Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 586463 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mappy

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3195 dnia: Maj 04, 2018, 11:51:34 am »
ktoś dalej czeka na komiksy z NSC z promocji?
bo u mnie dalej nic, nie wiem czy czekać czy już pisać
Ja czekam ale mam już wydane do doręczenia w paczkomatach. Jak nie dostałeś informacji, że wysłane to pisz. Mieli bardzo dużo zamówień i trzeba brać poprawkę na ten długi weekend.
aros.pl ma niezłe obniżki 35% od ceny okładkowej.
Np Daredevile z marvel classic egmontu po 78zł
Co to jest 35% na Egmont? To jest nic :cool:

Offline mibartek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3196 dnia: Maj 04, 2018, 11:54:28 am »
Ja czekam ale mam już wydane do doręczenia w paczkomatach. Jak nie dostałeś informacji, że wysłane to pisz. Mieli bardzo dużo zamówień i trzeba brać poprawkę na ten długi weekend.Co to jest 35% na Egmont? To jest nic :cool:


ja wybrałem "darmowa przesyłka" więc przypuszczam, że leci pocztą
a pytam też dlatego, że nasz listonosz często nie wrzuca awizo bo w bloku po kradzieżach ludzie nie wpuszczają nikogo i nawet nie ma jak wrzucić, a skrzynka jest za domofonem a nie przed.
także jak do poniedziałku nie dojdzie to zrobię sobie spacer na pocztę w razie czego

Offline wonaps

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3197 dnia: Maj 04, 2018, 12:47:02 pm »
Co to jest 35% na Egmont? To jest nic :cool:
Bardzo mnie to cieszy;) to poproszę link gdzie lepiej bo mam kilka pozycji do kupienia;)

Offline arczi_ancymon

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3198 dnia: Maj 04, 2018, 12:52:10 pm »
Jak wejdziesz na mestro.pl przez ceneo to Daredevil jest za 70,51zł (41,24% rabatu).

Nie wiem czy gdzieś da się na chwilę obecną taniej.

Offline mibartek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3199 dnia: Maj 04, 2018, 12:59:02 pm »
Bardzo mnie to cieszy;) to poproszę link gdzie lepiej bo mam kilka pozycji do kupienia;)


nie wiem czego konkretnie szukasz, ale np wymieniony przez Ciebie Daredevil jest do kupienia za 66,41zł


https://www.inbook.pl/daredevil-t-1-nieustraszony-ed-brubaker?lkst=78681&rdir=c2
(jakby Ci inną cenę pokazywało to trzeba wejść przez ceneo, już nie pamiętam które sklepy tak miały a które nie więc piszę w razie czego)

Offline Pawel.M

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3200 dnia: Maj 04, 2018, 01:11:36 pm »
seczytam.blogspot.com

Offline laf

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3201 dnia: Maj 08, 2018, 09:50:50 am »
aros.pl ma niezłe obniżki 35% od ceny okładkowej.
Np Daredevile z marvel classic egmontu po 78zł


nie wiem czego konkretnie szukasz, ale np wymieniony przez Ciebie Daredevil jest do kupienia za 66,41zł


https://www.inbook.pl/daredevil-t-1-nieustraszony-ed-brubaker?lkst=78681&rdir=c2
(jakby Ci inną cenę pokazywało to trzeba wejść przez ceneo, już nie pamiętam które sklepy tak miały a które nie więc piszę w razie czego)
Ale @wonaps pisał raczej o Daredevil t. 1 (autor: Bendis), który jest w cenie okładkowej 119,99, a nie o Daredevilu t. 4 (autor: Brubaker), który Ty podlikowałeś, a który jest w cenie okładkowej 89,99.
Podobnie jak @arczi_ancymon polecam kupowanie w Mestro poprzez wyszukiwarkę Ceneo. Rabaty na poziomie 40-42% to standard. Niestety nie mają darmowej wysyłki, a więc jak już brać to raczej hurtowo.

