trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 586414 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3645 dnia: Październik 22, 2018, 05:29:15 pm »
Teoretycznie mogliby robić zdjęcia, co jest z nie tak z daną pozycją, wtedy nikt nie miałby pretensji i wiedziałby co kupuje.

Offline roble

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3646 dnia: Październik 23, 2018, 12:23:36 am »
co to sie porobilo.. za przesylke pobraniowa ponad 10zl wolaja dobre ksiazki, mestro.. wszedzie drogo sie zaczyna robic, mniejsze rabaty np na scream, ciezkie czasy ida :(

Offline robbirob

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3647 dnia: Październik 23, 2018, 04:41:03 am »
@Antari
No właśnie ta promocja mnie kusi. Choć z drugiej strony ja na takie drobne wady nie patrzę więc chyba się skuszę.


@roble
Cenniki przesyłek u przewoźników od roku są podwyższane. Sklepy systematycznie to zmieniają, koniec tanich opcji dostaw.

Offline sum41

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3648 dnia: Październik 23, 2018, 07:02:53 am »
co to sie porobilo.. za przesylke pobraniowa ponad 10zl wolaja dobre ksiazki, mestro.. wszedzie drogo sie zaczyna robic, mniejsze rabaty np na scream, ciezkie czasy ida :sad:
Zgodnie z obietnicą podatków nie podnoszą, ba nowych też nie wprowadzają, wyższe ceny pali to tylko OPŁATA, już straszą wyższymi cenami za prąd a wtedy druk komiksów będzie droższy no ale na forum był już ten temat i został wyśmiany bo tu sami bogacze...
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline -gościu-

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3649 dnia: Październik 23, 2018, 07:26:22 am »
Bo to było i jest oczywiste, że jeżeli komuś mają dać, to wpierw skądś trzeba to wziąć. Ceny wszystkiego idą w gore, każdy to widzi na codzień, nie trzeba zakładać nowych tematow "bedzie drożej, bo prąd idzie w gore", " bedzie drożej, bo paliwo idzie w gore", "bedzie drożej, bo żywność idzie w gore"...

Offline Prezes1

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3650 dnia: Październik 23, 2018, 07:41:17 am »
Daj znać wuja jak już tam zagościsz. To sklep zdaje się tylko z amerykanami. Taki offspring Multiversum.
Podbijam. Jeśli ktoś był, dajcie proszę znać co sądzicie? Jak to wygląda od strony kupującego? itp.

Offline misiokles

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3651 dnia: Październik 23, 2018, 07:48:55 am »
Zgodnie z obietnicą podatków nie podnoszą, ba nowych też nie wprowadzają, wyższe ceny pali to tylko OPŁATA, już straszą wyższymi cenami za prąd a wtedy druk komiksów będzie droższy no ale na forum był już ten temat i został wyśmiany bo tu sami bogacze...
Gdyż napisałeś to tonem panikującym, jakby tu o ceny żywności chodziło a nie komiksy. Tak, będzie drożej. Jak brałem kredyt hipoteczny to były inne stopy procentowe niż będą teraz. I zanim spłacę kredyt to inflacja raz będzie większa, raz będzie mniejsza. I jak ktoś napisał - jak będzie drożej to będziemy kupować mniej komiksów. Gdyż to nie jest rzecz pierwszej potrzeby. Czyli idą przed nami chude czasy - nie w związku w upadkiem zainteresowania komiksami a w związku z podwyżkami cen. Będziemy mogli kupować znów wszystko co na rynku wychodzi :)

Offline robbirob

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3652 dnia: Październik 23, 2018, 07:55:09 am »
Będziemy mogli kupować znów wszystko co na rynku wychodzi :smile:
O tak, to były piękne czasy :)

Offline donTomaszek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3653 dnia: Październik 23, 2018, 08:09:20 am »
Co w nich pieknego? Kupowalo sie co wychodzilo, a to nie zawsze szlo w parze z tym, co sie chcialo.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline misiokles

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3654 dnia: Październik 23, 2018, 08:26:58 am »
A teraz kupujemy nie to co chcemy, tylko to na co jest największa promocja. Różnica żadna :)

Offline robbirob

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3655 dnia: Październik 23, 2018, 08:47:59 am »
A teraz kupujemy nie to co chcemy, tylko to na co jest największa promocja. Różnica żadna :smile:
Otóż to. I do tego te komiksy leżą na stertach, nieprzeczytanych kupach, itp. Kiedyś kazdy komis był "wydarzeniem" :)

Oczywiście piszę to (misiokles z tego co widzę też) z lekki przymrużeniem oka Panowie.

Offline kosmoski

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3656 dnia: Październik 23, 2018, 09:38:36 am »
Podbijam. Jeśli ktoś był, dajcie proszę znać co sądzicie? Jak to wygląda od strony kupującego? itp.
Byłem w Azylu.

Lokalizacja całkiem blisko Centrum, w środku miło i przestronnie. Półki wypchane dobrem różnego rodzaju, poza komiksami (amerykany) figurki i kubki. Chłopaki na kasie naprawdę w porządku, namówili mnie m.in. na zakup paru zeszytów, o których istnieniu nie miałem pojęcia : ) (błyszczący rzut DC z ostatniego tygodnia).
A ceny – bardzo przystępne :wink: 

Offline sum41

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3657 dnia: Październik 23, 2018, 01:41:51 pm »
Otóż to. I do tego te komiksy leżą na stertach, nieprzeczytanych kupach, itp. Kiedyś kazdy komis był "wydarzeniem" :smile:

Oczywiście piszę to (misiokles z tego co widzę też) z lekki przymrużeniem oka Panowie.
Moje TM Semici  wyniszczone ale za to pamiętam  ich zawartości do dziś  po 20 latach bo czytało się po kilka razy bo nie było innych czy też były drogie :)
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Gazza

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3658 dnia: Październik 26, 2018, 08:27:06 am »
Byłem w Azylu.

Lokalizacja całkiem blisko Centrum, w środku miło i przestronnie. Półki wypchane dobrem różnego rodzaju, poza komiksami (amerykany) figurki i kubki. Chłopaki na kasie naprawdę w porządku, namówili mnie m.in. na zakup paru zeszytów, o których istnieniu nie miałem pojęcia : ) (błyszczący rzut DC z ostatniego tygodnia).
A ceny – bardzo przystępne :wink: 

Ja osobiście wciąż jeszcze nie dotarłem. Ale za to wybrałem z listy na stronie sklepu zeszyty archiwalne, sklep odłożył, córka odebrała - wszyscy zadowoleni! :)
Jak dotrę to opiszę swoje wrażenia. Wnętrza sklepu można zobaczyć na profilu fb Azylu.

Offline xanar

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3659 dnia: Październik 29, 2018, 10:52:17 pm »
Kupował ktoś może coś na BOOKS etc  (booksetc.co.uk) ?

 

anything