Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 612391 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Funny

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #105 dnia: Październik 10, 2015, 03:07:47 pm »
Ostatnio kupiłem na nieprzeczytane.pl paczuszkę komiksów za prawie 500 zł.
Trzy tanie pozycje miały wady, jedna obity róg, a dwie porysowane okładki.
Zadzwoniłem w czwartek, napisalem maila i w poniedziałek przyjedzie je odebrać kurier.
Podoba mi się bardzo takie podejście, zobaczymy codalej.

Offline perek82

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #106 dnia: Październik 10, 2015, 05:20:18 pm »
chciałem się upewnić - komiksów Scream to w literackiej się nie uświadczy? A takiego Rodryka np?
Mandroid - 4/5
Mroczni sędziowie - 3/5
Nowy Jork: Życie w wielkim mieście - 4/5
Kajtek i Koko w kosmosie - 3,5/5
Bug - 3,5/5

mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #107 dnia: Październik 10, 2015, 06:32:17 pm »
chciałem się upewnić - komiksów Scream to w literackiej się nie uświadczy? A takiego Rodryka np?

scream, muchy i ongrysa w wersji kolekcjonerskiej nie będzie (w każdym razie w najbliższym czasie) w literackiej.

ramirez82

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #108 dnia: Październik 11, 2015, 09:39:26 am »
Często tak jest , 1-2 dni i wszystko wróci do normy.

No, już jest 34%. Teraz jeszcze nowości Timofa i Fistaszki...

Offline adro

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #109 dnia: Październik 11, 2015, 02:01:14 pm »
no wlasnie z Timofem sa jakies klopoty ze zdublowanymi stronami (info z alei)
Pewnie komiksy dotra do dyskontow troszke pozniej.
pzdr
ps faktycznie jak sie poczeka, to mozna troszke oszczedzic  :biggrin:
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline muaddib85

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #110 dnia: Październik 13, 2015, 12:45:10 pm »
Wiecie czy Pasażerowie Wiatru pojawią się na nieprzeczytane? Na arosie i bonito jest mała ilość i nie wiem czy mam się spieszyć z zakupem czy mogę jeszcze odłożyć ten zakup na później.

Offline Blaksad

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #111 dnia: Październik 13, 2015, 01:15:18 pm »
Wiecie czy Pasażerowie Wiatru pojawią się na nieprzeczytane? Na arosie i bonito jest mała ilość i nie wiem czy mam się spieszyć z zakupem czy mogę jeszcze odłożyć ten zakup na później.
Ja bym się nie śpieszył skoro był dodruk to w obiegu będzie ich dużo i zawsze Egmont może dodrukować :wink:

P.S> muaddib85 czy nie grałeś przypadkiem w karciankę Middle Earth ? Bo Twój nick mi kogoś przypomina :wink:
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2015, 02:48:52 pm wysłana przez fragsel »

Offline Garf

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #112 dnia: Październik 13, 2015, 01:26:28 pm »
W bonito jest promocja, można ich kupić za 80,40. Jeśli pojawią się w nieprzeczytane z rabatem 40%, będą kosztowali 8 zł mniej. Czy to jest warte zwlekania, każdy musi sobie sam zdecydować.
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2015, 02:49:06 pm wysłana przez fragsel »
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline muaddib85

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #113 dnia: Październik 13, 2015, 01:37:59 pm »
czy nie grałeś przypadkiem w karciankę Middle Earth ? Bo Twój nick mi kogoś przypomina :wink:
Nie grałem.
W bonito jest promocja, można ich kupić za 80,40. Jeśli pojawią się w nieprzeczytane z rabatem 40%, będą kosztowali 8 zł mniej. Czy to jest warte zwlekania, każdy musi sobie sam zdecydować.
Chodzi nie tylko o cenę, ale i planowaną przeprowadzkę. Staram się odłożyć większe zakupy na listopad. Niestety zdażają sie takie promocje jak w merlinie, które psują mi ten plan;)

Offline Garf

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #114 dnia: Październik 13, 2015, 01:44:14 pm »
Chodzi nie tylko o cenę, ale i planowaną przeprowadzkę. Staram się odłożyć większe zakupy na listopad.