Offline mibartek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3202 dnia: Maj 08, 2018, 09:59:14 am »
Ale @wonaps pisał raczej o Daredevil t. 1 (autor: Bendis), który jest w cenie okładkowej 119,99, a nie o Daredevilu t. 4 (autor: Brubaker), który Ty podlikowałeś, a który jest w cenie okładkowej 89,99.
Podobnie jak @arczi_ancymon polecam kupowanie w Mestro poprzez wyszukiwarkę Ceneo. Rabaty na poziomie 40-42% to standard. Niestety nie mają darmowej wysyłki, a więc jak już brać to raczej hurtowo.


Tom 1 jest już jakiś czas niedostępny. Więc pewnie oboje nie mieliśmy racji i chodziło o tom 2 i tom 3  :lol: (w odpowiedzi jest mnoga "Daredevile" i 2 i 3 rzeczywiście po 35% rabacie tyle kosztują)
no i tak jak napisałeś - najtaniej wychodzi mestro przez ceneo

Offline mibartek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3203 dnia: Maj 08, 2018, 06:08:59 pm »
Sprawa nabiera rozpędu. :wink:
04-05-2018 05:54
Przesyłka wydana do doręczenia kurierowi FedEx.
KATOWICE
02-05-2018 06:15
Przesyłka wydana do doręczenia kurierowi FedEx.
KATOWICE
30-04-2018 04:59
Przesyłka wydana do doręczenia kurierowi FedEx.
KATOWICE
27-04-2018 05:54
Przesyłka wydana do doręczenia kurierowi FedEx.
KATOWICE
26-04-2018 07:53
Przesyłka wydana do doręczenia kurierowi FedEx.
KATOWICE

pisałem w Non Stop Comics - napiszę i tutaj

Cytuj
Ja napisałem dzisiaj w sprawie paczki i okazało się, że to FedEx zawalił.... i paczka jest w drodze powrotnej do wydawnictwa już.
Non stop wysłali komiksy w ciągu 24h, a potem paczka skakała statusami po stronie FedEx (ktoś tutaj wklejał coś podobnego w innym wątku) tylko bez informacji do mnie.
Umówiliśmy się z biurem obsługi, że wyślą mi paczkomatem. Miła Pani nawet powiedziała, że wysyłają od razu inne egzemplarze nie czekając na zwrot z FedEx.
Także Non Stop Comics polecam, za to FedEx nie (już kolejna dziwna akcja z nimi, a niby taka dobra marka)

także FedEx również omijam już szerokim łukiem
aha. mój oddział to Kraków, także to nie kwestia lokalizacji

Offline Antari

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3204 dnia: Maj 17, 2018, 12:30:38 am »
Pytanie odnośnie sklepu Multiversum.

Zauważyłem, że od kilku tygodni zniknęła opcja dodawania komiksów do kompletowanej przesyłki. Chyba, że ja jej nie dostrzegam... Była to dość wygodna opcja bo często zdarzało mi się dobierać coś w ciągu miesiąca.

Jedyna forma wysyłki obecnie to kurier48 za 11 zł. Trochę to bez sensu. Przykładowo składam zamówienie teraz i opłacam wysyłkę. Po tygodniu zdaję sobie sprawę, że coś jeszcze bym dobrał. Jedyna opcja to opłacenie kuriera jeszcze raz, czyli kolejne 11 zł. Kwota może i nieduża ale po czasie robi się ciekawa sumka. A przede wszystkim zadaję sobie pytanie, jaki jest w tym cel skoro poprzednia nie została jeszcze nadana (a więc wszystkie komiksy polecą w jednej paczce)? Opłata za podwójną, potrójną przesyłkę?

