trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 586735 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline radef

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3870 dnia: Luty 02, 2019, 07:48:22 pm »
Ja akurat zawsze składałem w mangarden albo większe zamówienia, albo pre-ordery MegaMang i innych grubszych tytułów i zawsze dochodziło w kartonie.
Z przesyłek w kopercie bezbąbelkowej kojarzę tylko Giganta z prenumeraty, ale w tamtym wypadku nie narzekam, zwykle stan jest okej, a za 10 zł/tom nie będę narzekał, tym bardziej, że z dostępnością różnie bywa.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Antari

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3871 dnia: Luty 02, 2019, 08:50:21 pm »
Ja generalnie nie narzekam na nich, ale dziwi mega pozytywna ocena tego sklepu patrząc na to jakie niektórzy w tym temacie mają "standardy", jadąc np. po bonito, które ma naprawdę obsługę na poziomie. Na plus mangarden na pewno, że preordery wysyłali kiedyś za darmo (w sumie nie wiem jak jest teraz) i często pojedynczo zaraz po premierze, mimo, że złożyło się zamówienie na więcej pozycji w preorderze. Kupowałem głównie jakieś małe shoneny typu One Piece i pamiętam, że byłem w szoku, że to przyszło w kopercie. Dodatkowo musiało gdzieś upaść listonoszowi bo grzbiet albo róg był mocno walnięty praktycznie za każdym razem, co nie dziwi patrząc na materiał opakowania. Ale już machałem ręką zawsze bo to fakt mangi za grosze. Większe zamówienia, pakują w karton - ok, choć nie miałem tam żadnych wypełniaczy. Ale to już był większy format jak GITS czy horrory Ito.

Offline ASX76

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3872 dnia: Luty 02, 2019, 10:06:19 pm »
Ja generalnie nie narzekam na nich, ale dziwi mega pozytywna ocena tego sklepu patrząc na to jakie niektórzy w tym temacie mają "standardy", jadąc np. po bonito, które ma naprawdę obsługę na poziomie.

Obsługa i owszem - bardzo fajna. Akurat tego nikt (przy zdrowych zmysłach) tu chyba nie kwestionował. Problem w tym, że gdy składasz Pan kilka zamówień i w każdym z nich jest kilka książek/komiksów do reklamacji z powodu różnego rodzaju uszkodzeń okładek, to "ponarzekać" nie tylko można, ale i nawet trzeba ;) Dla przykładu: 18 książek do reklamacji i 10 do zwrotu z okresu przed i poświątecznego mówi samo za siebie, nieprawdaż?
A i w dwóch ostatnich (świeżych) zamówieniach nie obeszło się bez reklamacji np. na cztery komiksy z serii "100 naboi" w jednej paczce, dwa miały obity róg w tym samym miejscu. I d... blada.

Offline Gre

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3873 dnia: Lipiec 06, 2019, 10:32:53 am »
Witam
Mam pytanie bo dawno nie zagladalem i dawno nie kupowałem..ale wcześniej głównie  korzystałe z dyskonta mestro albo nieprezczytane.. sumie to samo.
Dzis wszedłem na ich strony i komiksow bardzoaolmo..ktos wie oc sie stalo?

Offline Archerito

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3874 dnia: Lipiec 06, 2019, 04:41:07 pm »
Dzis wszedłem na ich strony i komiksow bardzoaolmo..ktos wie oc sie stalo?
Bardzo możliwe, że jest to związane z przeniesieniem magazynów o którym ostatnio głośno. Generalnie wszystkie sklepy z tej spółki (nieprzeczytane, mestro, itp.) mają ostatnio ogromne problemy z realizacją zamówień. Problemy ze zwrotem pieniędzy, uszkodzone egzemplarze, długi czas oczekiwania, itd.. Powstała nawet grupa na fb Oszukani przez nieprzeczytane gdzie ludziska wylewają swoje żale.

Offline darecki33

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3875 dnia: Lipiec 08, 2019, 12:47:29 pm »
Czas na pozew zbiorowy o darmowe egzemplarze w ramach rekompensaty  :roll:

Offline VintageComics

  • Wyzwoleniec
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Total likes: 0
  • VintageComics.pl - Sklep ze starymi komiksami
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3876 dnia: Lipiec 09, 2019, 02:28:37 pm »
Sprzedam Stare Komiksy Avengers,Iron Man, Justice League,Fantastic Four lata 70-90'Stan 5/5Posiadam ok. 170 sztuk
Cena 10 zł za sztukęPrzy większej ilości mogę zejść z ceny
VintageComics.pl - Sklep ze starymi komiksami

Offline Dzidek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3877 dnia: Lipiec 11, 2019, 06:29:22 pm »
Bardzo możliwe, że jest to związane z przeniesieniem magazynów o którym ostatnio głośno. Generalnie wszystkie sklepy z tej spółki (nieprzeczytane, mestro, itp.) mają ostatnio ogromne problemy z realizacją zamówień. Problemy ze zwrotem pieniędzy, uszkodzone egzemplarze, długi czas oczekiwania, itd.. Powstała nawet grupa na fb Oszukani przez nieprzeczytane gdzie ludziska wylewają swoje żale.
Jak to dobrze, że na Ceneo wyskakiwali drożej niż Tantis, bo nie wiedząc o tym, o czym napisałeś, pewnie bym u nich znowu coś kupił.

Offline Spiridon

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3878 dnia: Sierpień 05, 2022, 01:41:25 pm »
Witam.

Rozczarowany podejściem do pakowania komiksów jednej z firm, poszukuję nowego sprawdzonego dostawcy na polskim rynku który wie jak zapakować między innymi wydania typu epic Spidermana czy Knightfall. Kupuję głownie Egmont Marvel i DC. Nie musi być koniecznie najtaniej (choć na cenę też zwracam dużą uwagę), ważne by wiedzieli jak pakować (odpowiedni karton, bąbelki, brak luzu). U kogo kupować w tym momencie (sierpień 2022)?
Z góry dzięki za odpowiedzi

Offline Shinue

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3879 dnia: Sierpień 05, 2022, 02:47:00 pm »
Gildia.pl