Autor Wątek: Nowości września  (Przeczytany 12913 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Błendny Komboj

Nowości września
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 11, 2003, 10:08:23 am »
No to jest was trzech. :)
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Nowości września
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 11, 2003, 10:13:04 am »
Dobra odpowiem troche ze swojej perspektywy:

Sode mam I tom, ale nie rzucil mnie na kolana. Jak mam cos czytac w tych klimatach to wole 100 razy Spirou et Fantasio.

Incala III kupilem zeby sie posmiac, ale jestem milo zaskoczony. Autor calkowicie zmienil stylistyke serii - ten album to wlasciwie komiks humorystyczny i leca takie grepsy, ze smialem sie na glos w trakcie czytania. Naprawde niezle.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline jax

Nowości września
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 11, 2003, 10:14:58 am »
kurde, wciąłeś mi się xionc ze swoim postem i musiałem teraz swój przeedytować  :x  :)
Cytat: "Błendny Komboj"
No to jest was trzech. :)

:D  :D
uff..przynajmniej nie jestem sam
ale w Centrum Komiksu w W-wie twierdzą, że ten tytuł sprzedaje im sie bardzo dobrze (pytałem ich z ciekawości) i że znalazłoby się wiele innych serii Egmontu, które w ich sklepie schodzą gorzej
oczywiście nie jest to pewnie reprezentatywne (najwyższy czas odświeżyć ten modny na forum termin  :D , który ostatnio jakby mniej słychać  :D ).
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.

Offline jax

Nowości września
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 11, 2003, 10:23:30 am »
Cytat: "xionc"
Incala III kupilem zeby sie posmiac, ale jestem milo zaskoczony. Autor calkowicie zmienil stylistyke serii - ten album to wlasciwie komiks humorystyczny i leca takie grepsy, ze smialem sie na glos w trakcie czytania. Naprawde niezle.

czekaj, czekaj, czegoś tu nie rozumiem najpierw piszesz że kupiłeś żeby się pośmiać a potem, że jesteś zaskoczony, bo jest humorystyczny i się śmiałeś (aha, pewnie się spodziewałeś humoru nie zamierzonego - ale skąd wiesz czy to z czego się śmiałeś to humor zamierzony  :)  :) - tak juz jesteś uprzedzony do tej serii, że mogłeś stracić swój obiektywizm i Twój aparat badawczy stał się bezużyteczny :D  :D )

a mój Incalek 3 czeka na przeczytanie - już wkrótce..
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Nowości września
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 11, 2003, 10:30:39 am »
Juz wyjasniam - chcialem sie posmiac z glupoty autora, podobnie jak czasami kupuje "Poznaj Zyda" albo "Nasza Polske".

Tymczasem Incal mi sie naprawde spodobal. No tylko posluchajcie: "Zaraz wysram swoja strukture molekularna" albo "Gdybys nie byl wykastrowany, twoja moszna bylaby juz plaska jak garby twoich garbusow, prezie" (cytaty z pamieci).

Poza tym rysunki Janjetova coraz bardziej mi sie podobaja, niedlugo pewnie napisze, ze sa lepsze od Moebiusa.  :P
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline graves

Nowości września
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 11, 2003, 10:37:41 am »
Cytat: "Błendny Komboj"
No to jest was trzech. :)

Pierwsza częśc była w porzo. Drugą też raczej kupię. :D
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Darkwolf1

Nowości września
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 11, 2003, 05:04:01 pm »
No nie Inhumans dopiero pod koniec września.. :(
Jest to najbardziej oczekiwany przeze mnie  tytuł z ofery Egmontu w tym miesiącu i akurat musi wyjść dopiero pod koniec miesiąca.  :(

Offline An-Nah

Nowości września
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 11, 2003, 09:01:39 pm »
Mnie też się "Przed Incalem" nie podoba. Wybitnie mi sie nie podoba. Może jeśli potraktuję to jak komiks humorystyczny...
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline diefarbe

Nowości września
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 11, 2003, 09:05:51 pm »
Inhumans `za 3 tygodnie` to dla większości oznacza `na poczatku października`. :?
nother day leaves me aching
I try to wake up
But something`s breaking
Here inside me
Deep and hollow
A sound that no other sound could follow
- Pal Waaktaar

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Nowości września
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 12, 2003, 07:55:13 am »
Chcialem kupic Inhumans, ale w miedzyczasie naszla mnie fala sprzeciwu wobec komiksow superbohaterskich.

Gdyby nie Watchmen, moglbym zlozyc jakies sluby nie kupowania. :)

W tym miesiacu czekam wiec tylko na V4V, Wilqa i rzeczy z Mandry. Moze tez Loisela kupie, bo dawno tego nie czytalem.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline konradkonrad

Nowości września
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 12, 2003, 08:57:41 am »
Kolejny do mojej sekty. I w dodatku xionc...
Nothing's gonna stop us now.

Offline jax

Nowości września
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 12, 2003, 09:23:57 am »
he, he, no to macie przerąbane
już Macias wysyła pewnie na was bojówki forum, którymi straszył już w innym wątku  :)
w sumie to nawet szkoda mi was chłopaki..
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.

Offline Borys

Nowości września
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 12, 2003, 09:26:57 am »
Cytat: "An-Nah"
Mnie też się "Przed Incalem" nie podoba. Wybitnie mi sie nie podoba. Może jeśli potraktuję to jak komiks humorystyczny...

Mnie też. Kupiłem jedynkę i na tym skończyła się moja przygoda z "Incalem". Zobacze jaki będzie właściwy, jak będzie choć trochę lepszy to może się skuszę, pói co mam jednak lepsze wydatki komiksowe i na Incala mi po porstu szkoda kasy.
tylko głupiec słucha plotek
tylko głupiec ich NIE słucha
Neil Gaiman

Mav82

  • Gość
Nowości września
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 12, 2003, 05:24:05 pm »
czy ktos moze czytal  ganszmit kats ???
slyszalem wiele dobrego o tym komixie, ale poprzednia wydana w polsce seria tego autora (tzn exxaxction or smth) zdecydowanie mnie odrzucila...

Offline An-Nah

Nowości września
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 12, 2003, 05:48:01 pm »
Od kogo słyszałeś, Mav? Od fanatyków mangi, wielbiących wszystko, co ejst "made in Japan"?

Co nie rpzeszkadza, że w porównaniu z innymi mangowymi zapowiedziami Egmontu Jedynie "Gunsmith Cats" wydaje się zjadliwym tytułem..., no chyba, że "Skrzydło Serafina" wbrew opisom zaskoczy fabułą...
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

 

anything