trawa

Autor Wątek: Egmont 2017  (Przeczytany 1130673 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #120 dnia: Listopad 07, 2016, 04:21:09 pm »
Teraz to się czepiacie 8azyliszek. Superman/Batman może nie jest tak bardzo dobrą serią jak Gotham Central i dobrą jak Jonah Hex, ale nie mi sprawia jej czytanie taką samą przyjemność jak All Star Western (a ja tą serię naprawdę lubię). Nie jest to może ambitny komiks i nawet takim nie próbuje być ale jest to dobre i przyjemne czytadło.

Liga Sprawiedliwości jest droższa i dość wtórna względem Starego DC.
Widzę że jesteś bardzo oczytany w kwestii Ligii.
Wieczne Zło, to przecież przerobiony i powiększony pomysł Morrisona z Ziemi 2.
Nie, czytałem zarówno jedno i drugie i powiem ci że nie masz racji.
I pytanie - ktoś naprawdę nie chce kontynuacji tej serii?
Powiem ci że ja się cieszę i będę serię kontynuował.

Prośba do ciebie, nie marudź kiedy wyjdzie Udręka (kolejny tom) że to powtórka z WKKDC (choć będzie na odwrót bo to w WKKDC będzie powtórka).

mgnesium

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #121 dnia: Listopad 07, 2016, 04:27:24 pm »
Prośba do ciebie, nie marudź kiedy wyjdzie Udręka (kolejny tom) że to powtórka z WKKDC (choć będzie na odwrót bo to w WKKDC będzie powtórka).

a to przepraszam jakaś nowość będzie? przecież on już wcześniej kierował oskarżenia w stronę egmontu, że dubluje tytuły, których w danym momencie nie było na rynku (i nie było żadnych przesłanek że będą). związki przyczynowo-skutkowe nie robią wrażenia na tym panu.

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #122 dnia: Listopad 07, 2016, 04:30:48 pm »
@UP
Ja ci pokazywałem jak wyglądały związki przyczynowo skutkowe. Ale ty się nie zgadzasz z moim tokiem rozumowania, ja z twoim, więc nie ma o co wszczynać tej samej kłótni kolejny raz. Jednak polska lista WKKM utwierdziła mnie w moim przekonaniu.


Niech sobie Egmont wydaje Udrękę. Teraz jest już oficjalnie wersja PL WKKDC i każdy sobie wybierze własne wydanie - od E lub od E.

mgnesium

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #123 dnia: Listopad 07, 2016, 04:32:25 pm »
Ja ci pokazywałem jak wyglądały związki przyczynowo skutkowe. Ale ty się nie zgadzasz z moim tokiem rozumowania, ja z twoim, więc nie ma o co wszczynać tej samej kłótni kolejny raz.

to nie odpowiadaj. mój post nie był skierowany do ciebie.

Offline Kratoss

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #124 dnia: Listopad 07, 2016, 04:56:13 pm »


I pytanie - ktoś naprawdę nie chce kontynuacji tej serii?


Ja równiez nie czekam na tą serie.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #125 dnia: Listopad 07, 2016, 04:58:17 pm »
Ja czekam bardzo  :biggrin:

fragsel

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #126 dnia: Listopad 07, 2016, 05:10:30 pm »
ło matko... to ja też nie czekam
{choć tak po prawdzie to nie czekam na nic DC ani Marvela po polsku, ale w pytaniu nic o tym nie ma, więc głosuję}

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #127 dnia: Listopad 07, 2016, 05:13:12 pm »
4 do 3, koniec głosowania. Okazało się, że jednak B&S nie jest najlepszym komiksem DC i większość czytelników na jego kontynuację nie czeka. Dziękuję wszystkim głosującym.

Offline Corto Maltese

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #128 dnia: Listopad 07, 2016, 05:50:18 pm »
Drogi Egmoncie, czasami posunięcia wydawnicze jakich dokonujecie mnie denerwują (podobnie jak DC za oceanem) lecz i tak najwięcej komiksów kupuję właśnie od was. Na forum gildii, na którym spotykają się, niczym w karczmie pomiędzy światami z Sandmana, postacie z różnych ziem i systemów gwiezdnych, tych oznaczonych cyfrą 8, jak i wielu innych,zostało zainicjowane nieoficjalne głosowanie. Chcę zatem z tego miejsca wyrazić opinię, że czekam na jak najszybsze zakończenie serii Batman&Superman i zwolnienie miejsca na inne, wartościowsze komiksy. Wprawdzie opinia szaraczków niewiele znaczy, a jako ludzie zdroworozsądkowi, na pewno nie jesteście zwolennikami demokracji, jak i ja, ale polecam się na przyszłość i pozdrawiam.

