Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2  (Przeczytany 319236 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pshemko79

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #630 dnia: Październik 11, 2016, 10:09:27 am »
Wszystko fajnie, ale dlaczego tu?
Zawsze bądź sobą... Chyba, że możesz być Batmanem... Wtedy zawsze bądź Batmanem...

Offline Cycol

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #631 dnia: Październik 11, 2016, 10:13:12 am »
wiec nie powinnismy porownywac tego jako wydawcy - ktorymi zreszta nie jestesmy :smile: tylko jako odbiorcy produktu. czepiacie sie drobnych szczegolow, ale wydanie zbiorcze w twardej oprawie to wydanie zbiorcze w twardej oprawie i mozne je do siebie przyrownac. a gdy juz tak zrobimy, to da sie zauwazyc, iz dzisiejsze wydania maja lepszy poziom jakosciowy (szycie vs klejenie). przyladowo jeden Universe w tw oprawie rozkleil sie totalnie i kartki posypaly sie, jak zeby po lewym prostym Tyson'a :)


bo obecnie się wydaje olbumy i nie kupisz zeszytówki

A tamte albumy szły z DOKŁADNIE tym samym materiałem, który już był w zeszycie i grom ludzi go miało

To inna sytuacja zupełnie
1 i 2. zgadza sie, sam nawet po zorientowaniu sie, ze po pewnym czasie wydawane sa wersje w tw oprawie z tym samym materialem zaprzestalem kupowania zeszytowek spokojnie czekajac na HC. a patrzac z perspektywy czasu dobrze, ze tak zrobilem, gdyz HC lepiej mi sie prezentuja na polce, niz te mandragorskie zeszytowki, co mi sie ostaly (gdyz wieksza czesc z nich wyladaowala w koszu) :)
3. tez sie zgadza - inne czasy, inna sytuacja. poza tym nie probuje tutaj porownywac tych sytuacji, tylko produkt. co innego porownywac smak filetow z kurczaka, a co innego porownywac proces ich obrobki u roznych producentow :D co jednak nie zmienia faktu, ze azyl arkham od egmontu z serii mistrzowie komiksu tez mial tylko kilkaset szt nakladu (dokladnie ile to nie pamietam)
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2016, 10:54:31 am wysłana przez Cycol »

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #632 dnia: Październik 11, 2016, 10:37:12 am »
Zmieniając temat na nieco bardziej związany z tym wątkiem: dostałem rano SMSa, że wczoraj została do mnie nadana paczka pobraniowa o wartościo 79,98 zł. Wiecie, co to oznacza? :) Jak na razie muszę przyznać, że to co robi Eaglemoss jest godne pochwały :)

Offline pshemko79

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #633 dnia: Październik 11, 2016, 10:39:55 am »
Których tomów oczekujesz?
Zawsze bądź sobą... Chyba, że możesz być Batmanem... Wtedy zawsze bądź Batmanem...

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #634 dnia: Październik 11, 2016, 11:40:40 am »
4 i 5

Offline dudi1212

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #635 dnia: Październik 11, 2016, 12:18:55 pm »
Wow, no to ja w takim razie czekam na SMS! Pierwszą paczkę dostałem w pierwszym rzucie, więc powinni się spiąć;)
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #636 dnia: Październik 11, 2016, 12:22:50 pm »
Jakby ktoś pytał, to na stronie Eaglemoss są już zapowiedzi do tomu 10:

Po dwóch częściach Długiego Halloween będzie Śmierć w Rodzinie i JLA Ziemia 2. Czyli zero zaskoczeń, jedziemy z listą. 
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2016, 12:50:31 pm wysłana przez pocztar »

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #637 dnia: Październik 11, 2016, 12:32:09 pm »
I Ziemia "DWA" zamiast "2"





Co za ludzie  :doubt:
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2016, 12:38:29 pm wysłana przez JanT »

Offline R~Q

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #638 dnia: Październik 11, 2016, 12:54:50 pm »
Łotry 1.

Offline SawiK

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #639 dnia: Październik 11, 2016, 01:01:37 pm »
Troche slabe wysrodkowanie tej okladki. Odbicia przyciete a na górze tyle bialego wolnego miejsca , wystarczylo troche przesunąć :doubt:

Offline Doctus

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #640 dnia: Październik 11, 2016, 01:20:41 pm »
Nic nowego, wykonaniem i wyglądem WKKDC leży i kwiczy, prosząc swojego starszego kolegę (WKKM) o kilka wskazówek. A przynajmniej powinno. Mimo niepotrzebnego pomysłu z panoramą na grzbiecie, czytanie komiksów od Hachette to prawdziwa przyjemność. Okładka, jest wykonana z przyjemnego "startego materiału" zatem nie jest tak podatna na kurz, czy odciski od trzymania okładki które produkuje Eaglemoss. Większych zarzutów nie mam również co do jakości i zapachu papieru. Dobrze że WKKDC jest sprzedawane w foliach, bo z tymi komiksami mogłoby być naprawdę krucho jakby swoje przeżyły w salonikach prasowych i kioskach ruchu.

Offline Cringer

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #641 dnia: Październik 11, 2016, 02:23:23 pm »
@Doctus To leży i kwiczy czy masz tylko zarzut o lakierowaną okładkę? Co jest tylko kwestią gustu. Mi taka bardziej odpowiada.
Odnośnie okładki Ziemi Dwa to nawet gdyby przesunęli postacie trochę do góry i tak by to wyglądało dziwnie. Nie reformowalna okładka.

« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2016, 02:26:40 pm wysłana przez Cringer »

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #642 dnia: Październik 11, 2016, 03:22:06 pm »
Ziemi Dwa
Widzę że błędne tłumaczenie chwyciło  :smile:

Offline kalbaro74

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #643 dnia: Październik 11, 2016, 03:23:50 pm »
Ja się nie przejmuję okładką bo to jest dubel, a cztery dychy wolę zainwestować w inny komiks.

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #644 dnia: Październik 11, 2016, 04:27:03 pm »
@UP
Tu masz rację - ten tom zamierzam ominąć i wziąć JLA 4 od Egmontu. Mam nadzieję, że wydadzą najpóźniej w lutym.

 

anything