Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 305476 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gobender

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3795 dnia: Grudzień 12, 2018, 08:58:02 pm »
Sprawdzajcie ceny, bo często zdarza się, że w Atomie jest taniej.

Offline xanar

« Odpowiedź #3796 dnia: Grudzień 12, 2018, 09:30:56 pm »
No i kolejna podwyżka na MVM. Z cenami preorderów już zbliżył się do Atoma. Mimo wszystko jednak jest taniej... Szkoda, że Atom nie jest w stanie dać większego upustu na pre-ordery. Spora przyjemność kupować u nich zeszytówki (można dokładać do zamówień bez dopłaty itd.), ubolewam, że jak dla mnie, zbiorczych się nie opłaca.

Kwestia zbliżających się Świąt.

Offline gobender

« Odpowiedź #3797 dnia: Grudzień 13, 2018, 11:53:59 am »
DO USUNIĘCIA
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2018, 04:52:58 pm wysłana przez gobender »

Offline xanar

« Odpowiedź #3798 dnia: Grudzień 14, 2018, 11:47:46 am »
Kupował ktoś na azylkomiksu.pl wysyłkowo omnibusy, bardzo poniszczone są ? Nie wiem czy dobrze rozumiem, mam złożyć zamówienie, w uwagach napisać np. żeby mi zdjęcia wysłali "zniszczeń", wpłacić kasę, później przyślą mi te foty i jak stwierdzę, że mi się nie podobają takie egzemplarze to mi kasę oddadzą ? Strasznie to pokomplikowane.

Offline Pawelek

« Odpowiedź #3799 dnia: Grudzień 14, 2018, 12:16:17 pm »
Chyba mniej więcej tak to wygląda. Ja dostałem zdjęcie z wadą (lekko maźnięty grzbiet długopisem) i za około godzinę telefon czy widziałem i czy to mi przeszkadza. Dziś będę odbierał paczkę z kiosku to zobaczę jak stan. Jak na razie spoko, podoba mi się podejście do klienta. Złożyłem kolejne zamówienie bo ceny przystępne a fajne wydania, których u nas nie ma można nabyć. Fakt, że cały proces trochę niewygodny ale chyba nie na tyle, żeby przez niego nie przebrnąć.
W uwagach chyba bardziej opisujesz czego oczekujesz od egzemplarzy - czy mogą być z podartą obwolutą albo obitymi rogami itp.

Offline freshmaker

« Odpowiedź #3800 dnia: Grudzień 14, 2018, 12:38:45 pm »
ja dostałem zenith v4 ze zle zrobionym grzbietem - na zdjeciu wygladalo znosnie, wiec zaakceptowalem, ale po otrzymaniu porazka.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline xanar

« Odpowiedź #3801 dnia: Grudzień 14, 2018, 01:15:05 pm »
Będzie to odsyłał ? Właśnie o to mi chodzi, że zdjęcie też trzeba umieć zrobić, które oddaje rzeczywistość. Ja to chyba jestem za stary na takie zabawy.

Offline freshmaker

« Odpowiedź #3802 dnia: Grudzień 14, 2018, 03:41:43 pm »
nie będę odsyłał. zamówiłem z 10 komiksów, jeden był trzepniety. dopytywali mnie mailowo czy na pewno i się zgodziłem.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Dariusz_Notariusz

« Odpowiedź #3803 dnia: Grudzień 21, 2018, 09:44:20 am »
Będę w Londynie w przyszłym miesiącu. Planuję odwiedzieć Forbidden Planet. Nie byłem tam nigdy. Czy ceny w sklepie są identyczne jak na ich stronie? Czy lepiej zrobić zamówienie on-line z odbiorem w sklepie? Ktoś z was ma jakieś doświadczenie z zakupami w tym sklepie? Co radzicie?

Offline [robak]

« Odpowiedź #3804 dnia: Styczeń 08, 2019, 02:41:15 pm »
Jak wygląda sytuacja z pakowaniem komiksów w sklepie Egmontu?

Offline Night wolf

« Odpowiedź #3805 dnia: Styczeń 08, 2019, 02:53:29 pm »
Jak wygląda sytuacja z pakowaniem komiksów w sklepie Egmontu?

Tak jak w Ravelo bo to oni obsługują, karton box zero zabezpieczeń dodatkowych jeśli chodzi o kiosk/odbiór w punkcie, natomiast nie wiem jak to wygląda w przypadku kuriera.

Offline ASX76

« Odpowiedź #3806 dnia: Styczeń 09, 2019, 11:35:58 pm »
Orientuje się ktoś, czy w przypadku zamówienia za pobraniem złożonego w Sklepie Internetowym Smyk z opcją odbioru osobistego w Smyku stacjonarnym w swojej miejscowości można tam sprawdzić zawartość paczki podczas odbioru przed zapłatą, a w przypadku części uszkodzonych książek wziąć tylko takie bez wad i za nie jedynie zapłacić? 

Offline Gazza

« Odpowiedź #3807 dnia: Styczeń 10, 2019, 07:22:25 am »
Tak, można. Odbierałem paczuchę przed Świętami Bożego Narodzenia i o to samo zagaiłem obsługującą mnie panne. Ale - najpierw opłacasz, następnie rozpakowujesz i jeśli coś jest nie teges robisz na miejscu zwrot. Ja nie musiałem, ale tak zostałem poinformowany i obsłużony. Good luck!

Offline Mawer

« Odpowiedź #3808 dnia: Styczeń 10, 2019, 07:22:31 am »
Wczoraj przyszło moje pierwsze zamówienie z Livro.pl.
Skuszony dobrą promocja zakupiłem pierwszy tom Zbira.
Najpierw zacznę od plusów.
-Dobra cena akurat za ten komiks,
-Poprawny kontakt z klientem,
-Czas dostawy poprawny (złożenie zamówienia - 07.01, odebranie komiksu -  09.01)

Minusy:
- Brak zabezpieczenia komiksu (brak folii bąbelkowej, wypełniaczy itp.)
- Komiks włożony do zwykłej koperty!!!

Miałem wyjątkowe szczęście, że komiks dotarł do mnie bez uszkodzeń. Po odebraniu z paczkomatu miałem spore wątpliwości, gdyż koperta była w paru miejsca naderwana.
Dla mnie spakowanie grubego, ciężkiego komiksu w obwolucie do zwykłej koperty to jest totalna porażka.

Podsumowując, jeśli komuś nie przeszkadza sposób pakowania komiksów, a większe znaczenie ma niska cena to oferta w tym sklepie może kogoś skusić. Ja natomiast będę omijać szerokim łukiem Livro.pl.

Offline ASX76

« Odpowiedź #3809 dnia: Styczeń 10, 2019, 01:27:59 pm »
Tak, można. Odbierałem paczuchę przed Świętami Bożego Narodzenia i o to samo zagaiłem obsługującą mnie panne. Ale - najpierw opłacasz, następnie rozpakowujesz i jeśli coś jest nie teges robisz na miejscu zwrot. Ja nie musiałem, ale tak zostałem poinformowany i obsłużony. Good luck!

Dzięki! :) No właśnie o to "ale" mi chodziło ;) Zatem muszę grzecznie najpierw zapłacić, a później będę się czepiać uszkodzonych okładek ;)

anything