Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 586443 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szulig

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3615 dnia: Październik 07, 2018, 09:04:22 pm »
Ravello czasem nie skonczylo wspolpracyz PWN jesli chodzi o dobior wlasny?
dzwonilem na infolinie do ravelo i powiedziano mi ze do konca pazdziernika nie bedzie mozna wysylac przesylek do ksiegarni pwn na krakowskim przedmiesciu, nie wiem czy gdzie indziej tez tak jest

Offline starcek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3616 dnia: Październik 07, 2018, 09:26:20 pm »
Ciekawe, czy w takim razie rzutem na taśmę zamówiłem kilka tytułów właśnie do tej księgarni, czy jednak coś im się odwidziało.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline freshmaker

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3617 dnia: Październik 15, 2018, 05:39:07 pm »
czy wspieranie projektu na kickstarter jest jednoznaczne z oplaceniem zamówienia? czy może po zamknięciu kickstartera składa się osobne zamówienia? przyznam że nie do końca to rozumiem.

chodzi mi konkretnie o ballpen drawings franka cho, ktory ma lada moment wystartowac.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Night wolf

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3618 dnia: Październik 15, 2018, 05:46:05 pm »
czy wspieranie projektu na kickstarter jest jednoznaczne z oplaceniem zamówienia? czy może po zamknięciu kickstartera składa się osobne zamówienia? przyznam że nie do końca to rozumiem.

chodzi mi konkretnie o ballpen drawings franka cho, ktory ma lada moment wystartowac.
Kasę zabiera ci dopiero jak zakończy się kampani na KS więc możesz zrezygnować przed zakończeniem. :)

Offline Marcussz

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3619 dnia: Październik 15, 2018, 05:53:40 pm »
A dodatkowo, jeżeli nie masz środków na koncie, to po 7 lub 14 dniach próbują pobrać ponownie, i jeżeli wtedy się nie uda, to dopiero wywalają Cię z osób wspierających projekt (przynajmniej kiedyś tak było)

Offline freshmaker

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3620 dnia: Październik 17, 2018, 04:40:44 pm »
Ale środki z karty są podrezerwiwane przez cały czas trwania kickstartera?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Night wolf

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3621 dnia: Październik 17, 2018, 04:47:18 pm »
Ale środki z karty są podrezerwiwane przez cały czas trwania kickstartera?
Nie, kasę pobiera ci dopiero w momencie zakończenia KS, a jak nie masz na podpiętej karcie kasy to po 7 albo 14 dniach próbuje ponownie, jeśli wtedy nie masz to anuluje twoje wsparcie. :)

Offline Gazza

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3622 dnia: Październik 18, 2018, 07:36:01 am »
Czy ktoś z koleżeństwa odwiedził już AZYL KOMIKSU w Poznaniu? Jakieś wrażenia?

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3623 dnia: Październik 18, 2018, 09:35:17 am »
stary, pierwsze słyszę, a staram się obczajać wszystko w Poznaniu. dzięki za info :)

Offline Gazza

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3624 dnia: Październik 18, 2018, 09:39:13 am »
Daj znać wuja jak już tam zagościsz. To sklep zdaje się tylko z amerykanami. Taki offspring Multiversum.

Offline sum41

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3625 dnia: Październik 18, 2018, 07:39:51 pm »
Strone www tez maja?
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Gazza

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3626 dnia: Październik 19, 2018, 07:28:51 am »

Offline robbirob

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3627 dnia: Październik 19, 2018, 10:33:16 am »
https://azylkomiksu.pl/
Woow, nawet zdalnie można coś kupić. Fajnie, przejrzę ich plik w weekend ale podejrzewam że to będzie to samo co w Multiversum.
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2018, 10:41:58 am wysłana przez robbirob »

Offline jeanvanhamme

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3628 dnia: Październik 19, 2018, 11:09:51 am »
Nie wiem gdzie napisać, więc wybrałem ten wątek, bo dotyczy zakupów. Otóż Ruch odmówił dostarczenia moich zamówień z Ravelo do kiosku. Dokładnie była to osoba, która pracuje dla Ruchu przy rozwożeniu paczek do punktów (nie wiedziałem, że nie mają swoich ludzi). Osoba ta twierdzi, że Ruch jej nie płaci, w związku z czym zaprzestała dostarczania przesyłek, pomimo ich posiadania.
Informację mam z punktu, w którym odbieram paczki Ruch.

Myślę, że dopóki Ruch ostatecznie nie upadnie, nie warto zamawiać z przesyłką do punktów.

Offline robbirob

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3629 dnia: Październik 19, 2018, 11:17:27 am »
Nie wiem gdzie napisać, więc wybrałem ten wątek, bo dotyczy zakupów. Otóż Ruch odmówił dostarczenia moich zamówień z Ravelo do kiosku. Dokładnie była to osoba, która pracuje dla Ruchu przy rozwożeniu paczek do punktów (nie wiedziałem, że nie mają swoich ludzi). Osoba ta twierdzi, że Ruch jej nie płaci, w związku z czym zaprzestała dostarczania przesyłek, pomimo ich posiadania.
Informację mam z punktu, w którym odbieram paczki Ruch.

Myślę, że dopóki Ruch ostatecznie nie upadnie, nie warto zamawiać z przesyłką do punktów.
Słyszałem od kolegi podobną historię (zakup płyt winylowych). Myślę, że podobne przypadki mogą występować. Jednak szybkiego upadku Ruchu bym nie oczekiwał.