Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 586622 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gazza

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3585 dnia: Październik 03, 2018, 01:08:34 pm »
Sad Lemon Comics - wprawdzie zakup przez ebay, ale sklep to sklep. Wysłane 25 września, dostarczone wczoraj tj. 02 października. Jeden wariant okładkowy zapakowany w karton typu tych z Merlin, Ravelo itp. Polecam!

Offline Antari

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3586 dnia: Październik 03, 2018, 02:53:17 pm »
Sytuacja na Multiversum zaczyna już powoli przypominać Monty Pythona.

Dostałem informację o skompletowanych produktach i wygaszaniu trybu MIX. Zapytałem czy jest możliwość wysyłki. Dostałem informację, że tak ale po zapłaceniu za wysyłkę. Czy to jakiś żart? Co miesiąc opłacam wysyłkę i większość ze skompletowanych produktów miała opłaconą wysyłkę. Mam płacić trzykrotnie za wysyłkę? To chyba jakiś żart. Za co pobierana jest ta początkowa opłata przy zamówieniu? Za niewykonanie usługi?

Offline xanar

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3587 dnia: Październik 03, 2018, 03:06:19 pm »
Czemu wy tam kupujecie, skoro cały czas czytam tutaj, praktycznie same negatywne opinie na ich temat ?

Offline Antari

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3588 dnia: Październik 03, 2018, 04:38:40 pm »
Czemu wy tam kupujecie, skoro cały czas czytam tutaj, praktycznie same negatywne opinie na ich temat ?

Tylko z uwagi na ceny.

Offline sum41

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3589 dnia: Październik 03, 2018, 07:41:28 pm »
Tylko z uwagi na ceny.


Taniej masz na amazon lub bookdepository dzis dostalem omnibus Cap America.
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Archie

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3590 dnia: Październik 03, 2018, 08:15:49 pm »
Twarde okładki to tylko na Bookdepository ze zmienionym IP. Choćby Multiversum było jedynym sklepem komiksowym w Polsce to moich pieniędzy już nie dostaną.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline gobender

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3591 dnia: Październik 03, 2018, 08:43:16 pm »

Taniej masz na amazon lub bookdepository dzis dostalem omnibus Cap America.

Wcale nie taniej, zależy od tytułu. ALe TPD przychodzą pogięte albo wytarte maksymalnie, a HC często obite do bólu. Gdyby amazon PAKOWAŁ zamiast wrzucać do pudełka z symbolicznym listkiem papieru jako filler, to wiesz, nikt by się nie zastanawiał. Wiadomo przychodza też nienaruszone, ale to loteria.

Natomiast w Atomie i MVM jedna z grubsza masz pewność, że dotrze w dobrym stanie (mimo gwarantowanej, przez ten MVM stan "używany"... lol)

Offline misiokles

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3592 dnia: Październik 03, 2018, 09:07:05 pm »
Cokolwiek można ostatnio o MvM pisać, ale nie da się zaprzeczyć, że pakować umieją (pewnie zdarzają się obicia ale wciąż nie ejst loteria ala amazon).

Offline Antari

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3593 dnia: Październik 03, 2018, 09:12:46 pm »
Pakować może i umieją, ale oduczyli się chyba wysyłać. Miał ktoś taką sytuację z tym trybem MIX jak pisałem wcześniej? Dziś nie otrzymałem odpowiedzi od nich na maila, co dalej?

Offline freshmaker

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3594 dnia: Październik 03, 2018, 09:17:34 pm »
Zadzwoń?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline gobender

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3595 dnia: Październik 03, 2018, 10:10:22 pm »
Ja miałem z mixem tylko małe zamieszanie bo nie wiedziałem co jest w miksie a co nie. Ale była szybka odpowiedż.

Offline sum41

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3596 dnia: Październik 04, 2018, 07:43:15 pm »
Pracowalem na magazynie sredni czas na spakowanie paczki 22 sekundy, reklamacje byly wliczone w straty bo przy kilkumilonowym obrocie 100 tys strat mieli w d...ie, takze to wina normy nie pakujacych.
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline gobender

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3597 dnia: Październik 04, 2018, 09:27:32 pm »
Oczywiście, nikt nie ma pretensji do pakowaczy tylko do polityki. Zresztą nawet do polityki nie mam, po prostu wiem jak wygląda sytuacja i już nie łudzę się. Jak przyjdzie bardzo uszkodzonego to wymieniam, ale zwłaszcza w ostatnim roku atrakcyjność cenowa radykalnie spadła. Mam długą wishlistę, zawsze miałem. I zawsze było to miejsce gdzie mocne przeceny zmieniały się tylko miejscami. Teraz jak się coś przeceni to jest święto lasu. 

Ktoś pamięta jeszcze czasy jak pakowali do kartonu ten kartonowo foliowy patent żeby przesyłka nie fruwała w kartonie? To były czasy ;) 

Offline hopsasa

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3598 dnia: Październik 05, 2018, 04:06:49 pm »
Ravelo w trakcie masterpassa podpadło mi kilka razy, mają jakieś dziwne zachowania. Zakończyli współprace z księgarnią partnerską, ale mimo to tam wysłali paczkę (w mailu pinkt odbioru był pusty), po tym jak paczka wróciła do nich, wysłali ją do mnie kurierem. Kolejną paczkę w analogicznej sytuacji miesiac później znowu wysłali do księgarbi a po zwrocie poszą że zwrócą mi kasę. Napisałem że cena była promocyjna i chcę wysłać do kiosku. Zgodzili się, ale propozycja tym razem z mojej strony, poprzednio sami proponowali. Dziś anulowali mi zamówienie powszechnie dostępnego komiksu. Napisałem że jest wszędzie dostępny, czekam na odpowiedź. Kiedyś w Merlinie przy okazji wyprzedaży miałem taką sytuację, ale zrealizowali ileś tam pozycji a kilku nie więc już nie pisałem. Ale dosyć to upierdliwe działania, coś jest i anulują.

Offline Murazor

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3599 dnia: Październik 05, 2018, 04:31:59 pm »
Ale dosyć to upierdliwe działania, coś jest i anulują.
Ponad 20 zamówień mi tak zrobili w ciągu 2 miesięcy. Kupuję i rabat z masterpassa cudownie trafia do ich kieszeni, bo zamówienie opłacone, wykonane, a zwrot kwoty po -15 zł.

 

anything