Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2  (Przeczytany 319220 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adro

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #360 dnia: Wrzesień 17, 2016, 05:37:01 pm »
uff to dobrze, bo 1 i 2 husha wciaz smierdza. Masakra, skad oni wzieli ten klej, ze sciekow?  :razz: :lol:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #361 dnia: Wrzesień 17, 2016, 05:53:45 pm »
u mnie w mieście jeszcze wczoraj widziałem w kiosku pierwszą część za 14.99.

A gdzie dokładnie?

Daredevil Kevina Smitha był bardzo fajny, poza samym zakończeniem. Dlatego Kołczanowi z pewnością dam szansę.

Offline pshemko79

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #362 dnia: Wrzesień 17, 2016, 06:41:21 pm »
1 i 2 husha wciaz smierdza
Moje tomy nie śmierdzą (kupione poza prenumeratą).
Zawsze bądź sobą... Chyba, że możesz być Batmanem... Wtedy zawsze bądź Batmanem...

Offline soplic

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #363 dnia: Wrzesień 17, 2016, 08:59:06 pm »
A gdzie dokładnie?



W Sanoku, w poniedziałek nawet będę w tym kiosku odbierał paczkę więc zobaczę czy nadal zalega.

Offline Mawer

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #364 dnia: Wrzesień 17, 2016, 11:44:13 pm »
O dziwo u mnie również jeszcze jest 1 nr Wkkdc. Dziś widziałem w kiosku :roll:

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #365 dnia: Wrzesień 18, 2016, 06:19:01 am »
O dziwo u mnie również jeszcze jest 1 nr Wkkdc. Dziś widziałem w kiosku :roll:
A gdzie dokładnie?

Tak się jeszcze zastanawiam - ciekawe, czy jeśli przedłużą WKKDC drugi raz, to czy po 100 numerze jednak nam wrzucą do niego N52, jak u Francuzów? Bo w sumie ten Trybunał Sów to mógłbym kupić. Bo tak porównując, to konstrukcja Husha i TS jest dość podobna - tajemnicze ataki od skrytego w cieniu przeciwnika a Batman stara się dociec o co konkretnie chodzi.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2016, 06:33:36 am wysłana przez 8azyliszek »

Offline Cycol

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #366 dnia: Wrzesień 18, 2016, 07:43:52 am »
Bo w sumie ten Trybunał Sów to mógłbym kupić. Bo tak porównując, to konstrukcja Husha i TS jest dość podobna - tajemnicze ataki od skrytego w cieniu przeciwnika a Batman stara się dociec o co konkretnie chodzi.

moglbys ? absolutnie powinienes, a najlepiej nie czekaj, az MOZE wyjdzie w wkkdc. to jest totalna perelka wsrod new 52. swietny scenariusz, oraz rysunki, a patent z labiryntem (kto czytal, ten wie, a spojlerowac nie bede) zasluguje na szczegolne wyroznienie :) hush przy trybunale to pikus

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #367 dnia: Wrzesień 18, 2016, 08:52:00 am »
@UP
Już czytałem ten komiks i dlatego wiem, że start N52 był dobry. Niestety potem jakość spadała aż postanowili przerwać to dziadostwo i wrócić Rebirthem. Ale niekoniecznie mam ochotę płacić za ten komiks 50 zł Egmontowi. Jakby wyszedł w Kolekcji (jak Nowa Granica czy Halloween), to miałbm większą motywację do jego zakupu.


Offline Cycol

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #368 dnia: Wrzesień 18, 2016, 08:59:36 am »
10 zeta :biggrin: faktycznie motywacja fest  :lol:
a nie, przepraszam - nie 10, tylko 5, bo teraz trwa promocja w gildii i jest do kupienia za 45zl :)
 

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #369 dnia: Wrzesień 18, 2016, 09:28:07 am »
Plus 4 zł za przesyłkę, to już 49 zł. I już czytałem, tak że mogę poczekać.

Ups - błąd zrobiłem i już poprawiam.
http://www.prosteprzecinki.pl/czeste-bledy/takze-czy-tak-ze
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2016, 09:41:33 am wysłana przez 8azyliszek »

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #370 dnia: Wrzesień 18, 2016, 09:34:25 am »
także mogę poczekać.

a ktoś jeszcze czeka?

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #371 dnia: Wrzesień 18, 2016, 09:44:59 am »
@UP
Nie wiem. W każdym razie komiks jest całkiem dobry, ale ogólnie mam wstręt do N52. Aż tak bardzo mi nie zależy by mieć ten album na własność szybko i ja mogę poczekać aż/jeśli wyjdzie w Kolekcji. Zresztą jeszcze nie wiadomo, czy po 100 numerze dostaniemy w Polsce N52, czy dalej komiksy z Old DC. Bo przeskoczenia od razu do Rebirth raczej nie będzie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2016, 09:48:46 am wysłana przez 8azyliszek »

Offline Cycol

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #372 dnia: Wrzesień 18, 2016, 12:01:55 pm »
Plus 4 zł za przesyłkę, to już 49 zł. I już czytałem, tak że mogę poczekać.

jak sie jest sprytnym, to za przesylke sie nie placi :) ja nigdy tego nie robie :)

Offline Garf

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #373 dnia: Wrzesień 18, 2016, 12:09:43 pm »
Na razie to jeszcze w ogóle nie wiadomo, czy w Polsce będzie 100 numerów. Potwierdzone jest 60 i będę to zaznaczał z uporem maniaka, dopóki Eaglemoss nie ogłosi rozszerzenia - żeby dezinformacji nie szerzyć.

Natomiast w kwestii podobieństw fabularnych między "Hushem" a  "Trybunałem Sów" i "Miastem Sów"... muszę przyznać, że dla mnie w zasadzie ich nie ma. Fabuła zbudowana jest w mojej opinii w zauważalnie odmienny sposób. "Sowy" według mnie stoją o klika poziomów wyżej niż dzieło Loeba i Lee. Podobieństwa fabularne to są z "Długim Halloween"/"Mrocznym Zwycięstwem", których "Hush" jest nikłym odbiciem :smile:

Jeśli chodzi o jakość serii "Batman" w N52, to według mnie, pierwsze dwa tomy były najlepsze. "Śmierć rodziny" także trzymała poziom, choć nie odpowiadała mi za bardzo nowa wersja Jokera. Rozbuchany "Rok zerowy" zupełnie nie przypadł mi do gustu z uwagi na moje uwielbienie dla kameralnego "Roku pierwszego". "Cmentarną szychtę", jako zbiór krótszych, niezbyt powiązanych ze sobą opowieści, trudno mi ocenić zbiorczo, ale powiedziałbym, że było to ogólnie przyzwoite. Trochę poniżej "Śmierci w rodzinie", jednak zdecydowanie lepiej niż w "Roku zerowym". Natomiast "Ostatecznej rozgrywki" jeszcze nie czytałem, dlatego na jej temat nie mogę się wypowiedzieć.
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #374 dnia: Wrzesień 18, 2016, 12:13:04 pm »
@garf
Oczywiście że pomiędzy Hushem a Trybunałem praktycznie nie ma podobieństw. Na tej samej zasadzie można powiedzieć, że 80% Batmanów jest bardzo podobnych, bo Batman staje w obliczu zagrożenia i pokonuje przeciwników...