trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 607371 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misiokles

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1695 dnia: Wrzesień 25, 2016, 08:06:45 pm »
W jakim tempie docierają do fantastycznychświatów komiksy Muchy, są w przedsprzedaży? Kupiłbym u nich z rabatem Miraclemana i Harrow County, a do końca promocji zostało parę dni...

Polecam napisanie maila do fantastycznychświatów.  To naprawdę pomocni ludzie.

Offline Ty_draniu

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1696 dnia: Wrzesień 25, 2016, 08:12:37 pm »
Ja tam widzę w ofercie, polecam po prostu sprawdzać.
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1697 dnia: Wrzesień 25, 2016, 08:15:18 pm »
Ja tam widzę w ofercie, polecam po prostu sprawdzać.
Też zauważyłem, że od kilku godzin już są te 4 komiksy Muchy na Fantastycznych Światach. Ale przedtem jak kolega pytał, to jeszcze nie było.

Offline arczi_ancymon

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1698 dnia: Wrzesień 25, 2016, 08:17:13 pm »
Oooo, super. Calutkie zakupy w jednym sklepie, za - bagatela - tysiaka. Na szczęście mają opcje do paczkomatu, więc nikt się nie dowie  :cool: Oby <lekko zaniepokojony>

Offline Antari

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1699 dnia: Wrzesień 26, 2016, 12:37:48 am »
Pytanie odnośnie zamówień w sklepie Gildii. Kupiłem 1 komiks, opłaciłem wysyłkę po czym napisałem maila aby poczekali z wysyłką do czasu aż w ofercie pojawią się inne tytuły z pakietu październikowego. Wysyłka nie została dotąd zrealizowana więc wnioskuję, że maila dotarł.

Pytanie w jaki sposób mam teraz dokonać zakupu pozostałych pozycji aby nie płacić 2x za wysyłkę? Nigdzie nie widzę opcji "dodaj do kompletowanej przesyłki". Czy wystarczy jak wybiorę odbiór osobisty i napisze maila, że opłaciłem już raz wysyłkę i proszę o dodanie tych nowych pozycji do tej przesyłki?

Offline Mati29

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1700 dnia: Wrzesień 26, 2016, 01:39:30 am »
Napisz maila z prośba do dodania kilku pozycji do istniejącego zamówienia numer...


Offline starcek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1701 dnia: Wrzesień 26, 2016, 06:37:24 am »
Czy wystarczy jak wybiorę odbiór osobisty i napisze maila, że opłaciłem już raz wysyłkę i proszę o dodanie tych nowych pozycji do tej przesyłki?
Dokładnie tak.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Kris1982

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1702 dnia: Wrzesień 27, 2016, 01:33:46 pm »
Przyszła kolejna paczka z Inbooka i to całkiem spora bo 25 pozycji było w niej i powiem wam, że chyba jestem szczęściarzem bo jeszcze żadnej reklamacji nie miałem a zamówień tam sporo robię. Co do paczki to nie dość, że komiksy owinięte w gąbkę to jeszcze w całym pudle były różnego rodzaju bąbelki. Wszystko w stanie idealnym przyszło.

Offline adro

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1703 dnia: Wrzesień 27, 2016, 08:12:35 pm »
na fantastycznych swiatach poszlo zamowienie za ponad 1 K, a co najsmieszniejsze ta kwota wyszla po rabacie i kilku selekcjach. szalenstwo, naprawde zastanawiam sie kiedy to wszystko pierdyknie. na dodatek za tego tysiaka nie kupilem nawet polowy pozycji, ktore realnie mnie interesuja. masakra...
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline wasilmw

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1704 dnia: Wrzesień 28, 2016, 09:34:52 am »
Wracając do tematu - w tym roku preferuję trzy sklepy - nieprzeczytane (jak już ceny zaczynają być dyskontowe), fantastyczne światy (na razie jedno spore zamówienie, ale bardzo podobał mi się kontakt i podejście pro klient) oraz czytam.pl - fajne ceny i niekiedy niższe niż w pozostałych dyskontach. Czwartym sklepem i to od wielu lat jest oczywiście gildia - dużo niszowych tytułów i zawsze wszystko na tip-top :smile:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2016, 10:26:23 pm wysłana przez graves »

Offline starcek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1705 dnia: Wrzesień 29, 2016, 09:09:26 am »
Który sklep zagraniczny polecacie do kupna starszych zeszytówek? Macie jakiegoś faworyta?
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline misiokles

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1706 dnia: Wrzesień 29, 2016, 09:16:23 am »
Amazon.co.uk i ebay.pl - nie za wiele w życiu kupowałem zeszytówek, ale nigdy się tam nie naciąłem. Poa amazonem/ebayem jest mnóstwo sklepów handlujących starszymi zeszytówkami, gdzie wygodnie jest kupić całą serię czy run.

Offline starcek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1707 dnia: Wrzesień 29, 2016, 09:35:30 am »
Właśnie pytam o to "poza". Jakiś faworyt?
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

fragsel

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1708 dnia: Wrzesień 29, 2016, 09:42:43 am »
Ja niezbyt często kupuję stare zeszytówki, ale jak już to robię (np nie dalej jak w ostatni poniedziałek) to kupuję w https://www.mycomicshop.com/

oba razy co pamiętam wysyłka wyszła po 13 dolarów (co prawda do Belgii, ale wiem od innego użytkownika, ze do Polski też tyle samo) przy różnej ilosci komiksów (w paczce raz 6 zeszytów, drugi raz trejd i dwa zeszyty. A kiedyś dawno dwa essentiale do Polski też chyba się w tej kwocie wysyłki zmieściły tak mi isę przypomina)


Zeszytówki zazwyczaj "good" między dolar a dwa. lepsza jakosć albo bardziej poszukiwane drożej, praktycznie bez górnej bariery cenowej :wink:

Offline starcek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1709 dnia: Wrzesień 29, 2016, 09:46:12 am »
Dzięki, czyli jednak oni. Dobrze, że w sklepie mają niższe ceny niż na ebayu.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

 

anything