Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 305587 razy)

Offline Talvi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3570 dnia: Wrzesień 22, 2018, 09:38:24 pm »
Kiedyś też tak miałam, ale tylko w przeglądarce, jak włączyłam VPN-a na komórce, to mi PayPal przeszedł.

Offline sum41

« Odpowiedź #3571 dnia: Wrzesień 22, 2018, 09:43:03 pm »
Hmm moja komorka niewie co byc internet ale sprobuje na tablecie lub u brata na komorce. Jaki masz programik do zmiany vpn na komorce?
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Talvi

« Odpowiedź #3572 dnia: Wrzesień 22, 2018, 09:55:42 pm »
Turbo VPN

Offline sum41

« Odpowiedź #3573 dnia: Wrzesień 23, 2018, 09:27:28 am »
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline mibartek

« Odpowiedź #3574 dnia: Wrzesień 24, 2018, 11:06:05 am »
Reklamował ktoś coś kiedyś w mangarden?
Odebrałem dzisiaj Alite i niestety bardzo mocno ubity grzbiet. Jak normalnie olewam obicia tak to jest dość mocne. No i jednak trochę zapłaciłem więcej za tą twardą oprawę więc wolałbym mieć egzemplarz w przynajmniej bardzo dobrym stanie.
Ciekawe tylko, czy mają jakieś egzemplarze "rezerwowe" na zamianę

Offline peta18

« Odpowiedź #3575 dnia: Wrzesień 24, 2018, 03:15:50 pm »
Reklamował ktoś coś kiedyś w mangarden?
Odebrałem dzisiaj Alite i niestety bardzo mocno ubity grzbiet. Jak normalnie olewam obicia tak to jest dość mocne. No i jednak trochę zapłaciłem więcej za tą twardą oprawę więc wolałbym mieć egzemplarz w przynajmniej bardzo dobrym stanie.
Ciekawe tylko, czy mają jakieś egzemplarze "rezerwowe" na zamianę
reklamuj, powinni miec egz. rezerwowe.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline mibartek

« Odpowiedź #3576 dnia: Wrzesień 24, 2018, 05:55:10 pm »
poszła reklamacja
zastanawiałem się jeszcze chwilę czy bardzo mi to przeszkadza (BLAME wczesniej też 1 tom mi przyszedł obity, ale delikatnie więc olałem, kolekcja Marvela też mam kilka obitych delikatnie), ale jednak tutaj uszkodzenie jest spore wg mnie:

Offline peta18

« Odpowiedź #3577 dnia: Wrzesień 24, 2018, 06:07:28 pm »
masz prawo reklamowac, natomiast dla mnie to zadne obicie :) ale ostatnio tolerancja na obicia mocno mi wzrosla :)
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Jaxx

« Odpowiedź #3578 dnia: Wrzesień 24, 2018, 06:15:55 pm »
Odebrałem dziś drugie zamówienie z FŚ po zmianie magazynu i właściciela i o ile do pierwszego zastrzeżeń nie miałem, to drugie już wygląda tak sobie. Komiksy słabo zabezpieczone, wrzucone do za dużego kartonu i dosunięte do jego rogu, a zabezpieczenie w postaci air bagów wepchnięte w pozostałą przestrzeń. W rezultacie dwie krawędzie komiksów nie zabezpieczone w ogóle, podobnie jak okładki zewnętrznych pozycji (przed rozpakowaniem pomiędzy zejściami skrzydełek kartonu było nawet widać te okładki). Do tego całość niezbyt ściśnięta, przez co komiksy, lekko bo lekko, ale jednak latały w środku. Efekt - zmasakrowany Bagniak t.2 (zmiażdżony grzbiet od strony zszycia, przez co cały blok jest zdeformowany), ubity narożnik od strony zewnętrznej na Uncanny X-Men, obejmujący cały blok komiksu. Uncanny bym przebolał, ale Bagniak wygląda tragicznie (trochę udało mi się wyprostować palcami, ale mimo to gdzie nie otworzę, to widać zgniecenia kartek).

Nie chcę gderać, ale to chyba schyłek FŚ w takiej postaci, jak dotąd znaliśmy. Nawet szef, p.Adam, już nie odpisuje, tylko dostaję jakieś standardowe, klepane od sztancy e-maile, jak w tysiącu innych sklepów. Jeżeli Bonito utrzyma promocję 35% co dwa tygodnie (czyli przez dwa tygodnie w każdym miesiącu), to chyba się przesiadam.

Offline Dembol_

« Odpowiedź #3579 dnia: Wrzesień 24, 2018, 06:49:37 pm »
Weź młotek i wyprostuj :)

Offline sum41

« Odpowiedź #3580 dnia: Wrzesień 24, 2018, 07:15:56 pm »
Kurde to ja takich  wkkdc mam sporo  :biggrin:

Offline sum41

« Odpowiedź #3581 dnia: Wrzesień 24, 2018, 07:28:04 pm »
No niestety mi tez p. Adam nie odpisuje tylko jakas pani skrotowo i nieraz na drugi dzien, wiadomo duza firma, zobacze jak moja paczka przyjdzie.

Offline xanar

« Odpowiedź #3582 dnia: Wrzesień 24, 2018, 07:30:34 pm »
Tak też podejrzewałem, że to nic dobrego z tego nie będzie - teraz po prostu będę kupował z najtańszej korporacji.

Offline sum41

« Odpowiedź #3583 dnia: Wrzesień 24, 2018, 07:39:01 pm »
Ciekawe czemu sie polaczyli z wiekszym od siebie, rabaty myslalem ze zwieksza a t tu nawet spadly, mialo byc info o zmianach ja nic nie dostalem.

Offline xanar

« Odpowiedź #3584 dnia: Wrzesień 24, 2018, 07:40:28 pm »
Właściciel miał korzystną ofertę to skorzystał, czysty biznes.

anything