Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2  (Przeczytany 320355 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #315 dnia: Wrzesień 13, 2016, 09:07:08 pm »
Najlepiej schodzą tomy kolekcji Marvela i pewnie w przyszłości DC, na tym nie sposób stracić a czasem można zarobić. Niepojęte.

Daaaaa - no właśnie :)



juras9 - zawodzisz mnie. Kupiłeś cały N52 i resztę serii DC/Marvel od Egmontu, a Ealemoss nie weźmiesz? Z powodu zapachu? IMHO przesadzasz. Spryskaj perfumą i będzie ok. No przecież niedługo będzie świetna Wonder Woman.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2016, 09:15:11 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #316 dnia: Wrzesień 13, 2016, 09:12:44 pm »
Co ma oznaczać to zdjęcie Bazyliszku ? Aha, że niby Niepojęte  :razz:  Dobre, dobre, nie najgorsze ...

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #317 dnia: Wrzesień 14, 2016, 09:23:56 am »
W poniedziałek dostałem SMS, wczoraj przyszła paczka. Komiksy zafoliowane, owinięte dość dokładnie folią bąbelkową, zapakowane w karton, przyszły bez żadnych uszczerbków.

Mam wrażenie, że nie śmierdzą (no dobra, śmierdzą sporo mniej, niż pierwszy kioskowy HUSH). Być może to dlatego, że już trochę wywietrzały, ale przecież też były w folii, nie? :smile: Dziwi mnie tylko, że dostałem je bez tekturek, takich jak na zdjęciu DCManiaka. Dziwne, czyżby on nie miał z prenumeraty, tylko wersję kioskową?

Klejenie bez zarzutu, wszystko się trzyma grzbietu. Paski w jednakowym kolorze :wink: Panorama układa się na razie bardzo dobrze. Grubość? Trzy tomy WKKDC to dwa tomy WKKM, mniej więcej tak to pewnie będzie. Logo DC faktycznie mniejsze na 2 i 3 tomie. Da się jeszcze to obejść - wystarczy na ostatnim tomie też dać większe logo i będziemy mieli całkiem ładną klamrę :wink: Może oni to tak celowo zrobili?

Drobny mankament dla fetyszystów: logotypy u dołu tomu (Batman i JLA póki co) są wydrukowane nierówno, tzn na jednym tomie wyżej, na drugim niżej. Niby nic, ale pewnie z 10 stron w wątku przybędzie :wink:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2016, 11:23:41 am wysłana przez pocztar »

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #318 dnia: Wrzesień 14, 2016, 09:46:19 am »
Pocztar, napisz jeszcze, jak ci się podoba pierwszy prezent czyli Action Comics #1.

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #319 dnia: Wrzesień 14, 2016, 10:04:47 am »
Anion, szczerze mówiąc trudno mi jakoś się do tego odnieść, może dlatego, że nie jestem wielkim fanem ramotek i nie mam do niego jakiegoś emocjonalnego stosunku. Jest to kopia 1:1, łącznie z reklamami. Zeszyt jest dość gruby (chyba ok. 50 stron), coś jak stare Semici. Na nowoczesnym papierze nie robi większego wrażenia, niż np. zeszyt Star Wars od Egmontu. I szczerze? Przeczytałem historię o Supermanie (pierwsze kilka pojedynczych stron), a cała reszta to zupełnie inne komiksy - western, kryminał, trochę komedii. I niespecjalnie chciało mi się to czytać, nie mój klimat. Odłożyłem komiks na półkę i zabrałem się za dodatek do Green Arrow tom 1 - całkiem przyjemna historyjka z Gackiem i Queenem Greenem :smile:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2016, 11:23:29 am wysłana przez pocztar »

Offline grandaaaa

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #320 dnia: Wrzesień 14, 2016, 08:26:21 pm »
Ponowię pytanie ( może w końcu mi ktoś odpowie ) , ci prenumeratorzy którzy dostali już paczki kiedy złożyli zamówienie na ową prenumeratę ?

Offline Murazor

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #321 dnia: Wrzesień 14, 2016, 08:30:10 pm »
ja złożyłem tydzień przed około i dostałem dopiero figurkę więc spokojnie :)

Offline Jutrzen

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #322 dnia: Wrzesień 14, 2016, 08:49:44 pm »
Spryskaj perfumą
Nie ma takiego słowa.

