trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2  (Przeczytany 319766 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #855 dnia: Październik 29, 2016, 02:47:27 pm »
Ale kretyński ruch ze strony eaglemoos. Zamiast wydawać coś nowego, to oni dają powtórkę z rozrywki. Żenada.

mgnesium

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #856 dnia: Październik 29, 2016, 02:47:52 pm »

Pewnie to Twój żart (bo mam nadzieję że nie próba wyłudzenia kasy), ale średnio udany, po wpisaniu fakowego imienia i maila wyświetla się strona na której widzę coś takiego „KRYZYS TORZSAMOŚCI”
trochę więcej uwagi - w tym co robisz lub w tym co czytasz, a jeśli uważasz że to nie fake to z przykrością gratuluje


dlaczego kłamiesz?



niemniej i tak bym się w to nie bawił. strona eaglemoss z domeną co.uk nie funkcjonuje.

Offline picemi

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #857 dnia: Październik 29, 2016, 02:48:19 pm »
@bazyliszek
@kelen
ok sam już nie wiem, wygląda to mało profesjonalnie ("kryzys torzsamości" ???????? )
ale jeśli macie racje to zwracam honor

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #858 dnia: Październik 29, 2016, 02:52:05 pm »
Kelen to Redakcja Merytoryczna WKKDC :smile: więc jakby to był fake to od razu by napisał.

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #859 dnia: Październik 29, 2016, 02:56:27 pm »
"No bo w kolekcjach wszystko jest lepsze i tańsze" - jak to rzecze taka jedna forumowa alfa i omega. Patrząc na ten wystrzał Eaglemossu mam nadzieję, że to będzie pierwszy i ostatni specjal od nich. Jeśli wierzyć temu, że miałyby być wydane pozostałe kryzysy to wolę by przygotował to Egmont w Deluxe w porządnym wydaniu i porządnym rabatem w dyskontach i księgarniach internetowych.

Tylko czekać aż bazyl będzie chciał zrobić rewolucje na forum z petycji i mailami do Eaglemossu.

Offline picemi

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #860 dnia: Październik 29, 2016, 03:15:51 pm »
dlaczego kłamiesz?



niemniej i tak bym się w to nie bawił. strona eaglemoss z domeną co.uk nie funkcjonuje.


nie kłamie -jak byk na Twoim printscreenie widać "Kryzys Torzsamości"

mgnesium

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #861 dnia: Październik 29, 2016, 03:21:16 pm »

nie kłamie -jak byk na Twoim printscreenie widać "Kryzys Torzsamości"

przeproszenie. nie zauważyłem końca cytatu w oryginalnym poście, tego po słowie "torzsamości".

edycja: ok, to co mnie właściwie zmyliło to kontynuacja treści w zmienionej czcionce po wspomnianym słowie.
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2016, 03:29:13 pm wysłana przez mgnesium »

Offline Inuki

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #862 dnia: Październik 29, 2016, 03:24:53 pm »
Patrząc na ten wystrzał Eaglemossu mam nadzieję, że to będzie pierwszy i ostatni specjal od nich.

Nie kracz. Fakt, z ceną ktoś ładnie popłynął ale za 500-stronicowe wydania Green Lanterna, albo No Man's Land zapłaciłbym bez mrugnięcia (chociaż to drugie wolałbym od Egmontu).

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #863 dnia: Październik 29, 2016, 03:28:24 pm »
Tylko czekać aż bazyl będzie chciał zrobić rewolucje na forum z petycji i mailami do Eaglemossu.

Ja już swój mail wysłałem, a co ty zrobiłeś dla wielkości WKKDC?
Trzeba po prostu ustalić kto wybrał akurat ten tytuł z listy dostępnych i odsunąć go od takich decyzji, bo na pewno nie są korzystne dla Kolekcji. A przy okazji - poproszę przeprosiny od tych co pisali wcześniej że Wydań Specjalnych w Polsce nie będzie. :wink:

Kelen mam pytanie - czy ty wiesz kto zadecydował o wydaniu akurat Kryzysu Tożsamości? Sam Eaglemoss, czy jednak Egmont miał udział w tej decyzji??

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #864 dnia: Październik 29, 2016, 03:41:55 pm »
wydania Green Lanterna, albo No Man's Land zapłaciłbym bez mrugnięcia
Jeśli są Kryzysy to tego nie będzie.
A szkoda  :sad:

Offline brzon

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #865 dnia: Październik 29, 2016, 03:46:09 pm »
Jeśli są Kryzysy to tego nie będzie.
A szkoda  :sad:
Oj tam, nieprawda :biggrin:
Bazując na wydaniach kolekcji gdzie indziej - Przecież Kryzysy to są wydania specjalne dla wszystkich, do kupienia w kiosku, a osobno wydają Green Lanterny, Flashe i No mans Landy jako specjały dla prenumeratorów. Więc wszystko jest jeszcze możliwe.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #866 dnia: Październik 29, 2016, 03:53:31 pm »
osobno wydają Green Lanterny, Flashe i No mans Landy jako specjały dla prenumeratorów.
no właśnie dla prenumeratorów, którzy zgodzili się płacić wyższą cenę i w zamian dostali te specjały (chyba tylko No mans Land jest to zakupu jako normalny WS)

kelen nie ma możliwości udzielenia takiej odpowiedzi jaką oczekujesz bazylu

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #867 dnia: Październik 29, 2016, 04:03:36 pm »
Nie kracz. Fakt, z ceną ktoś ładnie popłynął ale za 500-stronicowe wydania Green Lanterna, albo No Man's Land zapłaciłbym bez mrugnięcia (chociaż to drugie wolałbym od Egmontu).

Jeśli są Kryzysy to tego nie będzie.
A szkoda  :sad:

Za takie cegły jak No Mans Land zapłaciłbym bez wahania,ale te kryzysy... W sumie to jestem ciekaw jak się potoczą losy tych ws. Stracą na tym czy jednak obniżą cenę w następnym numerze. Czy będą zwroty oferować 50% taniej prenumeratorom za pół roku.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #868 dnia: Październik 29, 2016, 04:10:39 pm »

Pewnie to Twój żart (bo mam nadzieję że nie próba wyłudzenia kasy), ale średnio udany, po wpisaniu fakowego imienia i maila wyświetla się strona na której widzę coś takiego „KRYZYS TORZSAMOŚCI”
trochę więcej uwagi - w tym co robisz lub w tym co czytasz, a jeśli uważasz że to nie fake to z przykrością gratuluje


Link do tego formularza jest na oficjalnej stronie kolekcji i na facebooku Eaglemoss - deal with it.

Offline kalbaro74

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #869 dnia: Październik 29, 2016, 04:11:10 pm »
Cytuj
Czy będą zwroty oferować 50% taniej prenumeratorom za pół roku.
Za pół roku to będą do kupienia na OLIMPII za 10 złotych.

 

anything