półkę, część z fajnym zyskiem. Omnibusa jednego, po trzech rozmyślonych klientach...

mgnesium

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #295 dnia: Wrzesień 13, 2016, 09:13:59 am »
Nie ma tak lekko. Oferty "chętnie przyjmę za darmo, no dobra, możesz dopłacić" to jakaś chora codzienność. Ale koniec końców tpb sprzedałem całą półkę, część z fajnym zyskiem. Omnibusa jednego, po trzech rozmyślonych klientach...

pierwsze dwa zdania - amen.
 

Offline kyms

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #296 dnia: Wrzesień 13, 2016, 10:56:25 am »
Ciekawa wymiana zdań z babeczką od Eaglemossa. Zdałem jej pytanie wobec listy tytułów. Dokładniej poprosiłem o potwierdzenie listy tytułów, którą mogliśmy ujrzeć na boku panoramy w załączonych materiałach promocyjnych. Odpowiedziala, że nie jest to pewna lista tytułów. Cały czas nad nią pracują i mogą zajść pewne zmiany. Czyżby lista dubli dała im do myślenia?
http://uniwersumdccomics.com.pl/ - Uniwersum DC Comics

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #297 dnia: Wrzesień 13, 2016, 11:21:59 am »
Ściemniają pewnie. Zamieszczenie panoramy z tytułami w takim podmiocie jak kolekcja jest wiążące. Wyobrażasz sobie możliwości ewentualnych pretensji, pozwów, grup, petycji i innego bólu dupy podchodzącego pod "niezgodność towaru z umową"? :wink:

Offline kyms

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #298 dnia: Wrzesień 13, 2016, 11:27:27 am »
Tłumaczyć się mogą tym, że było to tylko zdjęcie, na którym ledwo widoczne były poszczególne tytuły. Na oficjalnej stronie nie podali pełnego zbioru kolekcji. Malutki zabezpieczenie z ich strony :D
http://uniwersumdccomics.com.pl/ - Uniwersum DC Comics

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #299 dnia: Wrzesień 13, 2016, 11:50:49 am »
A z Hachette jak jest?  :smile:

Po co by dawali tytuły na panoramie z ulotki gdyby lista mogła się zmienić?

Kelen też by pewnie wspomniał że lista może się zmienić.
 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2016, 12:59:40 pm wysłana przez JanT »