Offline dudi1212

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #323 dnia: Wrzesień 14, 2016, 09:12:12 pm »
W Kaczorze Donaldzie tak pisali i mu weszło w nawyk;)
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #324 dnia: Wrzesień 14, 2016, 10:36:54 pm »
Trzy tomy WKKDC to dwa domy
Mi się wydawało że mniejsze  :smile:

Offline juras9

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #325 dnia: Wrzesień 15, 2016, 05:42:19 am »
ja złożyłem tydzień przed około i dostałem dopiero figurkę więc spokojnie :smile:


Figurkę?  :???: ??:  Właśnie zastanawiałem się, gdzie ta obiecana figurka. I tak już to anulowałem, ale nie dostałem figurki z pierwszą paczką. Jeśli wysłali osobno to już wiem czym była polecona paczka gdy byłem na urlopie... Myślałem, że to skarbówka i jakieś mandaty zaległe i nie odebrałem hihihi...

Offline Wojtpil

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #326 dnia: Wrzesień 15, 2016, 08:23:26 am »
A komiks Action Comics z Supermanem dostaliście?
Nie jestem prenumeratorem, ale ciekaw jestem czy dużo straciłem.
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline laf

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #327 dnia: Wrzesień 15, 2016, 08:46:05 am »
A komiks Action Comics z Supermanem dostaliście?
Nie jestem prenumeratorem, ale ciekaw jestem czy dużo straciłem.

A tymczasem zaledwie parę postów wyżej
Anion, szczerze mówiąc trudno mi jakoś się do tego odnieść, może dlatego, że nie jestem wielkim fanem ramotek i nie mam do niego jakiegoś emocjonalnego stosunku. Jest to kopia 1:1, łącznie z reklamami. Zeszyt jest dość gruby (chyba ok. 50 stron), coś jak stare Semici. Na nowoczesnym papierze nie robi większego wrażenia, niż np. zeszyt Star Wars od Egmontu. I szczerze? Przeczytałem historię o Supermanie (pierwsze kilka pojedynczych stron), a cała reszta to zupełnie inne komiksy - western, kryminał, trochę komedii. I niespecjalnie chciało mi się to czytać, nie mój klimat. Odłożyłem komiks na półkę i zabrałem się za dodatek to Green Arrow tom 1 - całkiem przyjemna historyjka z Gackiem i Queenem Greenem :smile:

Offline Wojtpil

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #328 dnia: Wrzesień 15, 2016, 08:57:35 am »
Umknęło mi  :oops:
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #329 dnia: Wrzesień 15, 2016, 03:52:11 pm »
z FB Eeaglemossu:

Drodzy fani komiksów - zwłaszcza prenumeratorzy. Ponieważ bardzo czekacie na swoje egzemplarze Wielkiej Kolekcji Komiksów DC Comics jesteśmy Wam winni informacje jak wygląda kwestia realizacji wysyłek.
 1. Do osób, które złożyły zamówienia przedpremierowo (do 24.08) wysyłki już zostały zrealizowane.
 2. Do osób, które złożyły zamówienia w sierpniu część wysyłek została zrealizowana. Część będzie, niestety, miała opóźnienia. Z danych na tę chwilę wynika, że opóźnienia mogą wynieść około 14 dni.
 3. Podobne opóźnienia mogą występować również w przypadku osób, które zamówienia złożyły we wrześniu, ale sytuacja z przesyłkami do prenumeratorów powinna unormować się już w październiku. Opóźnienia wynikają z większego niż się spodziewaliśmy zainteresowania Kolekcją. Z tego się oczywiście cieszymy. Niestety - cierpią na tym nasi prenumeratorzy, a więc osoby, którym powinniśmy szczególnie dziękować za zaufanie i złożenie zamówień.
 Dlatego jest jeszcze punkt 4. Dla osób, które dotknie wydłużony czas oczekiwania przewidujemy dodatkowe, tematyczne, prezenty. Liczymy, że przynajmniej częściowo wynagrodzą dodatkowy czas oczekiwania. Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałą sytuację. Liczymy na Waszą wyrozumiałość i cierpliwość, której do tej pory Wam nie brakowało i obiecujemy cieżko pracować, aby nadrobić zaległości!