Offline piotrassss

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #129 dnia: Listopad 15, 2016, 08:37:10 pm »
A zauważyliście jak mało jest pytań do Egmontu po ostatnich odpowiedziach (tylko 2 osoby zadały pytania)
i zmianie formy tychże odpowiedzi na tak zwane "oświadczenie"  na forum Alei:

http://forum.alejakomiksu.com/viewtopic.php?t=4460&p=179895#p179895

Jak ktoś słusznie zauważył, po co zadawać pytania skoro nie ma na nie konkretnej odpowiedzi...

Offline pokia

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #130 dnia: Listopad 15, 2016, 09:49:16 pm »
A zauważyliście jak mało jest pytań do Egmontu po ostatnich odpowiedziach (tylko 2 osoby zadały pytania)
i zmianie formy tychże odpowiedzi na tak zwane "oświadczenie"  na forum Alei:

Nie mam gdzie tego posuszyć, bo Różne gadki zdaje się są otwarte tylko dla kilku osób, więc piszę tutaj, niejako w odniesieniu do posta wyżej.

Od czasu zmiany layoutu Alei Komiksu, w zasadzie przestałem z niej korzystać. Jest jakiś taki mało czytelny i mało przyjazny. Też macie takie odczucia, czy tylko mnie trafiło?

Offline Eragon

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #131 dnia: Listopad 15, 2016, 10:01:16 pm »
4 do 3, koniec głosowania. Okazało się, że jednak B&S nie jest najlepszym komiksem DC i większość czytelników na jego kontynuację nie czeka. Dziękuję wszystkim głosującym.
Cóż, po czasie,ale ja głosuję na tak, wiec mamy remis.  :wink: Dla mnie to również najlepsza seria jaką wydaje obecnie Egmont. Żeby była jasność: to nie jest ambitny komiks, to typowa rozpierducha, ale ja w takich gustuje, a i rysunki mi pasują(przynajmniej w tomach 1-2, 3 i 4 to ocenię krótko przed Bożym Narodzeniem, ale 4 rysuje ponownie McGuinness wiec będzie chyba ok).  Po drugie jako fan Supermana nie mam  za wiele okazji czytać z nim coś po polsku(trochę Supka będzie w kolekcji ), więc skoro już mamy Supka , co prawda w duecie z Batmanem(za którym tak średnio przepadam) to biorę w ciemno. ;) Jednakże jeszcze nie zakupiłem żadnego numeru  JLA ze starego DC, więc...;)
Fan ,,majtek na głowie''. :D

Offline Wolf85

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #132 dnia: Listopad 15, 2016, 10:07:20 pm »
To ja na GC i znowu najlepszy.
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

mgnesium

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #133 dnia: Listopad 15, 2016, 10:13:13 pm »
po przeczytaniu drugiego wywiadu z bazylem zacząłem się zastanawiać, czy tutaj również nie założył multikonta.

a poważnie: nie odświeżajmy tej syfiatej pseudoankiety. opinia o komiksie mile widziana, ale nie musimy się bawić w plemienne liczenie głosów.

Offline Eragon

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #134 dnia: Listopad 15, 2016, 10:32:23 pm »


a poważnie: nie odświeżajmy tej syfiatej pseudoankiety. opinia o komiksie mile widziana, ale nie musimy się bawić w plemienne liczenie głosów.
W sumie gdyby nie wypowiedź BlaskowitzPartTwo.rar to bym głosu nie zabierał(jakoś jego post o wyniku odebrałem tak, że czuje się lepszy, że w tej pseudo ankiecie wyszło na jego, ale może to kwestia tego, że się spiera z 8azyliszkiem, póki co nie rozeznaje się  za bardzo w waszych forumowych ,,wojenkach''). Nie lubię pesudo udowadniania co jest lepsze a co gorsze, tylko po prostu wszyscy musimy przyjąć do wiadomości, że gusty są rożne, zresztą Gotham Central się dobrze sprzedaje, jak i zapewne S/B skoro będzie 5 tom.


   
Fan ,,majtek na głowie''. :D