Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2  (Przeczytany 319697 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #945 dnia: Październik 30, 2016, 11:50:21 pm »



To skoro wydawcą jest Eglemoss Collections to czemu numer 3 nie nosi tytułu Superman: Last Son of Krypton ?


Bo na wiki TAK JEST.
Kup se ten kryzys za 119 zeta i przeczytaj stopkę redakcyjna albo obejrzyj dokładnie okładkę to znajdziesz logo. A dlaczego nie Lost Son of Krypton to napisz maila do nich albo zadzwoń. Tel i mail też znajdziesz w stopce.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #946 dnia: Październik 30, 2016, 11:59:04 pm »
Kup se ten kryzys za 119 zeta i przeczytaj stopkę redakcyjna albo obejrzyj dokładnie okładkę to znajdziesz logo. A dlaczego nie Lost Son of Krypton to napisz maila do nich albo zadzwoń. Tel i mail też znajdziesz w stopce.


Tylko, że ten Kryzys, o którym piszesz to nie jest DC Graphic Novel Collection tylko Wydanie Specjalne Wielkiej Kolekcji Komiksów DC.


Koledzy wyżej podawali mi zawartość tomów z wikipedi więc powołując się na wikipedię pytam bo może ten Son of Krypton to błąd na samej wikipedii i trzeba im to zgłosić.

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #947 dnia: Październik 31, 2016, 05:05:06 am »
Dzięki mkolek za przypomnienie rozpiski specjalnych numerów. I to jest kolejne możliwe (choć IMHO mało prawdopodobne) wyjaśnienie - u nas ukazuje się teraz Kryzys Tożsamości, bo w Wlk Brytanii się teraz ukazuje, a przeskoczono 4 poprzednie WS które tam wyszły w przeciągu roku.
No cóż - zobaczymy co nam zaproponują w marcu, bo wychodzi na to, ze będą one wychodzić średnio co kwartał.

« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2016, 05:09:11 am wysłana przez 8azyliszek »

Offline Wojtpil

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #948 dnia: Październik 31, 2016, 07:24:53 am »
Były kiedyś takie legendy o zakopanych grach E.T. na Atari, coś czuję, że takie same legendy będą krążyły o wydaniu Eaglemoss Kryzysu Tożsamości.
A może to misterny plan i Egmont w ten sposób sprytnie podstawił nogę konkurencji :wink:
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #949 dnia: Październik 31, 2016, 10:28:47 am »
Eaglemoss nam daje wsio razem z tie-inami i za to trzeba im oddać hołd.
I tu się znowu mylisz bo dostajemy tylko tie-in z Flasha (mówię tu o Kryzysie Tożsamości), tylko po to aby zwiększyć objętość tomu. Pomijane są za to tie-in z serii JLA, Teen Titans oraz Firestorma.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #950 dnia: Październik 31, 2016, 11:43:41 am »
Cóż, mamy prawie 13 i wydanie specjalnej troski dalej kosztuje 119zł  :badgrin:

Offline anx239

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "More human than human" is our motto.
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #951 dnia: Październik 31, 2016, 11:45:38 am »
Cóż, mamy prawie 13 i wydanie specjalnej troski dalej kosztuje 119zł  :badgrin:
No niestety. Chętnie bym kupił od Eaglemoos "Kryzys" ale za 119...
Czekam na zmianę ceny na 79.90  :cool:
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." - Roy Batty

Feldkurat

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #952 dnia: Październik 31, 2016, 12:13:37 pm »
A jak te wydania specjalne się mają do panoramy? Stanowią jej część, czy nie?

Offline dudi1212

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #953 dnia: Październik 31, 2016, 12:15:13 pm »
Stanowią odrębną panoramę.
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #954 dnia: Październik 31, 2016, 01:08:36 pm »
Czekam na zmianę ceny na 79.90  :cool:
Podbijam  :smile:

Offline pshemko79

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #955 dnia: Październik 31, 2016, 01:20:29 pm »
Cena jest ostateczna.
Zawsze bądź sobą... Chyba, że możesz być Batmanem... Wtedy zawsze bądź Batmanem...

Offline Wojtpil

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #956 dnia: Październik 31, 2016, 01:29:26 pm »
Cena jest ostateczna.

A wakacje nad morzem w namiotach z książkami, wszystko za 4,50 :)
To będzie hit sezonu
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #957 dnia: Październik 31, 2016, 01:33:56 pm »
Zastanawiam się, czy znajdzie się ktokolwiek, kto to wydanie kupi. Jak tu wcześniej zauważono, nie bardzo wiadomo, kto jest targetem - kioskowiec nie kupi po tej cenie, komiskiarz nie kupi, bo wie, że można mieć lepiej i taniej. Ile egzemplarzy może im zejść? Może fiasko tego wydania da im do myślenia, ale raczej wątpię - jak widać, oni o wydawaniu komiksów pojęcia raczej nie mają, zapożyczają tylko to, co wypracowały inne rynki.

Mnie jednak zastanawia jeszcze ta cena w kontekście potencjalnych kolejnych WS - jeżeli już na start mamy 119 zł bez możliwości upustu, to jakie kwoty osiągną większe tomy pokroju No Man's Land, Flasha czy pozostałych Kryzysów, nie wspominając o powiększonym Green Lantern w obwolucie - oczywiście zakładając, że w ogóle miałyby się ukazać. Sorki, chciałbym takie wydanie GL, ale wywalać na to 200 zł to jak dla mnie spora przesada.

Coraz bardziej umacniam się w przekonaniu, że byłoby dużo lepiej, gdyby ta kolekcja nie ukazała się na naszym rynku - wydanie kilku z oczekiwanych tu tomów Egmont już wyrzucił z DC Delux, co sam TK potwierdził, a zaraz okaże się, że stracimy kilka następnych potencjalnie wartościowych tytułów na rzecz tych potworków z Eaglemoss...   
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2016, 01:37:32 pm wysłana przez Jaxx »

Offline pshemko79

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #958 dnia: Październik 31, 2016, 01:37:27 pm »
Zastanawiam się, czy znajdzie się ktokolwiek, kto to wydanie kupi.
Znajdzie się.
Zawsze bądź sobą... Chyba, że możesz być Batmanem... Wtedy zawsze bądź Batmanem...

Offline Wojtpil

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #959 dnia: Październik 31, 2016, 01:50:25 pm »
Na nieprzeczytane Sprawiedliwość jest po 114 zł, tak więc Kryzys z taniej kolekcji WKKDC będzie prawdopodobnie najdroższym komiksem superbohaterskim w PL  :oops:
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.