Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 602340 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline raskoks

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 02, 2015, 10:37:09 pm »
Hej! to i ja wrzucę swoje w grosze.
www.tfaw.com

Dziś doszła do mnie paczka z zakupów na gwałt (bo bałem się, że ktoś mnie wyprzedzi).

Kupiłem Captain America Omnibus vol. 1 Brubakera - kiedyś zaspałem i przeoczyłem, raz to na MV czy Atomie, później licystację na allegro. Potem stał się OOP i z automatu "białym krukiem" więc i cena wywindowała do 100$ +  Udało się ! na tfaw.com z wysyłką do PL wyniósł mnie 170zł - różowo niestety nie było bo kupiłem go z działu Nick & Dent - lekkie uszkodzenie i tu jest loteria bo czasami można tam trafić na praktycznie mint (bo nie ma folii ochronnej) albo w stanie zdecydowanie satysfakcjonującym - albo na nieźle przekopany egzemplarz, od którego nasz rodzimy "cyrkowiec" może brać lekcję.
Jak ty to robisz?
na tego capa poluje od dawna po sensownej cenie (niestety na vol 2 jeszcze rzadszy takze)
a ty za taka cene trafiles.
Ale fakt faktem zwykle z n&d sa tam w lepszym stanie. Za to na kilka zamowien ktore tam robilem to zawsze pakowanie bylo chrupkowe - jakiegos pecha miales.

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 02, 2015, 10:57:30 pm »
Masakra, wręcz nieprawdopodobne...

Rozszerzyłem dzisiaj swoje zamówienie w gildii o pozycje Taurusa (dodam, że zaległe).

Valerian 2, Undertaker i Parker 3. Do tego doszła pozycja od Timofa Równonoce Pedrosy i okazało się...

...że razem z Sticklebackiem, Juanem Solo i Incalem muszę zapłacić ponad 450 zł!

450! Za 7 komiksów! A w planach mam jeszcze New Avengers z Marvel Now, Azyl Arkham, Lobo, Amerykańskiego Wampira, Batmana od Muchy, kolejne cztery pozycje od Muchy, nowe propozycje Taurusa z Żywymi trupami i Lazarusem na czele, Sanktuarium 2, WKKM, chyba z dziesięć zapowiedzi od Egmontu na najbliższe tygodnie i zapewne x rzeczy o których zapomniałem wspomnieć...

Nastały czasy piwem, złotem i miodem płynące...

Offline Nick Jackolson

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 03, 2015, 09:16:54 am »
Jak ty to robisz?
na tego capa poluje od dawna po sensownej cenie (niestety na vol 2 jeszcze rzadszy takze)
a ty za taka cene trafiles.
Ale fakt faktem zwykle z n&d sa tam w lepszym stanie. Za to na kilka zamowien ktore tam robilem to zawsze pakowanie bylo chrupkowe - jakiegos pecha miales.

Zwykły fart:) też polowałem na niego sporo czasu. Codziennie wstaję o 5 rano i budzę się przy kawie i sobie patrzę co jest :) Jak zobaczyłem go na tfaw.com za 37$ musiałem zaryzykować :) Pomijając okładkę wydanie jest mega. Gruby papier dodatki - super. Tak vol. 2 jest bardzo trudno dostępny... 3 zresztą też (nie aż tak jak 2 ale jest.) Trzeba zainwestować w coś czego szukają na collectorze i może ktoś się wymieni... jednakże z tego co widziałem są to omniaki pokroju Thora SImonsona - sam bym przytulił. Może będzie dodruk przy okazji Civil War

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 03, 2015, 09:48:58 am »
We wtorek zamówiłem w Nieprzeczytane 4 komiksy. Od razu zapłaciłem. Do dziś nawet nie otrzymałem smsa z Ruchu, że już w ogóle wysłali do mnie paczkę. A co dopiero dostarczenie. W poniedziałek wyjeżdżam. Naprawdę liczyłem na to, że w ciągu tygodnia od zamówienia zdołam odebrać paczkę. Jak widać nie.

ramirez82

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 03, 2015, 10:27:35 am »
Ja zamówienie w Nieprzeczytane złożyłem w piątek 25 września, otrzymałem je dopiero w czwartek 1 października. W Arosie zdecydowanie sprawniej to idzie, zamówienie złożone w środę, wysłano już następnego dnia.

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 03, 2015, 10:34:08 am »
No właśnie. Włożyłem te komiksy w koszykach, właśnie w Arosie i w Nieprzeczytane i po dodaniu wysyłki wyszło mi 4 zł różnicy na korzyść N. No i żałuję, bo Aros mi zawsze od razu wysyłał.
Już bym te Bois-Maury i Jeremiaha miał w rękach.  :neutral:  A tak, to wyjadę w poniedziałek, wrócę za 2 tygodnie i dopiero wtedy będę mógł przeczytać.
Nieprzeczytane w ostatnim czasie strasznie zwolniło... Może z powodu dobrych cen mają więcej klientów, niż inne dyskonty i nie są w stanie tego obrobić... Aros ma chwilowo promocję, a i tak jest droższy od N.

