Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2  (Przeczytany 320436 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #345 dnia: Wrzesień 16, 2016, 06:36:57 pm »
Ja nadal żyje nadzieją, że Egmont się weźmie za tę pozycję i wyda w 2017. Chyba kiedyś nawet padła jakaś odpowiedź w 2015 na temat tego komiksu coś w stylu "może, na pewno nie w tym roku".

Popieram. Zamiast Catwoman wziąłbym tego Knightfalla i Knightquesta, bo tych TM Semiców nie mam.

Offline grandaaaa

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #346 dnia: Wrzesień 16, 2016, 06:42:57 pm »
było by rewelacyjnie nawet zamiast husha i LH , i może by tłumaczenie było by narmalne bo semicowe to masakra 

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #347 dnia: Wrzesień 16, 2016, 07:57:54 pm »
Nie potwierdzone, ale dość prawdopodobne, także z uwagi na duże zainteresowanie kolekcją. Były chyba też delikatne sugestie ze strony wydawnictwa (zdaje się, w formularzach prenumeraty była opcja "chcę, by powiadamiać mnie o ewentualnych wydaniach specjalnych kolekcji").

Zważywszy, że nawet w kolekcji figurek Marvela Eaglemoss ukazało się wydanie specjalne, uważam, że są spore widoki na "specjale" u nas (ale nigdzie nie pisałem, ze to pewne info).

Jakbym znał hiszpański, to obserwowałbym ich stronę Kolekcji. Nasze edycje są drukowane jednocześnie, a tam mają opcję premium prenumeraty. Za jakiś czas pewnie pojawią się u nich i Wydania Specjalne. Może wtedy i nasz oddział udzieli nam dodatkowych informacji.

Offline p3rshing

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #348 dnia: Wrzesień 17, 2016, 11:20:26 am »
Hush przeczytany. Długo był na mojej dream liście. Ogólnie bez zachwytów. Dobrze zrobione, fajne rysunki, ale słabszy kryminał niż np. Długie Halloween. Miłe zaskoczenie to za to przedruki starych komiksów z Batmanem. Fajnie się to czyta z perspektywy tylu lat.

Dalej Kołczan. Warto to kupić? Do kolekcji podchodzę raczej wybiórczo więc szukam rekomendacji ;-)

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #349 dnia: Wrzesień 17, 2016, 12:06:27 pm »
Bardzo warto  :smile:

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #350 dnia: Wrzesień 17, 2016, 12:26:20 pm »
Bo Kevin Smith  :smile: Czytałem to z dekadę temu więc słabo pamiętam (sam chcę sobie przypomnieć w WKKDC) ale na pewno mi się bardzo podobało i ogólnie Kołczan jest chwalony.

Offline Gazza

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #351 dnia: Wrzesień 17, 2016, 12:31:24 pm »
Kevin Smith, fabuła co najmniej na poziomie Husha (albo i lepsza), no i są też Batman, Superman itp. Mam wydanie Egmontu i z tego co pamiętam czytało się gładko i sympatycznie. Zresztą Arrow'a (jak i Lantern'a) wciąż jak na lekarstwo...

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #352 dnia: Wrzesień 17, 2016, 12:33:17 pm »
Fabuła znacznie lepsza od Husha którego nie uważam za straszny gniot.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #353 dnia: Wrzesień 17, 2016, 12:39:11 pm »
To mi dajecie zagwozdkę. Z jednej strony chwalą, z drugiej fabuła na poziomie Husha. :D

Offline rzem

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #354 dnia: Wrzesień 17, 2016, 01:21:59 pm »
Fabuła nieco wyżej od Husha. Nie przekonały mnie cartoonowe rysunki. Pamiętam dobre dialogi. Batman, kiedy już się pojawia,  robi różnicę. Pozbyłem się kiedyś bez żalu (tak samo jak Husha), aczkolwiek zastanawiam się,  jak bym odebrał ten komiks teraz.

Offline adro

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #355 dnia: Wrzesień 17, 2016, 02:08:25 pm »
czy ten trzeci tom smierdzi juz troche mniej ? :biggrin:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline grandaaaa

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #356 dnia: Wrzesień 17, 2016, 03:26:26 pm »
generalnie jak wczoraj dostałem przesyłkę to żaden nie wali , no może jak faktycznie nos soę wsadzi prosto w klej na pierwszej i ostatniej stronie to można coś wywąchać ale gdybym nie wiedział o tym że coś śmierdzi to bym nie szukał i nie zauważyłbym że coś jest nie tak

Offline zagul

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #357 dnia: Wrzesień 17, 2016, 04:32:28 pm »
Czy zeszyty serii Ligi Sprawiedliwości wydawana w ramach "NOWEGO DC" pokrywają się jakoś z tomami JLA z WKKDC ?

Offline mack3

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #358 dnia: Wrzesień 17, 2016, 04:49:30 pm »
Czy zeszyty serii Ligi Sprawiedliwości wydawana w ramach "NOWEGO DC" pokrywają się jakoś z tomami JLA z WKKDC ?
W WKKDC nie ma nowego DC.

Offline soplic

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #359 dnia: Wrzesień 17, 2016, 05:18:05 pm »
Tomy które dostałem w paczce prawie nie śmierdzą w przeciwieństwie do tego z kiosku, także pierwszy.


Na Allegro ludzie kupują 1 tom Husha po 40zł, zaś 1+2 za 89zł a u mnie w mieście jeszcze wczoraj widziałem w kiosku pierwszą część za 14.99.