Jeśli chodzi o sprawy logistyczne, to coś takiego przyszło mi do głowy (ale nie mam pojęcia, czy tak się da - może ktoś kupujący regularnie w sklepie gildii będzie wiedział): czy jeśli zamówisz "Pasażerów" w sklepie Gildii (88,70) razem z jakimś komiksem, który będzie miał premierę w listopadzie albo grudniu, to nie wyślą Ci wtedy przesyłki dopiero po ukazaniu się tego późniejszego tytułu?
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline peta18

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #115 dnia: Październik 13, 2015, 01:53:55 pm »
czy jeśli zamówisz "Pasażerów" w sklepie Gildii (88,70) razem z jakimś komiksem, który będzie miał premierę w listopadzie albo grudniu, to nie wyślą Ci wtedy przesyłki dopiero po ukazaniu się tego późniejszego tytułu?
Jest tak, jak piszesz.


poedytowałem sobie, pousuwałem sobie, poprzyznawałem ostrzeżenia (nie sobie, innym)
pozdrawiam (nie siebie, innych)
fragsel
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2015, 02:53:20 pm wysłana przez fragsel »
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline blackwaterpark

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #116 dnia: Październik 13, 2015, 05:20:42 pm »
poedytowałem sobie, pousuwałem sobie, poprzyznawałem ostrzeżenia (nie sobie, innym)
pozdrawiam (nie siebie, innych)
fragsel


Była kłótnia? Spóźniłem się, jak zwykle...  :wink:
Pozdrawiam Moderatora fragsela ( który ma utrapienie z nami - powinien mieć za to jakieś stałe zniżki w sklepach komiksowych  :wink: ).

Co do meritum (tzn. zakupów): czekam na mega-paczkę z bonito.pl - niestety, coś jej status nie może uzyskać 100%  :sad: (podejrzanie szybko wyprzedali 3 tom Sagi - może tego im brakuje?).

PS. Spojrzałem na stronę, gdzie bonito.pl podsumowuje wszystkie nasze zakupy: 5 października minął rok, jak jestem ich klientem  :biggrin: ( patrząc na ilość kasy, jaką tam u nich zostawiłem, to powinni mi dać jakąś większą zniżkę, aniżeli marne 5%  :roll: ).

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #117 dnia: Październik 13, 2015, 08:19:31 pm »
Trzy lata temu w pewnym sklepie z komiksami wydałem FORTUNĘ na komiksy - dlatego bylem niemal pewny , że w ramach wdzięczności ,wyślą mi kartke z życzeniami świątecznymi lub noworocznymi.

...
Nie wysłali.   :sad:
"Jesteś podwójnym sobą."

Offline absolutnie

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #118 dnia: Październik 13, 2015, 08:22:36 pm »
Trzy lata temu w pewnym sklepie z komiksami wydałem FORTUNĘ na komiksy - dlatego bylem niemal pewny , że w ramach wdzięczności ,wyślą mi kartke z życzeniami świątecznymi lub noworocznymi.

...
Nie wysłali.   :sad:
Trzy lata temu zarejestrowałem się na stronie Wydawnictwa Czarne. Co roku, w rocznicę tego wydarzenia dostaję od nich 30% rabatu na zakupy (ważne przez miesiąc) w ich sklepie. Niestety, komiksów nie sprzedają.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline laf

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #119 dnia: Październik 14, 2015, 06:49:43 am »
P.S> muaddib85 czy nie grałeś przypadkiem w karciankę Middle Earth ? Bo Twój nick mi kogoś przypomina :wink:
Imię Muad'Dib to z Diuny Herberta jest.

 

anything