Co o tym myślicie?  :doubt:

Offline mibartek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3205 dnia: Maj 17, 2018, 07:17:20 am »
mam nadzieję, że to albo jakiś błąd na stronie, albo sklep może po update "widzi" czy masz już jakieś zamówienie i dopiero wtedy pojawia się opcja z konkretnym numerem czy chcesz dodać? (ale jak mówisz że od paru tyg to pewnie miałeś jakieś zamówienia)
ps. sprawdziłem i u mnie też nie widać

Offline Ryba2111

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3206 dnia: Maj 17, 2018, 07:37:29 am »
Multiversum zawsze pro-klienckie podejście xD


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline arczi_ancymon

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3207 dnia: Maj 17, 2018, 08:28:45 am »
W tym sklepie to już w ogóle się jakaś żenada porobiła - zamówiłem ostatnio dwa komiksy, przyszły bez folii w stanie, który idealny nie był. Myślałem, że te zmiany w regulaminie na "stan dobry", to zabezpieczenie przed natrętami-malkontentami. Nope, oni naprawdę sprzedają komiksy, które nie są nowe.

Offline Antari

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3208 dnia: Maj 17, 2018, 08:45:13 am »
W tym sklepie to już w ogóle się jakaś żenada porobiła - zamówiłem ostatnio dwa komiksy, przyszły bez folii w stanie, który idealny nie był. Myślałem, że te zmiany w regulaminie na "stan dobry", to zabezpieczenie przed natrętami-malkontentami. Nope, oni naprawdę sprzedają komiksy, które nie są nowe.
Mają całą masę komiksów w stanie używanym ze zwrotów itd. Ale dotyczy to głównie pozycji starszych. Jeżeli zamawiasz w pre-orderze to zawsze dostaniesz komiks nowy. Przynajmniej ja się nie spotkałem z sytuacją, że jakaś nowość była w stanie używanym.

Ale ten tekst to jakiś żart...
Cytuj
5. Ze względu na zmiany w charakterze oferty nie jest już dostępna opcja dostawy "DOŁĄCZENIE DO KOMPLETOWANEJ PRZESYŁKI". Nie ma ona sensu w momencie gdy oferta to przede wszystkim produkty dostępne od ręki z możliwością natychmiastowej realizacji. Z kolei jeżeli ktoś będzie korzystał co miesiąc tylko z nowego preordera to w prosty sposób będzie miał do dyspozycji co miesiąc jedną przesyłkę.
To jest gigantyczna głupota, która wykłada się przy prostym przykładzie domówienia kolejnej pozycji w danym miesiącu, bo np. zapomnieliśmy albo pojawiła się jakaś promocja. To niech wprost napisze, że chce sobie dorobić na wysyłkach, a nie dorabia jakieś teorie. Każdy ma grzecznie robić zamówienie raz w miesiącu i planować zakupy bez jakiegokolwiek marginesu na błąd.


Offline Bartek Gawron

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3209 dnia: Maj 17, 2018, 08:46:56 am »
W tym sklepie to już w ogóle się jakaś żenada porobiła - zamówiłem ostatnio dwa komiksy, przyszły bez folii w stanie, który idealny nie był. Myślałem, że te zmiany w regulaminie na "stan dobry", to zabezpieczenie przed natrętami-malkontentami. Nope, oni naprawdę sprzedają komiksy, które nie są nowe.
Ja to troche myslam o tym predefiniowanym stanie "dobrym (uzywanym)" sprzedawnych produktow w Mulitiversum i wykoncypowalem, ze moze to chodzi o jakies sprawy podatkowe, tzn. ze np. sie placi mniejszy podatek od sprzedazy rzeczy uzywanych, i dlatego produkty sa tam tak etykietowane. Ale to tylko takie moje domysly, bo w istocie rzeczy nie mam pojecia o prawie podatkowym. Fakt jest jednak to, ze ja tez od jakiegos czasu otrzymywalem z MvM niektore komiksy co prawda lekko, ale jednak "nadgryzione", co nie mialo miejsca w latach uprzednich. I m.in. dlatego mocno ograniczylem tam swoje zakupy.
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony