trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2  (Przeczytany 319910 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline parsom

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #300 dnia: Wrzesień 13, 2016, 01:41:52 pm »
Abstrahując od kwestii językowych to w tym przypadku chyba 3 eleganckie omnibusy zrobiły swoje. :wink:
Dokładnie tak. Jest dobry i tyle. Ale można przy tej okazji trochę się teraz narzekaniem podlansować i na mecenasa komiksu wykreować :wink:

Można się też podlansować pozując na takiego, co to ponad to. Nie jest dobry. Jeżeli miał zachęcić, to mnie nie zachęcił. Tyle dobrze, że nie zniechęcił. I nie wciskaj mi, że ze snobizmu mi się nie podobał.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline Cycol

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #301 dnia: Wrzesień 13, 2016, 01:59:08 pm »
Wyobrażasz sobie możliwości ewentualnych pretensji, pozwów, grup, petycji i innego bólu dupy podchodzącego pod "niezgodność towaru z umową"? :wink:

ja przepraszam, ale jaka umowa ? zamawiajac prenumerate skladasz zamowienie na kolekcje wkkdc, a nie na kolekcje wkkdc, w ktorej sklad wchodza konkretne tytuly :smile: na oficjalnej stronie eaglemoss polska widnieje panorama bez tytulow na grzbiecie, a listy tytulow tez tam nie znalazlem. wszystkie wczesniej podane listy tytulow pochodza z innych zrodel, niz od eaglemoss - jesli sie myle, to niech ktos sprostuje  :smile: czyli nie ma mowy o "niezgodnosci towaru z umowa", bo przeciez nikt nie obiecywal, ze polska lista wydan bedzie sie pokrywac z niemiecka, czy tez inna :smile:
 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2016, 02:37:12 pm wysłana przez Cycol »

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #302 dnia: Wrzesień 13, 2016, 02:00:55 pm »
Pamiętam, że kiedyś kupiłem pierwszy numer jakiejś kolekcji i była notka "Lista, kolejność i zawartość poszczególnych tomów może ulec zmianie". Czy coś w ten deseń.

Offline juras9

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #303 dnia: Wrzesień 13, 2016, 03:33:36 pm »
Przesyłka właśnie doszła! :D Pakowanie karton + folia bąbelkowa. Komiksy bez wad i nie śmierdzą! :D

Offline dudi1212

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #304 dnia: Wrzesień 13, 2016, 03:38:32 pm »
Szczęściarz! Miałeś folię bąbelkową:)
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline juras9

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #305 dnia: Wrzesień 13, 2016, 04:18:17 pm »
O kurdebele, teraz zaczęło delikatnie mówiąc śmierdzieć. Jak bym w zoo był albo co. Fuj, anuluję właśnie prenumeratę tego... czegoś.


Edit: tego się czytać nie da, od razu mi się na wymioty zbiera :/. 85zł w błoto.


I sam fakt 40zł za kolejne tomy, gdy np. wydanie DC Deluxe po zniżkach można mieć za 50-6xzł, a często mają w sobie 2 zeszyty z tej kolekcji. Bez sensu.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2016, 04:24:23 pm wysłana przez juras9 »

Offline AvengerGT

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #306 dnia: Wrzesień 13, 2016, 04:30:21 pm »
Takiej reakcji to się nie spodziewałem  :smile: Może poczekaj z tym anulowaniem, coś mi się obiło o uszy, że po trzecim tomie tego śmierdzącego kleju ma już nie być.

Offline Gazza

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #307 dnia: Wrzesień 13, 2016, 04:31:30 pm »
I nie wciskaj mi, że ze snobizmu mi się nie podobał.
Jeśli to do mnie to nie rozumiem bo niczego nikomu nie wciskam.
Cytowałem Lesioka jeśli nie zauważyłeś i do nikogo personalnie moja wypowiedź nie była zwrócona.
Najwyraźniej zadziałało stare ale jare - "uderz w stół, a nożyce się odezwą" :wink:

BTW: swoją drogą to jak na słaby komiks doczekał się zdumiewająco wielu edycji, a do wydania tej budżetówki jego poprzednie polskie wydanie osiągało zdumiewająco wysokie ceny na rynku wtórnym - frapujące, nieprawdaż? Tu pewnie rządzi zasada - im słabszy tytuł tym większy popyt....

Offline juras9

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #308 dnia: Wrzesień 13, 2016, 04:39:38 pm »
Może poczekaj z tym anulowaniem


Mail już poszedł, anulowane. Prawdę mówiąc cieszę się, bo nie podoba mi się w ogóle ta kolekcja, wolę właśnie takie DC Deluxe z Egmontu czy wydania Muchy. Smród tylko dobił gwóźdź do trumny i to chyba największy gwóźdź.

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #309 dnia: Wrzesień 13, 2016, 04:49:57 pm »
BTW: swoją drogą to jak na słaby komiks doczekał się zdumiewająco wielu edycji, a do wydania tej budżetówki jego poprzednie polskie wydanie osiągało zdumiewająco wysokie ceny na rynku wtórnym - frapujące, nieprawdaż? Tu pewnie rządzi zasada - im słabszy tytuł tym większy popyt...

A to akurat jest chyba kwestia obsesji na punkcie rodzimych wydań, a nie poziomu jaki reprezentuje tytuł. Niedawno widziałem licytację na allegro na której licytują drugi tom Amerykańskiego Wampira za ponad 200 zł. O nawet jeszcze jest. Kupować, bo okazja  :cool: I kilka innych aukcji gdzie ten tom sprzedają po 220-250 zł.

Offline Cycol

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #310 dnia: Wrzesień 13, 2016, 04:58:03 pm »
wez nie kus, bo jeszcze swojego wystawie na allegro :biggrin:
...
w zyciu - uwielbiam ta serie :)

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #311 dnia: Wrzesień 13, 2016, 05:00:28 pm »
Tu pewnie rządzi zasada - im słabszy tytuł tym większy popyt....
A od kiedy to jakość tytułu przedkładała się na sprzedaż? Jakbyśmy tak patrzyli, to Saga o Potworze z Bagien to szajs straszny chyba? A Wszystkie Batmany z N52 to ósmy cud świata? Daj spokój, jak już chcesz bronić tego badziewia, to argumentuj jakoś, że komiks jest dobry... a nie a to strzelasz z tyłka że lans, a to, że przecież drogo chodził na allegro...

Offline Mr.J

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #312 dnia: Wrzesień 13, 2016, 07:35:51 pm »
miałem okazję pomacać 4 tom. jak co, to bez smrodku.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #313 dnia: Wrzesień 13, 2016, 07:42:06 pm »
Ale 1-2 (i pewnie 3) też nie wszystkie śmierdzą  :smile:

Skąd już dorwałeś 4?

Offline Mr.J

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #314 dnia: Wrzesień 13, 2016, 07:48:58 pm »
spadło z tira ;) nie mam na własność, tylko do wglądu dostałem na 5min. Traktujcie więc jako nieoficjalne info.


Ten egzemplarz był spoko, zobaczymy za 3tyg jak nowa partia będzie pachnieć.

 

anything