trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2  (Przeczytany 320466 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #660 dnia: Październik 13, 2016, 10:09:54 am »
Zostawiłem w domu i poszedłem do roboty :D Mogę coś pstryknąć wieczorem, ale do tego czasu pewnie uprzedzi mnie jakiś supervloger :)

Offline dudi1212

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #661 dnia: Październik 13, 2016, 10:24:21 am »
Kurde, a mnie jeszcze nie wysłali. Pierwszą paczkę dostałem w pierwszym rzucie i od razu odebrałem. Ehh.
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #662 dnia: Październik 13, 2016, 12:15:37 pm »
Do pocztara poczta nie dochodzi - dziwne. :)
Na razie prenumeratorom dobrze jest, skoro dostają tomy tydzień przed premierą kioskową. Ciekawe czy Eaglemoss utrzyma to tempo.

Offline anx239

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "More human than human" is our motto.
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #663 dnia: Październik 13, 2016, 06:14:10 pm »
Ja dostałem dzisiaj SMSa o nadaniu paczki (numery 4 i 5).
Ciekawe czy jutro dostanę.
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2016, 06:24:48 pm wysłana przez anx239 »
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." - Roy Batty

Offline death_bird

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #664 dnia: Październik 13, 2016, 10:32:03 pm »
Czy ktoś z was czytał "Krąg"? Komiksów z Cud-Kobietą dotąd - poza "Czerwonym synem"- nie czytałem, więc nie wiem, czy warto to kupić...

Dołączam się do pytania: dobre to? Brać? Zwł., że to będzie mój pierwszy raz z Wonder Kobitką.  :cool:
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline grandaaaa

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #665 dnia: Październik 14, 2016, 02:16:32 pm »
dostałem sms i kurier będzie dziś ale mam pytanie do tych co już dostali w śledzeniu przesyłem pisze że masa paczki to 30kg pomyłka czy jakieś dodatki były , z wagi to może być posąg batmana :)

Offline misiokles

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #666 dnia: Październik 14, 2016, 03:17:03 pm »
Podobno tylko sześć sztuk posągów Batmana na Polskę ma być!  Zazdrość

Offline grandaaaa

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #667 dnia: Październik 14, 2016, 04:52:41 pm »
holera jednak nie jestem we wspaniałej szóstce tylko karton 2 komiksy i nawet brak ulotek czy innych broszur - OSZUSTWO :)

Offline parsom

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #668 dnia: Październik 14, 2016, 05:53:40 pm »
holera jednak nie jestem we wspaniałej szóstce tylko karton 2 komiksy i nawet brak ulotek czy innych broszur - OSZUSTWO :smile:

Na pewno na poczcie wyciągnęli. Dawno, dawano temu, jak wysyłało się do rożnych zachodnich firm kartki z prośbą o naklejki czy prospekty, to niektóre przysyłały jakieś fajniejsze gadżety - np. długopisy. I trzeba było dużo szczęścia, żeby taki długopis doszedł. Sam dostałem kilka kopert, po których było widać, że w było tam coś jeszcze. Jak namacali w niej taki np. długopis to robili w kopercie dziurę i wyciągali. Czasem ktoś walnął pieczątkę, że przesyłka dotarła do nich uszkodzona. Albo zakleił dziurę jakąś taśmą.

Krótko mówiąc - przyjrzyj się dobrze kartonowi. Może jest tam jakaś podejrzana dziura w kształcie nietoperza.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #669 dnia: Październik 15, 2016, 12:51:38 pm »
To wrzuci ktoś te zdjęcia Batmana z synem?  :smile:

Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #670 dnia: Październik 15, 2016, 05:16:49 pm »
Nie wiem, jak u was chłopaki, ale u mnie panorama póki co układa się... słabo. Grzbiety się nie dopasowują, brakuje przylegania ich do siebie, tak jakby okładki były dalej niż grzbiet przez co nie da się ich równo przypasować (chodzi tu o szczelinę między tomami 2 i 3). Próbowałem docisnąć i niby jest lepiej, ale przecież ile można trzymać komiksy w ścisku. Znowu - WKKM robi to o cały rok świetlny lepiej.

http://s5.ifotos.pl/img/P1700499J_arwaxhx.jpg

Niektóre pozycje Muchy też mi się tak "zachowują" (1 tom Alias), więc może to jakiś błąd składu?

A tu z pozdrowieniami dla JanaT :smile:

 







« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2016, 05:24:55 pm wysłana przez Jaxx »

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #671 dnia: Październik 15, 2016, 05:36:03 pm »
Ścieśniaj Jaxx, ścieśniaj! Też mam ten sam problem pomiędzy Hushem a Kołczanem. Drugi tom trzeba by chyba prasą hydrauliczną potraktować by się dopasował. I to pomijam już fakt, że Hush 2 jest szerszy niż Hush 1. W tej Hiszpanii drukują gorzej niż u nas, niestety.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #672 dnia: Październik 15, 2016, 05:46:03 pm »
Nic się z tym nie zrobi, są za wąskie grzbiety do zawartości komiksu, właśnie taka sytuacja jest z Alias od Muchy (oraz kilkoma tomami New Avengers też od Muchy). Ta panorama wygląda słabo.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #673 dnia: Październik 15, 2016, 06:01:14 pm »
Dzięki Jaxx  :smile:

Ta panorama wygląda słabo.
Jak na panoramę przystało  :smile:

Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #674 dnia: Październik 15, 2016, 06:12:10 pm »
Jak na panoramę przystało  :smile:

Nie do końca się zgodzę, ponieważ jakieś 85% panoramy WKKM jest równo i bardzo ładnie złożone. Ja generalnie lubię panoramy, jeżeli są zrobione z wyczuciem i umiejętnością. WKKDC póki co jest słabiutka, ale i tak lepsza niż panorama Świata Dysku (panorama na oprawie zintegrowanej - nie wiem, kto wpadł na taki durny pomysł).