trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 595260 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arczi_ancymon

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1935 dnia: Listopad 18, 2016, 11:53:44 am »
Sin City pewnie dodrukują przy trzecim filmie.
To sobie poczekamy  :smile:

Nigdy?

Offline pyetya

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1936 dnia: Listopad 18, 2016, 01:18:28 pm »
Duże zainteresowanie na nic się nie przekłada i niewiele z nim wydawca może zrobić. Ja jestem mocno zainteresowany tytułami: Dredd, The Boys, Kasta Metabaronów, a żadnego jeszcze nie kupiłem i to jest problem - każda pozycja jest dobra. Jeżeli ludzie nie będą kupowali, to wydawcy nie będą dodrukowywać tak więc, jak na rynku zostaną wykupione egzemplarze danego tytułu, to wydawca o tym wiedząc dodrukuje to czego brakuje i kolejne tomy - tak to działa inaczej nie będzie, chyba, że licencja jest wykupiona na konkretną ilość lub wygasła.

To z Boysami bym nie czekał, bo drugi tom niedługo leci do drukarni a większość nakładu pierwszego tomu już poszła.

Offline gobender

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1937 dnia: Listopad 19, 2016, 08:59:10 am »
Chyba za chwilę zakupy za oceanem będą dobrym pomysłem.  :shock:

Odszczekuję. Co więcej, nagle gorzej sie zrobiło nawet amazonie.co.uk :( 

Offline arczi_ancymon

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1938 dnia: Listopad 19, 2016, 09:42:53 am »
Niestety, kiepsko jest :/

Offline LordDisneyland

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1939 dnia: Listopad 19, 2016, 03:57:04 pm »
Miałem wadliwy egzemplarz "Whiteout" t1, brakowało kilkudziesięciu stron, inne zaś zostały zdublowane. Mimo, że zgubiłem gdzieś paragon , w Centrum Komiksu bez problemu wymieniono komiks na pozbawiony wad. Panowie od razu poprawili mi nastrój. Przy okazji po raz kolejny udane zakupy... Gdyby w innych sklepach też tak podchodzono do reklamacji, byłoby świetnie.

Offline 8azyliszek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1940 dnia: Listopad 20, 2016, 11:43:44 am »
Na razie Elektra Assasin jest najtańsza na Merlinie.pl z kodem Avanti1. Ma ktoś jeszcze lepsza ofertę, czy trzeba tam kupować?

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1941 dnia: Listopad 20, 2016, 11:47:30 am »
Stary, szczerze odradzam Ci zakup tego komiksu. Zachowaj hajsy na jakiś Marvel Now.

mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1942 dnia: Listopad 20, 2016, 12:19:43 pm »
nie, prawdopodobnie nigdzie nie dostaniesz elektry taniej niż minus 38% z wliczoną przesyłką, na pewno nie nieużywanej.

ale podpisuję się pod powyższym - nie kupuj. w końcu "rysunki brzydkie", czy jakkolwiek bezmyślnie to ująłeś.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1943 dnia: Listopad 20, 2016, 12:30:29 pm »
Nawet nie chodzi o rysunki. Ten komiks to po prostu nie jest superhero. Ten komiks spodobałby się wielu osobom (Death,  spróbuj!) ale jak kupi Bazyl to skończy się na miałczeniu, że komiks jest zły i że to tylko jego opinia i ktośtam może się nie zgadzać.

mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1944 dnia: Listopad 21, 2016, 08:02:08 pm »
merlin na minus. zamówienie z piątku, sprzed 9 rano ("wyślemy w 24 h!") do tej pory nieprzekazane do realizacji.
zobaczymy co będzie dalej.

gildia też coś sobie bimba. paczka z 14 listopada, czasy dostępności maksymalnie do 3 dni a tu cisza.

Offline NuoLab

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1945 dnia: Listopad 21, 2016, 08:23:55 pm »
Gildia ma jakiś zły miesiąc chyba. W opłaconym zamówieniu miałem oprócz komiksów kilka książek oczekujących na premierę. Premiery się najpierw opóźniły, potem przez moment książki były dostępne, po kilku dniach niedostępne a jak czekam jak głupi i czekam. Wreszcie się spytałem co i jak, to dostałem ściemniającą odpowiedź, że dostali wybrakowane egzemplarze i mogę sobie zamienić coś albo anulować. Wybrałem anulowanie to anulowali całe zamówienie zamiast tych niedostępnych rzekomo pozycji. Kij im w oko, kupiłem w arosie taniej razem z rzekomo niedostępnymi pozycjami. Wkurzające jest to, że gdybym nie mailował to pewnie zamówienie by wisiało do dzisiaj mimo ewidentnego braku chęci gildii do jego realizacji.

mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1946 dnia: Listopad 21, 2016, 08:56:32 pm »
dzięki za anegdotę - chyba również do nich skrobnę. nie chciałem być klientem awanturującym się, ale mikołajki tuż tuż, a być może coś z paczki będzie wymagało reklamacji (która choć bezproblemowa, to najszybsza nie jest).

edycja: mały updejt od merlina - dziwnym trafem, wszystkie cztery pozycje które zamówiłem wyszły z ich magazynu (jeszcze raz - "wyślemy w 24h"!) i w związku z tym spróbują je sprowadzić z innego miejsca. planowana  data realizacji (dalej hipotetyczna) zmieniła się na 24 listopada, tak więc w tym tygodniu książek na pewno nie zobaczę.

ze sklepem raczej się pożegnam po zakończeniu promocji.
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2016, 11:18:50 pm wysłana przez mgnesium »

Offline LordDisneyland

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1947 dnia: Listopad 21, 2016, 11:48:16 pm »
Ja też zamawiałem w gildii 14XI i także była obsuwa czasowa, o czym zresztą mejlem uprzedzili, no ale teraz coś się ruszyło. Ponoć paczka już w drodze i ma być w środę... Może mieli wysyp zamówień i promocja ich przerosła?  :lol:

Offline starcek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1948 dnia: Listopad 22, 2016, 11:17:06 am »
Może ktoś planuje szybki zakup na cheap-comics.com? Można by zbić nieco koszty wysyłki łącząc zamówienie.  :cool:
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline 8azyliszek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1949 dnia: Listopad 22, 2016, 11:52:56 am »
Jak nie idzie, to nie idzie. Taki dziś mail dostałem od Merlina.pl. Zamówienie złożyłem w piątek i nie było w nim żadnych przedsprzedaży z jutra, tylko pozycje które były już po premierze i teoretycznie dostępne. Będę bez nowych komiksów w tym tygodniu.  :doubt:

Drogi Kliencie!
  Informujemy, że realizacja Twojego zamówienia uległa wydłużeniu ze względu na brak dostępności produktu u dostawcy, za co bardzo przepraszamy. Brakujący towar zamówiliśmy u innego dostawcy, dokładając wszelkich starań, by zamówienie zostało zrealizowane jak najszybciej. [/t][/t] 
Twoje zamówienie planujemy wysłać: 2016-11-24
Przepraszamy za powstałe niedogodności i pragniemy zapewnić, że z naszej strony dokładamy wszelkich starań, aby zapobiegać takim sytuacjom w przyszłości.
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2016, 01:29:02 pm wysłana przez 8azyliszek »