trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 592116 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sum41

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3720 dnia: Listopad 18, 2018, 03:22:02 pm »
Szok. Te paczki z dołu tej góry to na marzec chyba dotrą.
Ten gość chodzący po tych paczkach najlepszy :D
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline 79ers

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3721 dnia: Listopad 18, 2018, 04:29:05 pm »
Żadnego black Friday w bonito nie będzie? Cały czas liczyłem, że w najbliższy weekend będzie nawet taniej niż obecne -35%

Kod dyktando cały czas wchodzi więc trochę więcej. Bonito z odbiorem w punkcie dobre jest.

Offline mappy

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3722 dnia: Listopad 18, 2018, 04:29:30 pm »
Ten kto może, kupuje za 40 % :biggrin: .
44% :cool:
Tamten rok w porównaniu nic nie daje. Był spory okres w Bonito gdzie nie było żadnych wyprzedaży. Sam robiłem zakupy dopiero chyba w lutym.
Natomiast w tym jeśli tendencja się utrzyma to puszczą jeszcze jedno 35% w tym roku.Na Black Friday może dadzą kupon z 10% ale bazowe ceny będą słabe.

Offline Jaxx

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3723 dnia: Listopad 19, 2018, 02:24:32 pm »
Jakby ktoś pytał, to na Bonito są już Egmonty z 21/11 i z 28/11, więc można działać. Much nadal brak.




Offline robbirob

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3724 dnia: Listopad 19, 2018, 02:39:17 pm »
Jakby ktoś pytał, to na Bonito są już Egmonty z 21/11 i z 28/11, więc można działać. Much nadal brak.
Wszędzie są. Ba, nawet Kaznodzieja, tom 6. z 5 grudnia jest już :)

Offline Voitas

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3725 dnia: Listopad 19, 2018, 02:53:06 pm »
Hellboy'a nie ma na bonito. Przydałby się do zamknięcia zamówienia.

Offline -gościu-

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3726 dnia: Listopad 19, 2018, 02:54:36 pm »
Hellboy'a nie ma na bonito. Przydałby się do zamknięcia zamówienia.


Hellboya i Łasucha  :sad: 




Z grudniowych nowości jest jeszcze Clifton 2.
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2018, 03:00:37 pm wysłana przez -gościu- »

Offline midar

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3727 dnia: Listopad 19, 2018, 03:42:53 pm »

Hellboya i Łasucha  :sad: 




Z grudniowych nowości jest jeszcze Clifton 2.


Już są 😀

Offline -gościu-

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3728 dnia: Listopad 19, 2018, 03:53:22 pm »
Tak. Mam już całe zamowienie :biggrin:

Offline xanar

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3729 dnia: Listopad 19, 2018, 04:07:56 pm »
Zakupiłem ostatnio trochę Omnibusów w różnych miejscach:

Bookdepository - Karton doszedł zmasakrowany, połowa sklejona taśmą firmy kurierskiej, chyba im się rozpadł po drodze, komiks oczywiście poobijany z każdej strony, mają wysłać drugi.

Amazon.de - Zamówiony na początku miesiąca, nie dotarł, wysłali drugi.

Multiversum - zamówiłem 4 szt. wszystkie dotarły całe (bardzo dobre pakowane), nowe zafoliowane.
Tylko ta Poczta Polska, dramatycznie działa, to już paczki z Anglii czy Włoch (normalny kurier) szybciej docierają, niż z Poznania do Warszawy  :biggrin:

Bookdepository i Amazon.de  - mają bardzo dobry support

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3730 dnia: Listopad 19, 2018, 04:34:51 pm »
No to miodzio, sporo rzeczy już jest. Barks x 2, Hellboy, 100 naboi, Łasuch i Thorgal zamówione na Bonito. Pamiętajcie o kodzie DYKTANDO.
Fajnie też zapowiada się Planetary, ale wezmę następnym razem z Cliftonem (i kto wie, może z Palcojadem). Szkoda, że nie ma BBPO, bo właśnie kończę trzeci tom Plagi żab  i chętnie bym jeszcze w tym tygodniu zakończył ten cykl. Nie ma bata na Egmont i te jego grubasy. Mam nadzieję, że Bonito zapakuje mi tak samo jak ostatnio, a nie tak jak niektórym, którzy tutaj się wypowiadali. Jak będą dobrze pakować, to będę teraz brał większość rzeczy u nich.

Offline Antari

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3731 dnia: Listopad 19, 2018, 04:48:40 pm »
Dziwna sprawa z tym Kaznodzieją tom 6. Reszta nowości z 5.12 niedostępna. Może to jakiś błąd?

Straszna lipa z tą Muchą... drugi tom Iron Fista też wymiotło, niebawem dołączy i pierwszy. Wstrzymuję się z zamówieniem o jeszcze pare dni, mam nadzieję, że wskoczy ;(

Offline -gościu-

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3732 dnia: Listopad 19, 2018, 04:50:42 pm »
Dziwna sprawa z tym Kaznodzieją tom 6. Reszta nowości z 5.12 niedostępna. Może to jakiś błąd?


Nie. Pewnie drukarnia szybciej wydrukowała. Gildia chwaliła się na FB, że dostała go wcześniej, na WAKu Kaznodzieja 6 i Clifton 2 wśród nowości, a nie zapowiedzi.


No to miodzio, sporo rzeczy już jest. Barks x 2, Hellboy, 100 naboi, Łasuch i Thorgal zamówione na Bonito.


Nie zapomnij o Bouncerze od Taurusa!
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2018, 04:57:11 pm wysłana przez -gościu- »

Offline Antari

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3733 dnia: Listopad 19, 2018, 05:00:30 pm »
A może dopiero co wprowadzają i reszta dołączy niebawem? Chętnie bym załatwił cały grudzień za jednym zamachem, razem z listopadem. Mniej zachodu w grudniu, można by więcej czasu nad prezentami przysiąść :)

Offline radef

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3734 dnia: Listopad 19, 2018, 05:08:54 pm »
A może dopiero co wprowadzają i reszta dołączy niebawem?
Takich cudów nie ma. Tak jak napisał -gościu-, pewnie Egmont miał najszybciej przygotowane te komiksy z pakietu grudniowego, drukarnia szybciej się wyrobiła i udało się wydać te 2 tytuły w listopadzie. W obecnej chwili tytuły dostępne na Bonito pokrywają się z listą z Gildii, więc bym się nie łudził na więcej grudniowych komiksów w listopadzie... no chyba, że 30.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

 

anything