Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2  (Przeczytany 320709 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #840 dnia: Październik 29, 2016, 12:09:22 pm »
Komiks też jakiś szczególnie porywający nie jest.

Offline pucek_miszcz

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #841 dnia: Październik 29, 2016, 12:16:06 pm »
Ostatnio czytałem. Jest w porządku, ale nadawałby się bardziej do głównej kolekcji a nie do "specjalnych wydań". Ot, ciekawe spojrzenie na superbohaterów ale nic specjalnie odkrywczego.
Ile by nie kupił komiksów, i tak znajdzie się jakiś do nadrobienia...

Offline Inuki

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #842 dnia: Październik 29, 2016, 12:23:17 pm »
Teraz to jestem w kropce. "Kryzys" mam od Egmontu, więc dubel mi nie potrzebny tym bardziej, że kosztuje 120zł (liczyłem na 80-100zł). Z drugiej strony wydanie Eaglemoss będzie miało 4 dodatkowe zeszyty "Flasha" (i to właśnie przez te dodatkowe numery ciągle myślę, czy nie brać wszystkich tomów). No i skoro wydania specjalne to będą Kryzysy, można wnioskować, że Egmont kolejnych Kryzysów już nie wyda :-/ No bo skoro przy "Kingdom Come" padło, że jak oni nie wydadzą (Eaglemoss), to my wydamy (Egmont), a jak oni, to my już nie, to tutaj może być podobnie. Nie fajnie.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #843 dnia: Październik 29, 2016, 12:29:23 pm »
To będą te tomy:

Identity Crisis          około  300 stron
Infinite Crisis         (chyba) 384 stron
Crisis on Infinite Earths     368 stron
DC Universe Legacies        336 stron
Final Crisis                         352 strony

To w DC Deluxe okładkowa by była 100/120 zł  :smile:

Offline arczi_ancymon

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #844 dnia: Październik 29, 2016, 12:43:44 pm »
Nie kupimy.

To będą te tomy:

Identity Crisis          około  300 stron
Infinite Crisis         (chyba) 384 stron
Crisis on Infinite Earths     368 stron
DC Universe Legacies        336 stron
Final Crisis                         352 strony

To w DC Deluxe okładkowa by była 100/120 zł  :smile:

Jest jakiś sens w wydawaniu Final Crisis bez Batmanów Morrisona?

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #845 dnia: Październik 29, 2016, 12:46:21 pm »
Gr8 - NIE choc sam napalałem się na WS. Gdy wydadzą Infinity Crisis, Final Crisis, Legacy - to pewnie wtedy tak. Ale nie dubel dwa razy droższy od wydania Deluxa. Ale BTW - co jest w tych 4 zeszytach Flasha, jeśli ktoś zna temat?

Offline SawiK

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #846 dnia: Październik 29, 2016, 12:46:32 pm »
Dobrze ze posiadam wydanie Deluxe Egmontu. Za cztery zeszyty Flasha jako dodatet to i ta za dużo. Komiks swietny ale daremny skoro jest w ciaglym obiegu, cena tez nie zacheca zwlaszcza ze nie ma rabatow jak chocby na gildi. GL Flasch czy No mans land to dalo by do myslenia ;) Bazyl to pojechales, myslisz ze Egmont podłożył by taka swinie Eglomossowi. Tenk Kryzys co go chcesz to tez dubel, fabularnie sredni w porownaniu z zapowiedzianym.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #847 dnia: Październik 29, 2016, 12:47:04 pm »
Jest jakiś sens w wydawaniu Final Crisis bez Batmanów Morrisona?
Ja nie czytałem Final Crisis (i pewnie prędko nie przeczytam  :smile: )

Offline kelen

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #848 dnia: Październik 29, 2016, 01:07:32 pm »
Cytuj
Jest jakiś sens w wydawaniu Final Crisis bez Batmanów Morrisona?

Nie przypominam sobie, żeby w FC były jakieś silne nawiązania do batmanowych tytułów, które powodowałyby zakłopotanie. To raczej na odwrót - trochę szkoda niewydawać FC bez Batmanów Morrisona (choć potem wyszły dwa zeszyty, które streszczają FC i wiążą bezpośrednie wątki batmanowe).
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #849 dnia: Październik 29, 2016, 01:39:44 pm »
Ja to widzę tak, że Eaglemoss nie zapowiadał Wydań Specjalnych w lipcu i sierpniu, bo nie wiedział z jakim odzewem w Polsce się WKKDC spotka. Sami pisaliście, że nasz oddział jest słaby organizacyjnie i mało się orientuje jaka jest sytuacja na rynku. Ale w październiku sytuacja już jest inna. Sami się zdziwili dużą ilością zamówień prenumeraty, a i w kioskach kolekcja pewnie nieźle schodzi. Także dopiero teraz podjęli decyzję że na okres świąteczny wydadzą także WS. IMHO całkowicie możliwa jest sytuacja, by spytali Egmont co im może opracować w dość krótkim okresie czasu.

To że Kryzysy będą w WS było oczywiste, skoro w Niemczech tak właśnie było. Problemem jest to, że ktoś nieświadomie, albo specjalnie wybrał akurat ten tytuł - dubel za wysoką cenę.

Cena jest najważniejsza mkolek. Gdyby Egmont wszystko wydał taniej, wtedy bym bardziej omijał Kolekcję. Ale większość poszła raczej drożej, więc Eaglemoss jest lepsze.

@DOWN
picemi - na stronę tego formularza, wchodzi się z głównej strony Kolekcji. Wszystko jest ok.
http://www.eaglemoss.com/pl-pl/bohaterowie-komiksow/wielka-kolekcja-komiksw-dc-comics/
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2016, 01:42:59 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline picemi

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #850 dnia: Październik 29, 2016, 01:41:07 pm »
Kryzys tożsamości w WKKDC: http://eaglemoss-publications.co.uk/dcnovelsspecial/


czy tylko mi się wydaje że ta strona to fake ? skrócony formularz zapłaty - usunięto dane adresowe, brak pola zgody na przetwarzanie przez eaglemoss . w ogóle co to za adres ? i jeszcze co.uk ? brak regulaminu? serio ? nikt tego nie widzi ? jeśli to kawał to jak widać w miarę jak widać udany

Offline kelen

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #851 dnia: Październik 29, 2016, 02:00:09 pm »
Domena należy do Eaglemossa, jeśli aż tak Cie to martwi...
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #852 dnia: Październik 29, 2016, 02:22:47 pm »
Czytam te komentarze tu i na fanpage i naprawdę zaczynam myśleć że to będzie pierwszy i ostatni specjal  :smile:
Jak to ma iść do kiosków razem z numerem 8 to nakład musi być spory.
 
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2016, 02:25:57 pm wysłana przez JanT »

Offline brzon

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #853 dnia: Październik 29, 2016, 02:41:16 pm »
Z ulotki dla prenumeratorów w Wielkiej Brytanii wynika, że Kryzys tożsamości będzie miał 336 stron

Offline picemi

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #854 dnia: Październik 29, 2016, 02:43:04 pm »
Domena należy do Eaglemossa, jeśli aż tak Cie to martwi...


Pewnie to Twój żart (bo mam nadzieję że nie próba wyłudzenia kasy), ale średnio udany, po wpisaniu fakowego imienia i maila wyświetla się strona na której widzę coś takiego „KRYZYS TORZSAMOŚCI”
trochę więcej uwagi - w tym co robisz lub w tym co czytasz, a jeśli uważasz że to nie fake to z przykrością gratuluje

 

anything