Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2  (Przeczytany 324164 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Feldkurat

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1245 dnia: Listopad 15, 2016, 10:10:59 am »
Gdzieś mi się chyba rzuciło w oczy, że wydania specjalne będą częścią panoramy. Orientuje się ktoś jak miałoby to wyglądać? Czy brak jakiegoś wyd. specjalnego spowoduje popsucie panoramy?

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1246 dnia: Listopad 15, 2016, 10:17:21 am »
Wydania specjalne będą miały swoją własną, odrębną panoramę.

Offline Wojtpil

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1247 dnia: Listopad 15, 2016, 11:40:54 am »
Jutro premiera Batmana Długie Halloween. Ja już mam wersję Muchy. Będzie to pierwszy numer którego nie kupuję. Skutek dziura w panoramie  :oops: .


A tak serio ciekaw jestem dodatków, może warto? Tytuł w miarę świeży, jeszcze do niedawna dostępny w sklepach więc tym razem myślę, że wydawnictwo odczuję, że tytuł już jest dostępny na rynku. Aczkolwiek marka Batmana, no i ranga tytułu może spowodować, że i tak pójdzie jak przysłowiowe świeże bułeczki.
Ktoś czeka?
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1248 dnia: Listopad 15, 2016, 11:48:44 am »
A tak serio ciekaw jestem dodatków, może warto? Tytuł w miarę świeży, jeszcze do niedawna dostępny w sklepach więc tym razem myślę, że wydawnictwo odczuję, że tytuł już jest dostępny na rynku.

Wątpię, dla nich liczy się bardziej prenumerator a nie osoba, która kupuje komiks w kiosku. Prenumerator i tak będzie musiał kupić jeśli nawet już ma w innym wydaniu. U mnie prawie kolekcji nie ma w kioskach (4 pierwsze numery jeszcze był dostępne, później ani jednego nawet w Empiku brak, pomimo że WKKM jeszcze się tam pojawia)

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1249 dnia: Listopad 15, 2016, 12:09:49 pm »
Bo wszystko idzie do teczek  :smile:

Offline OokamiG

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1250 dnia: Listopad 15, 2016, 12:25:57 pm »
Dla mnie Długie Halloween, wprost przeciwnie, będzie pierwszymi tomami WKKDC, który zakupię. Niestety wydanie Muchy przegapiłem w rozsądnych cenach. Nie mogę już się doczekać samej historii, jak i konfrontacji z jakością wydania. Aż swędzi mnie nos.

Offline grandaaaa

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1251 dnia: Listopad 15, 2016, 05:43:18 pm »
czyli tendencja gdzie prenumeratorzy dostawali wcześniej " drugi " tom się skończyła niestety szkoda

Offline KilY

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1252 dnia: Listopad 15, 2016, 06:25:45 pm »
A to już dawno. Ja swoje tomy 5-6 otrzymałem około tydzień po premierze 6. Tak więc dobre wrażenie po pierwszej ekspresowej przesyłce minęło. Zobaczymy jak to będzie z tym dalej.

Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1253 dnia: Listopad 15, 2016, 06:45:57 pm »
czyli tendencja gdzie prenumeratorzy dostawali wcześniej " drugi " tom się skończyła niestety szkoda

Oczywiście. Jak tylko skończyły się przesyłki opłacane z góry, to przestało im zależeć na szybkiej wysyłce. Dobrze, że za miesiąc kończę z prenumeratą Eaglemoss, użeranie się z opóźnieniami Hachette mi wystarczy.

Offline Itachi

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1254 dnia: Listopad 15, 2016, 07:01:36 pm »
Kiedy startowała wkkm to opóźnienia mogły irytować, nie było wtedy jeszcze:

- Marvel Now
- DC Deluxe
- Nowego DC

ale teraz? Kiedy komiksów jest od zatrzęsienia? Ja dostałem paczkę z 5 i 6 tomem dzień po premierze kioskowej tomu 6, więc tragedii nie ma - a nawet jakbym dostał tydzień później...to po prostu wziąłbym się za inną pozycję.


Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1255 dnia: Listopad 15, 2016, 07:05:48 pm »
Mnie bardziej irytuje to, że nie wiem, co się dzieje, jak paczka jest spóźniona - czy paczka została wysłana, czy nie, a może zaginęła na poczcie, a może leży, a tylko listonosz nie wrzucił awiza, a może to, a może tamto. Raz w tygodniu ukazania się drugiego numeru, raz trzy tygodnie później. I trzeba uruchamiać proces dochodzenia - dzwonić na infolinię, sprawdzać pocztę itp. Jakby paczki przychodziły regularnie, to mogłyby przychodzić nawet dwa miesiące po terminie i nie byłoby kłopotu - byle byłaby to regularna, stała data.

Offline Itachi

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1256 dnia: Listopad 15, 2016, 07:34:15 pm »
Jaxx, a nie dostajesz smsa w momencie kiedy wydawnictwo przekazuje poczcie daną przesyłkę? Przecież wtedy masz numer i wystarczy wpisać na stronie poczty w odpowiednie miejsce i sprawa rozwiązana.

Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1257 dnia: Listopad 15, 2016, 07:52:56 pm »
Jaxx, a nie dostajesz smsa w momencie kiedy wydawnictwo przekazuje poczcie daną przesyłkę? Przecież wtedy masz numer i wystarczy wpisać na stronie poczty w odpowiednie miejsce i sprawa rozwiązana.

Z WKKM nigdy tak nie miałem - wszystkie ich przesyłki są nierejestrowane, traktowane jak zwykłe listy, które nie mieszczą się do skrzynki. Nie ma więc żadnego numeru i w przypadku problemów trzeba się nagimnastykować. 

Z WKKDC te dwie pierwsze, płatne przesyłki istotnie były rejestrowane i smsa dostałem. A na drugi dzień listonosz był pod drzwiami z paczką. Ale ta rejestracja to była raczej właśnie z powodu płatności za pobraniem - wydawnictwo niejako zabezpieczyło się w razie zagubienia. Teraz przesyłki idą już bez pobrania, więc pewnie puszczają je jako zwykłe listy. No i smsów brak - póki co chyba nikt nie dostał.

Offline marian381

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1258 dnia: Listopad 16, 2016, 06:26:04 am »
Nie wiem, czy to tylko u mnie, ale siódmy tom nie ma już tekturki. :( Dorzucili za to ulotkę z reklamą Kryzysu.
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

mkolek81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 2
« Odpowiedź #1259 dnia: Listopad 16, 2016, 06:44:15 am »
Nie wiem, czy to tylko u mnie, ale siódmy tom nie ma już tekturki. :sad:
oszczędności z WKKM też tak było tylko tam tektura zniknęła wcześniej, ciekawe jak długo utrzyma się jeszcze folia