Offline adro

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #66 dnia: Październik 03, 2015, 09:44:34 pm »
no w pazdzierniku jak co roku bedzie niezle szalenstwo  :biggrin:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline janjedlikowski

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 03, 2015, 09:51:17 pm »
No właśnie. Włożyłem te komiksy w koszykach, właśnie w Arosie i w Nieprzeczytane i po dodaniu wysyłki wyszło mi 4 zł różnicy na korzyść N. No i żałuję, bo Aros mi zawsze od razu wysyłał.
Już bym te Bois-Maury i Jeremiaha miał w rękach.  :neutral:  A tak, to wyjadę w poniedziałek, wrócę za 2 tygodnie i dopiero wtedy będę mógł przeczytać.
Nieprzeczytane w ostatnim czasie strasznie zwolniło... Może z powodu dobrych cen mają więcej klientów, niż inne dyskonty i nie są w stanie tego obrobić... Aros ma chwilowo promocję, a i tak jest droższy od N.

Tak z wysyłką 'paczka w Ruchu' trochę im się schodzi. Pamiętaj, że przesyłka w kiosku czeka 5 dni roboczych

Offline raskoks

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #68 dnia: Październik 04, 2015, 12:00:40 am »
Zwykły fart:) też polowałem na niego sporo czasu. Codziennie wstaję o 5 rano i budzę się przy kawie i sobie patrzę co jest :smile: Jak zobaczyłem go na tfaw.com za 37$ musiałem zaryzykować :smile: Pomijając okładkę wydanie jest mega. Gruby papier dodatki - super. Tak vol. 2 jest bardzo trudno dostępny... 3 zresztą też (nie aż tak jak 2 ale jest.) Trzeba zainwestować w coś czego szukają na collectorze i może ktoś się wymieni... jednakże z tego co widziałem są to omniaki pokroju Thora SImonsona - sam bym przytulił. Może będzie dodruk przy okazji Civil War
akurat od 3 go omniaka juz Capa Brubakera mam ;-) - zdazylem 3 jke zwinac zanim wskoczyla na lsite OOP. No ale dwa peirwsze raczej bez dodruku bedzie ciezko za ludzkie pieniadze :)
ale kto wie :)

Offline Nick Jackolson

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #69 dnia: Październik 04, 2015, 10:20:15 am »
akurat od 3 go omniaka juz Capa Brubakera mam :wink: - zdazylem 3 jke zwinac zanim wskoczyla na lsite OOP. No ale dwa peirwsze raczej bez dodruku bedzie ciezko za ludzkie pieniadze :smile:
ale kto wie :smile:

No to ładnie ci się udało. Ja nawet nie zamierzałem tego zbierać :smile: Teraz sobie "polatam" w poszukiwaniach :smile: Pewnie wyrwałeś go tanio? 2 lata temu widziałem naprawdę dobre okazje.
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2015, 10:24:16 am wysłana przez Nick Jackolson »

Offline misiokles

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 04, 2015, 10:56:01 am »
Ja coś czuję, że za rok, dwa Kapitana Brubakera wznowią. Z reprintem AoA mi się sprawdziło, więc nosa mam ;P

Offline raskoks

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 04, 2015, 08:47:23 pm »
No to ładnie ci się udało. Ja nawet nie zamierzałem tego zbierać :smile: Teraz sobie "polatam" w poszukiwaniach :smile: Pewnie wyrwałeś go tanio? 2 lata temu widziałem naprawdę dobre okazje.
hmm z tego co pamietam to łapałem to za jakies 240 zl - mniej wiecej - ale wtedy to i zlotowka byla mocniejsza i  jeszcze ceny byly niskie

Offline starcek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 05, 2015, 01:22:13 pm »
Czy w Gildii połączą zamówienia jeśli jedno z nich ma dostępność 24h, a na drugie trzeba chwile poczekać?
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline muaddib85

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 05, 2015, 01:30:28 pm »
Miałem skompletowane zamówienie i poprosiłem telefonicznie o poczekanie tydzień z wysyłką do wydania darmowego komiksu. Zgodzili się bez problemu.
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2015, 01:38:54 pm wysłana przez muaddib85 »

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 05, 2015, 01:37:21 pm »

Jeśli złożyłeś 2 zamówienia. Jedno z komiksami które są dostępne 24h to wyślą je dzisiaj lub jutro. Natomiast kolejne zamówienie zostanie wysłane kiedy pojawią się zamawiane w nim komiksy.


Natomiast w przypadku jednego zamówienia z komiksami 24h i takimi na które trzeba czekać. Wyślą, kiedy pojawi się komiks na którego najdłużej trzeba czekać.

Ja zawsze telefonicznie załatwiam, jeśli mam "jakieś grymasy" odnośnie zamówienia.

"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

 

anything