trawa

Autor Wątek: Egmont 2017  (Przeczytany 1131820 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline laf

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1140 dnia: Marzec 15, 2017, 11:24:55 am »
A ja tam się nie ograniczam i biorę same najdroższe pozycje: TOP10, Wonder Woman i Anihilacja. Dorzucę jeszcze do tego Superiora.
Szczerze powiedziawszy maj jest trochę mniej obfity, w szczególności pod kątem kwietnia, gdzie mam zaklepanych 7 pozycji. No ale nie można zapominać o kolekcjach, a jeszcze z pewnością Mucha dorzuci swoje trzy grosze (tym bardziej, że Komiksowa Warszawa właśnie w maju). Tak więc ogólnie to masakra.

Offline janjedlikowski

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1141 dnia: Marzec 15, 2017, 11:43:51 am »
A co to jest: Smerfy i Wioska Dziewczyn – Zakazany Las, tom 1? Jakieś nowe czasopismo z komiksami o Smerfach?

I jeszcze, czy ktoś czytał western Wounded? To chyba dyptyk, dobre to?
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2017, 11:53:32 am wysłana przez janjedlikowski »

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1142 dnia: Marzec 15, 2017, 12:19:44 pm »

Offline janjedlikowski

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1143 dnia: Marzec 15, 2017, 12:32:10 pm »
Dzięki Tiall, czyli widzę, że to kolejny wieloautorski komiks o Smerfach, pierwszy z wielu pewnie.   

Offline chch

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1144 dnia: Marzec 15, 2017, 12:51:48 pm »
Top 10 i (może) BONE - no właśnie - BONE to klasyka, komiks obsypany nagrodami, obiekt westchnień TK, ale...
Już jakiś czas temu nauczyłem się, ze to co jest klasyka, komiksy nagradzane na różnych festiwalach itd...
Nie zawsze te nagrody i popularność przekładają się na pozytywne doznania czytelnicze (moje, subiektywne).
Dlatego proszę o jakieś linki do recenzji (najlepiej polskich), opisów, wpisy na forum z opiniami innych czytelników - co w tym komiksie jest takiego, że warto wydać pieniądze na te 1500 stron w 3 tomach.
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline misiokles

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1145 dnia: Marzec 15, 2017, 12:55:21 pm »
Jesteś pierwszą osobą którą znam i które ma popsute Google.

Offline chch

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1146 dnia: Marzec 15, 2017, 01:03:04 pm »
Niestety google nie wszystko znajduje. Liczyłem również na nowe wpisy - opinie osób, które czytały już ten komiks - google nie napisze nowych rzeczy.
Ale rozumiem, że chciałeś się po prostu przyczepić i zabłysnąć.
Jeśli poprawiło Ci to humor - to na zdrowie.
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1147 dnia: Marzec 15, 2017, 01:04:03 pm »
Ten typ tak ma  :smile:

Offline misiokles

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1148 dnia: Marzec 15, 2017, 01:09:16 pm »
No ja tak mam, że jestem czepialski. Ale z drugiej strony nie potrafię sobie wyobrazić sytuacji, gdzie przeczytam 10 recenzji w internecie, obejrze przykładowe plansze i dalej nie potrafię sobie wyrobić zdania czy chce nabyć dany komiks czy nie.

Offline chch

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1149 dnia: Marzec 15, 2017, 01:15:45 pm »
Ponieważ komiks nie pojawił się w Polsce, to raczej nie ma recenzji po polsku (chociaż liczę na jakieś teksty w kazet czy czymś podobnym - zdarzało im się pisać o komiksach na podstawie wydań zagranicznych).
Pewnie skończy się na tym, ze kupię pierwszy tom i przeczytam.
Po prostu liczyłem na pomoc bardziej oczytanych kolegów. W końcu jesteśmy na forum komiksowym - powinniśmy wymieniać się opiniami o komiksach, nie tylko psioczyć na wydania i złorzeczyć na wydawców, że nie wydali jeszcze (wstaw dowolny tytuł) a NA PEWNO by się sprzedał. No i że ceny są za duże...
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline Szekak

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1150 dnia: Marzec 15, 2017, 01:17:00 pm »
Ale to powinieneś poprosić o opinie, a nie linki do recenzji. ;)

Offline rzem

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1151 dnia: Marzec 15, 2017, 01:21:08 pm »
No właśnie, bo obrazki w google obrazkami w google, a recenzje zagraniczne recenzjami. Ale jest tu na forum kilka osób, które mocno domagały się tego tytułu i nie mogły się go doczekać. i to jest pytanie do nich: dlaczego?


Mnie akurat obrazki w google zniechęcają i jak zdołałem wyczytać, nie tylko mnie wprawiają w wątpliwości.


Offline Night wolf

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1152 dnia: Marzec 15, 2017, 01:31:30 pm »
Na szybko przejrzałem sobie plansze i tak pokrótce prócz 3 głównych bohaterów, reszta jak: Thorne, potwory i otoczenie wygląda wizualnie świetnie. :)

mgnesium

  • Gość
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1153 dnia: Marzec 15, 2017, 01:42:48 pm »
Mnie akurat obrazki w google zniechęcają i jak zdołałem wyczytać, nie tylko mnie wprawiają w wątpliwości.

mnie odrzucają korpo-bohomazy dominujące w produkcjach dc, ale jak widać nie ma to wpływu na ich sprzedaż.
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2017, 01:46:48 pm wysłana przez mgnesium »

Offline chch

Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #1154 dnia: Marzec 15, 2017, 01:56:24 pm »
Ale to powinieneś poprosić o opinie, a nie linki do recenzji. :wink:


Cytuj
Dlatego proszę o jakieś linki do recenzji (najlepiej polskich), opisów, wpisy na forum z opiniami innych czytelników
Myślę, że gdybym wstawił kropkę po "opisy" (a najlepiej zmienił jeszcze "opisy" na "opinie") zamiast przecinka, to moja prośba byłaby bardziej czytelna. Ale o to chodziło - wpisy na forum osób, które czytały ten komiks.
Dziękuję za zwrócenie uwagi.
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore