trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 286931 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline robbirob

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3675 dnia: Październik 23, 2018, 07:55:09 am »
Będziemy mogli kupować znów wszystko co na rynku wychodzi :smile:
O tak, to były piękne czasy :)

Offline donTomaszek

« Odpowiedź #3676 dnia: Październik 23, 2018, 08:09:20 am »
Co w nich pieknego? Kupowalo sie co wychodzilo, a to nie zawsze szlo w parze z tym, co sie chcialo.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline misiokles

« Odpowiedź #3677 dnia: Październik 23, 2018, 08:26:58 am »
A teraz kupujemy nie to co chcemy, tylko to na co jest największa promocja. Różnica żadna :)

Offline robbirob

« Odpowiedź #3678 dnia: Październik 23, 2018, 08:47:59 am »
A teraz kupujemy nie to co chcemy, tylko to na co jest największa promocja. Różnica żadna :smile:
Otóż to. I do tego te komiksy leżą na stertach, nieprzeczytanych kupach, itp. Kiedyś kazdy komis był "wydarzeniem" :)

Oczywiście piszę to (misiokles z tego co widzę też) z lekki przymrużeniem oka Panowie.

Offline kosmoski

« Odpowiedź #3679 dnia: Październik 23, 2018, 09:38:36 am »
Podbijam. Jeśli ktoś był, dajcie proszę znać co sądzicie? Jak to wygląda od strony kupującego? itp.
Byłem w Azylu.

Lokalizacja całkiem blisko Centrum, w środku miło i przestronnie. Półki wypchane dobrem różnego rodzaju, poza komiksami (amerykany) figurki i kubki. Chłopaki na kasie naprawdę w porządku, namówili mnie m.in. na zakup paru zeszytów, o których istnieniu nie miałem pojęcia : ) (błyszczący rzut DC z ostatniego tygodnia).
A ceny – bardzo przystępne :wink: 

Offline sum41

« Odpowiedź #3680 dnia: Październik 23, 2018, 01:41:51 pm »
Otóż to. I do tego te komiksy leżą na stertach, nieprzeczytanych kupach, itp. Kiedyś kazdy komis był "wydarzeniem" :smile:

Oczywiście piszę to (misiokles z tego co widzę też) z lekki przymrużeniem oka Panowie.
Moje TM Semici  wyniszczone ale za to pamiętam  ich zawartości do dziś  po 20 latach bo czytało się po kilka razy bo nie było innych czy też były drogie :)
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Gazza

« Odpowiedź #3681 dnia: Październik 26, 2018, 08:27:06 am »
Byłem w Azylu.

Lokalizacja całkiem blisko Centrum, w środku miło i przestronnie. Półki wypchane dobrem różnego rodzaju, poza komiksami (amerykany) figurki i kubki. Chłopaki na kasie naprawdę w porządku, namówili mnie m.in. na zakup paru zeszytów, o których istnieniu nie miałem pojęcia : ) (błyszczący rzut DC z ostatniego tygodnia).
A ceny – bardzo przystępne :wink: 

Ja osobiście wciąż jeszcze nie dotarłem. Ale za to wybrałem z listy na stronie sklepu zeszyty archiwalne, sklep odłożył, córka odebrała - wszyscy zadowoleni! :)
Jak dotrę to opiszę swoje wrażenia. Wnętrza sklepu można zobaczyć na profilu fb Azylu.

Offline xanar

« Odpowiedź #3682 dnia: Październik 29, 2018, 10:52:17 pm »
Kupował ktoś może coś na BOOKS etc  (booksetc.co.uk) ?

Offline LordDisneyland

« Odpowiedź #3683 dnia: Październik 30, 2018, 12:27:31 pm »
Przyszła mi paczka z Multiversum- komiksy w stanie idealnym, paczka pancerna, mimo długiego przetrzymywania na poczcie wszystko było ok. Odetchnąłem z ulgą , bo ta kategoria "stan dobry, używany"  nie powiem, pewien niepokój zasiała  8)
Pewnie nie tylko ja miałem cykora  :)

Offline arczi_ancymon

« Odpowiedź #3684 dnia: Październik 30, 2018, 01:06:37 pm »
Generalnie ja mam podejrzenie, że oni ten opis zmienili ze względu na Antariego :)

Do mnie też wszystko póki co przychodzi w idealnym - raz dostalem dwa komiksy bez folii, ale i tak wyglądały idealnie, więc nie było o co sie burzyć.

Offline robbirob

« Odpowiedź #3685 dnia: Październik 30, 2018, 01:10:13 pm »
Ja też dostałem w piątek paczkę od nich. Stan komiksów idealny (jeden ma zadrapania na grzbiecie, ale to nic wielkiego). Paczka dobrze zabezpieczona. No i szybka wysyłka, a pamiętałem z poprzednich zakupów, że to u nich było słabe akurat.

Offline Death

« Odpowiedź #3686 dnia: Październik 31, 2018, 12:35:59 am »
Gdzie najtaniej można kupić komiksy wydawnictwa Mandioca? W końcu wydali komiks, który mnie interesuje. :smile:

mkolek81

• Gość
« Odpowiedź #3687 dnia: Październik 31, 2018, 06:53:22 am »
Gdzie najtaniej można kupić komiksy wydawnictwa Mandioca? W końcu wydali komiks, który mnie interesuje. :smile:
Na obecną chwilę tylko na sklepie gildii. Jest różnica 1 zł pomiędzy nimi a sklepem wydawcy. W arosie i bonito jeszcze nie ma, ale inne tytuły tego wydawcy tam są (i to najtaniej). Czy tam będzie, to nie wiem. Na fantastycznych światach jest najdrożej.

Offline vision2001

« Odpowiedź #3688 dnia: Październik 31, 2018, 08:31:21 am »
W bonito są: https://bonito.pl/wydawnictwo/mandioca/0
Rabaty różne. Przeważnie drożej niż w gildia.pl
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

mkolek81

• Gość
« Odpowiedź #3689 dnia: Październik 31, 2018, 10:10:26 am »
W bonito są: https://bonito.pl/wydawnictwo/mandioca/0
Rabaty różne. Przeważnie drożej niż w gildia.pl
https://www.gildia.pl/komiksy/378146-ye W tym wypadku jest inaczej.