trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 586332 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline starcek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3630 dnia: Październik 19, 2018, 11:37:52 am »
Ostatnio wywalili z Ruchu prezesa co sobie płacił 350 tys. miesięcznie, to może zaczną płacić podwykonawcom. Ale.. ten były prezes jest jednocześnie właścicielem Ruchu przez swoją firmę, więc na dwoje babka wróżyła.

- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline robbirob

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3631 dnia: Październik 19, 2018, 12:16:20 pm »
Odnośnie wątku - w FŚ pojawiły się wydania pierwszych numerów Odrodzenia ze srebrnymi okładkami. Mnie DC w ogóle nie kreci, ale może komuś coś się przyda:
https://www.fantastyczneswiaty.pl/Szukaj/q-srebrna+ok%B3adka

A wracając do tematu upadłości Ruchu - takie kolosy długo umierają. I tak samo długo wychodzą na jako taką prostą.


Offline maaagdalenka

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3632 dnia: Październik 19, 2018, 12:36:03 pm »
Odnośnie wątku - w FŚ pojawiły się wydania pierwszych numerów Odrodzenia ze srebrnymi okładkami. Mnie DC w ogóle nie kreci, ale może komuś coś się przyda:
https://www.fantastyczneswiaty.pl/Szukaj/q-srebrna+ok%B3adka

A wracając do tematu upadłości Ruchu - takie kolosy długo umierają. I tak samo długo wychodzą na jako taką prostą.


od dawna
i ciut taniej
https://egmont.pl/szukaj?q=srebrna+ok%C5%82adka

Offline robbirob

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3633 dnia: Październik 19, 2018, 12:37:34 pm »

od dawna
i ciut taniej
https://egmont.pl/szukaj?q=srebrna+ok%C5%82adka
Ja tam się nie biję gdzie taniej (bo nie zawsze macie 30%) :)
Dla mnie to raczej ciekawostka, bo obiło mi się, że to tylko Empik miał w ofercie.

Offline Szekak

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3634 dnia: Październik 19, 2018, 01:02:40 pm »

od dawna
i ciut taniej
https://egmont.pl/szukaj?q=srebrna+ok%C5%82adka
Czy beda jeszcze wydane jakies pozycje ze srerenymi okladkami, czy ten etap jest juz zakonczony?

Offline maaagdalenka

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3635 dnia: Październik 19, 2018, 01:46:31 pm »
Czy beda jeszcze wydane jakies pozycje ze srerenymi okladkami, czy ten etap jest juz zakonczony?


dopytam

Amer

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3636 dnia: Październik 19, 2018, 02:51:21 pm »
Był tu jakiś czas temu poruszany wątek, czy FŚ po zmianie właściciela utrzymają dawną jakość pakowania. Mogę potwierdzić, że tak się dzieje: pancerne paczki, karton w kartonie, papiery wypełniacze, i jeszcze dodatkowo folia ochronna na komiksach (też spięta taśmą), wszystkie komiksy w folii. Lekkie wrażenie, że chyba nawet przeginają, z drugiej strony - od roku nie dostałem komiksu obitego. Od roku kupuję w FŚ.

Offline roble

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3637 dnia: Październik 19, 2018, 04:06:32 pm »
amer, jest tak jak mowisz. ja dodatkowo dostalem katalod NSC na droga pol 2018r. 

Offline sum41

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3638 dnia: Październik 19, 2018, 07:39:44 pm »
Ja tez tylko w FS kupuje ale mialem przerwe po szalenstwie z masterpassem i wracam  :biggrin:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline robbirob

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3639 dnia: Październik 19, 2018, 08:30:58 pm »
amer, jest tak jak mowisz. ja dodatkowo dostalem katalod NSC na droga pol 2018r.
Podbijam stawke - do mojej paczki dorzucili dodatkowo katalog KBoom (no raczej broszurke ale jednak).

Amer

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3640 dnia: Październik 19, 2018, 10:29:12 pm »
A to mnie dali i katalog NSC na drugą połowę 2018, i katalog KBoom. Plus 13 (dokładnie tyle) zakładek i naklejkę z napisem w stylu (nie jestem teraz w domu, żeby to sprawdzić): "Prawdziwi mężczyźni czytają książki".

A, i jeszcze książeczkę z pierwszymi rozdziałami powieści "Krwawy księżyc" K.C. Hiddenstorm.
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2018, 07:29:02 am wysłana przez Amer »

Offline robbirob

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3641 dnia: Październik 20, 2018, 01:47:59 pm »
A, i jeszcze książeczkę z pierwszymi rozdziałami powieści "Krwawy księżyc" K.C. Hiddenstorm.
Wygrałeś 😂


Podpowiedzcie mi jak z realizacją zamówień stanem faktycznym komiksów w Multiversum, bo zamierzam kupić kilka TPB i/lub dwa omnibusy z promocji superceny. Dawno tam zakupów nie robiłem a ostatnio sporo sie pozmieniało. Faktycznie przysłane komiksy wyglądają tak sobie czy ten zapis o stanie dobrym to jedynie wytrych na ewentualne reklamacje?

Offline perek82

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3642 dnia: Październik 20, 2018, 05:10:57 pm »
Właśnie odebralem 2 grubasy z mvm. Stan idealny. Myślę że ten zapis to tylko takie zabezpieczenie. Moje komiksy nie wyglądają na używane
Mandroid - 4/5
Mroczni sędziowie - 3/5
Nowy Jork: Życie w wielkim mieście - 4/5
Kajtek i Koko w kosmosie - 3,5/5
Bug - 3,5/5

Offline maaagdalenka

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3643 dnia: Październik 22, 2018, 01:10:31 pm »
Czy beda jeszcze wydane jakies pozycje ze srerenymi okladkami, czy ten etap jest juz zakonczony?


była to akcja tylko do ubiegłorocznych tytułów
brak info co do kontynuowania, ale życie lubi zaskakiwać ;)

Offline Antari

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3644 dnia: Październik 22, 2018, 03:16:55 pm »
Podpowiedzcie mi jak z realizacją zamówień stanem faktycznym komiksów w Multiversum, bo zamierzam kupić kilka TPB i/lub dwa omnibusy z promocji superceny. Dawno tam zakupów nie robiłem a ostatnio sporo sie pozmieniało. Faktycznie przysłane komiksy wyglądają tak sobie czy ten zapis o stanie dobrym to jedynie wytrych na ewentualne reklamacje?
Jak lecisz z nowościami to masz 100% pewności, że stan dostaniesz mint. Jak jakieś starocie i do tego z Supercen to może się zdarzyć, że coś ze zwrotów, otwarte albo bez folii. Są ludzie co zwracają jak mają krzywo nałożoną obwolutę na omniaku albo folia źle przylega. Coś z tymi egzemplarzami właściciel musi robić. Niskie ceny to nie nagły przypływ dobrej woli. Ale możesz też trafić na mint. Loteria.