Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 586349 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dembol_

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3810 dnia: Styczeń 17, 2019, 04:02:08 pm »
MVM wszystko tak oznacza, bo komiksiarze bywają upierdliwi.

Offline xanar

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3811 dnia: Styczeń 17, 2019, 05:09:51 pm »
Ostatnio zakupiłem "Miles Morales: Ultimate Spider-Man Omnibus", niby zafoliowany ale obwolutę miał jakoś pościeraną i coś dziwnie czarną (kurz czy coś), jak przetarłem ją ręcznikiem papierowym to też zrobił się czarny.

Offline Krzysztof_Kuryłło

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3812 dnia: Styczeń 17, 2019, 05:59:55 pm »
Ostatnio zakupiłem "Miles Morales: Ultimate Spider-Man Omnibus", niby zafoliowany ale obwolutę miał jakoś pościeraną i coś dziwnie czarną (kurz czy coś), jak przetarłem ją ręcznikiem papierowym to też zrobił się czarny.


reklamuj, to niedopuszczalne

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3813 dnia: Styczeń 17, 2019, 07:23:48 pm »
Niektóre papierowe ręczniki faktycznie są do bani.
 Reklamuj !!!
"Jesteś podwójnym sobą."

Offline xanar

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3814 dnia: Styczeń 17, 2019, 07:36:40 pm »
Reklamować to można z innego powodu, gdyż te wszystkie Omnibusy z Moralesem się rozpadają.

Offline Bartek Gawron

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3815 dnia: Styczeń 17, 2019, 07:49:29 pm »
Niektóre papierowe ręczniki faktycznie są do bani.
 Reklamuj !!!
Ale kto używa papierowych ręczników w bani? Witki to rozumiem, ale ręczniki i papierowe? Dżizas!
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline sum41

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3816 dnia: Styczeń 17, 2019, 07:57:53 pm »
Reklamować to można z innego powodu, gdyż te wszystkie Omnibusy z Moralesem się rozpadają.


Jak mozesz obrazac te postac przeciez to w komiksach - WYDARZENIE KULTURALNE  :shock:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline LordDisneyland

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3817 dnia: Styczeń 17, 2019, 11:50:06 pm »
Ostatnio zakupiłem "Miles Morales: Ultimate Spider-Man Omnibus", niby zafoliowany ale obwolutę miał jakoś pościeraną i coś dziwnie czarną (kurz czy coś), jak przetarłem ją ręcznikiem papierowym to też zrobił się czarny.

Kryptorasistowski żart roku   ;-)




Ale ja nie o tem chciałem - zdecydowanie obfitsza zrobiła się komiksowa oferta Empiku, liczne  tomy wydawnictwa Rebellion w przyzwoitych cenach. Valiant - tu trochę gorzej, no ale wielu kupującym odpada koszt przesyłki, bo empików jednak trochę w Polszcze jest. Kupiłem essentiala Hulka za 40zł, zastanawiam się nad tym-

https://www.empik.com/animal-man-by-grant-morrison-book-one-30th-anniversary-deluxe-edition-morrison-grant,p1202082977,ksiazka-p

Czy ktoś miał już kontakt z tym wydaniem? Wiem, że nowe, ale ....
 Coś mi się nie zgadza, na stronie empiku jest o zeszytach 1-10, strona DC podaje 1-13, inne strony w necie też się pod tem względem różnią...

Offline Antari

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3818 dnia: Styczeń 18, 2019, 10:32:25 am »
Kryptorasistowski żart roku   :wink:




Ale ja nie o tem chciałem - zdecydowanie obfitsza zrobiła się komiksowa oferta Empiku, liczne  tomy wydawnictwa Rebellion w przyzwoitych cenach. Valiant - tu trochę gorzej, no ale wielu kupującym odpada koszt przesyłki, bo empików jednak trochę w Polszcze jest. Kupiłem essentiala Hulka za 40zł, zastanawiam się nad tym-

https://www.empik.com/animal-man-by-grant-morrison-book-one-30th-anniversary-deluxe-edition-morrison-grant,p1202082977,ksiazka-p

Czy ktoś miał już kontakt z tym wydaniem? Wiem, że nowe, ale ....
 Coś mi się nie zgadza, na stronie empiku jest o zeszytach 1-10, strona DC podaje 1-13, inne strony w necie też się pod tem względem różnią...
Mam to wydanie. To jest ANIMAL MAN #1-13 i SECRET ORIGINS #39. Nie wiem czemu tyle miejsc w sieci podaje błędnie, że 1-10. Jeszcze sprawdzę w domu ale pamiętam, że z tyłu na obwolucie pisało 1-13 i Secret Origins #39.  Piękna lakierowana okładka z grafiką. Super grzbiet i stylowa obwoluta. Mogę ci wrzucić zdjęcia okładki jak wrócę do domu. Na chwilę obecną nie ma lepszego wydania tego komiksu. Był Omnibus ale wyprzedał się. Zdecydowanie polecam i czekam na drugi tom z niecierpliwością.

Offline LordDisneyland

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3819 dnia: Styczeń 18, 2019, 03:29:51 pm »
Się pochwaliłem i już niedostępny :[

Offline Antari

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3820 dnia: Styczeń 19, 2019, 04:53:47 pm »
Się pochwaliłem i już niedostępny :[
Łap kilka zdjęć bez DJ. Możesz jeszcze dostać na Atomie albo MVM.

Aha no i sprawdziłem, jest 13 zeszytów + Secret Origins #39.


Offline LordDisneyland

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3821 dnia: Styczeń 19, 2019, 06:46:26 pm »
Dzięki!

PS Dobrą stronę wybrałeś...  'Thank you God!" zdecydowanie poprawiło mi nastrój :D

Offline Nawimar

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3822 dnia: Styczeń 20, 2019, 09:34:31 pm »
Jakby ktoś miał sposobność trafić na warszawską ulicę Tamka (a konkretnie pod numer 45 b) to warto wstąpić do tamtejszego antykwariatu:
 
http://www.antykwariat-tamka.pl/


Oprócz książek i winyli spory wybór komiksów - w tym m.in. kolekcji Hachette i Eaglemoss, oferty Egmontu etc. Ceny zachęcające.

Offline LordDisneyland

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3823 dnia: Styczeń 22, 2019, 10:04:32 am »
O, nie znałem. Dziękuję.
Ja z kolei mogę polecić Antykwariat Grochowski-  także Warszawa, ul. Kickiego 12. Ciekawa oferta komiksów, książek, winyli, a nawet kaset magnetofonowych :) Fantastyczne miejsce, już parę razy chciałem prosić tam o azyl  8)     
 http://www.agrochowski.pl/


Offline 79ers

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3824 dnia: Styczeń 22, 2019, 11:48:54 am »
Azyl na Kickiego to by było coś  :biggrin:
Stamtąd nie da się wyjść.... i nawet książki od czasu do czasu tam biorę  :shock: