trawa

Autor Wątek: morfołaki. co to jest?  (Przeczytany 5878 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anonymous

  • Gość
morfołaki. co to jest?
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 10, 2003, 11:34:38 am »
też się cieszę. zkoda, że tak późno.
m

Anonymous

  • Gość
morfołaki. co to jest?
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 10, 2003, 11:41:33 am »
Cytat: "LOGAN"
no to czekam do marca obyś nie zapomniał się pojawić i wrysować mi jakiegoś ludka ja będę na pewno,jakie wydawnictwo zdecydowało się wydać morfy jeśli to nie tajmnica.

wiesz  - jeżeli rzeczywiście się uda wydać taki album na warszawę to nie ma takiej siły, żeby mnie tam nie było.
m

Offline LOGAN

morfołaki. co to jest?
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 10, 2003, 01:39:23 pm »
no i bardzo dobrze w końcu to będzie pierwszy album w kraju{za granicą jakieś już były czy tylko antologie} acha jakieś wieśći odnośnie Alicji czy póki co jej wydanie owiane jest tajemnicą?

Anonymous

  • Gość
morfołaki. co to jest?
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 10, 2003, 01:44:54 pm »
za granicą to trochę morfołaków, ale to nie ten materiał głównie jest eksportowy.
co do alicji to stopień owiania tajemnicą jest tak wielki, że nawet wydawca nic nie wie na ten temat. albo nie chce powiedzieć.
m

Offline Maciej

morfołaki. co to jest?
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 15, 2003, 10:26:43 am »
Lubię jeszczę tę historyjkę o ludziku-odmieńcu co się w lesie bawił z jakimiś diabełkami.To było w AQQ.
I jeszcze o zajączku co wybiegł poza horyzont-bomba!! :)

Potem sporawo widziałem to tu to tam,aż morfy mi się opatrzyły i wiedziałem czego mogę się spodziewać.A tu taka niespodzianka-rewolucje!
 
Jak wydasz album,to też będę wzorem Logana molestował o wrysowanie ludka :wink:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Anonymous

  • Gość
morfołaki. co to jest?
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 15, 2003, 10:35:46 am »
spoko loko.
co ciekawe - rewolucje wcle nie wyewoulowały z morfów jakby się to mogło wydawać - raczej powstały równoleglee. no prawie. morfły od 97, rew od 98. morfy do 2001, rew do dzisiaj i jeszcze dłuugo mam zamiar :-)
m

Offline Maciej

morfołaki. co to jest?
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 15, 2003, 10:41:45 am »
Mi bardziej o technike chodziło.
Najbardzie zaskoczyłeś mnie jako kolorysta-jakoś tak nie zdawałem sobie sprawy,że możesz być az tak dobry :wink:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Anonymous

  • Gość
morfołaki. co to jest?
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 15, 2003, 10:48:29 am »
macieju
w temacie o reolucjach jest link do nowego obrazka na stronie.
wczorajsza robota :-)
polecam
m

Offline LOGAN

morfołaki. co to jest?
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 15, 2003, 12:11:23 pm »
Zgadzam się z Maciejem mnie również bardzo przypadły do gustu rewolucje w kolorze w związku z czym mam do ciebie pytanie czy próbowałeś kiedyś pokolorować morfołaki ciekaw jestem jakby wtedy wyglądały albo może zapowiadany przez ciebie album morfołaków wyjdzie w kolorze?

Anonymous

  • Gość
morfołaki. co to jest?
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 15, 2003, 12:20:31 pm »
ej bez żartów. komiksu nie da się "pokolorować".
albo robi się komiks z zalożenia czarno-biały, albo kolorowy, bo wtedy zupełnie inaczej wygląda rysunek. pod kolor jest prostszy, plany wyciąga się kolorem, cienie i tak dalej. a komiks czarno biały to wszystko musi rozgryźć kreską. morfołai to strasznie "dziobany" komiks, właśnie wydziergany na czarno biało tak, by był czytelny. w tej sytuacji bez sensu jest kolorować, kolor nie spełnia żadnej funkcji w takim przypadku. poza tym bym chyba zszedł jakbym miał pokolorować 230 stron komiksu...  :shock: (w albumie tyle nie będzie, od razu mówię). kolorowa to będzie okładka tylko. właśnie nad nią pracuję.
m

Offline Maciej

morfołaki. co to jest?
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 15, 2003, 12:37:34 pm »
Ale w ziniolu coś pisałeś o kolorowanych morfach.O ile dobrze pamiętam było o potencjalnym machnięciu wszystkiego jednym kolorkiem.Czy też jakieś Twoje zgrywy???

Wtedy może byłby efekt jak w "nadzwyczajnych" :P
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline LOGAN

morfołaki. co to jest?
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 15, 2003, 01:07:36 pm »
Z albumem w kolorze może troszeczkę przesadziłem byłem ciekaw czy wogule próbowałeś morfy pokolorować teraz już znam odpowiedż skoro cały materiał zamyka się w 230 str to ile z tego będzie w albumie?

Anonymous

  • Gość
morfołaki. co to jest?
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 15, 2003, 01:12:36 pm »
coś koło połowy....

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
morfołaki. co to jest?
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 15, 2003, 01:13:43 pm »
Hej, oczywiscie ze komiks da sie pokolorowac, z tym ze wyglada wtedy znacznie gorzej niz w wersji cz-b. Choc z drugiej strony - co powiecie o kolorowym Szninklu? Niedlugo zobaczymy kolorowe wersje komikow Christy (KiK w kosmosie juz troche byl pokolorowany). Funky Koval w kolorze chyba tez nie wyglada tragicznie (przynajmniej pierwsze tomy). Tak, ze roznie to bywa.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Anonymous

  • Gość
morfołaki. co to jest?
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 15, 2003, 01:15:04 pm »
Cytat: "Maciej"
Ale w ziniolu coś pisałeś o kolorowanych morfach.O ile dobrze pamiętam było o potencjalnym machnięciu wszystkiego jednym kolorkiem.Czy też jakieś Twoje zgrywy???

Wtedy może byłby efekt jak w "nadzwyczajnych" :P

teoretycznie fakt. jeden odcinek został pokolorowany, ale syfiasto to wyglądało. a z tym jednm kolorkiem to coś na kształt jak kajko i kokosz się ukazywał na żółtym papierze. szranki i konkury. to ewentualnie jakby machnąć na jeden kolor aki bckgroundowy. ale teraz machnięcie nie wchodzi w grę. musiałbym machać trzy miesiące.
m

 

anything