trawa

Autor Wątek: Świąteczna Wymiana Figurek 2016 – Figurkowy Karnawał Blogowy  (Przeczytany 4914 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline quidamcorvus

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 440
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Świąteczna Wymiana Figurek 2016 – Figurkowy Karnawał Blogowy
« dnia: Październik 11, 2016, 10:23:22 pm »
Zakończyło się 30-dniowe Wyzwanie Figurkowe ale Figurkowy Karnawał Blogowy trwa nadal!


Już dziś wraz z Maniexem przejmujemy #28 grudniową edycję Figurkowego Karnawału Blogowego i wzorem innych społeczności proponujemy wam temat, czyli…


[size=150]Świąteczną Wymianę Figurkową[/size]


Co to jest Świąteczna Wymiana Figurek?


Ogólnie i w skrócie: uczestnicy wydarzenia malują figurki dla innych uczestników wymiany w określonym terminie.


Niniejszym zapraszamy szanowne państwo-draństwo do wzięcia udziału w I Świątecznej Wymianie Figurkowej. Zanim jednak zgłosicie swój udział przeczytajcie uważnie przedstawione poniżej zasady.


I Świąteczna Wymiana Figurkowa – ZASADY.


W celu zgłoszenia swojego udziału, prześlijcie poniższe dane na email: quidamcorvus (at) poczta . fm do 31 października 2016, w tytuł wiadomości wpiszcie Świąteczna Wymiana Figurkowa:
- profil na Facebook lub Google+
- adres bloga
- imię i nazwisko
- adres domowy
- numer telefonu komórkowego


Ponadto musicie spełnić przynajmniej jeden z poniższych warunków, żeby Wasze zgłoszenie mogło zostać przyjęte:
- przynajmniej trzykrotny udział w Figurkowym Karnawale Blogowym lub 30-dniowym Wyzwaniu Figurkowym lub poręczenie przez osobę, która spełnia powyższe warunki.


Odpiszemy z potwierdzeniem przyjęcia każdego zgłoszenia.


Odbiorcy dla wszystkich uczestników zostaną wybrani w sposób losowy do 7 listopada 2016 roku. Każdy uczestnik otrzyma maila z danymi osoby, dla której będzie malować. Nie będziecie znali osoby, która maluje dla Was.


Na pomalowanie pieszej figurki w skali 25-35 mm macie półtora miesiąca. Termin wysłania figurek to poniedziałek, 19 grudnia 2016. Wyślijcie mi proszę informacje o wysyłce i odbiorze figurek (adres e-mail jak wyżej).


Postarajcie się dotrzymać terminu. Wiemy, że życie płata różne figle. Tym niemniej, półtora miesiąca to czas w zupełności wystarczający na pomalowanie figurki. Poinformujcie mnie, jeśli będziecie mieli problemy z ukończeniem malowania w wyznaczonym czasie. Nie znikajcie z pola widzenia, znajdziemy razem jakiś sposób, żeby jakoś wyjść z takiej sytuacji.


Bardzo proszę, przemyślcie swoje zobowiązania na najbliższy okres. Czy jesteście pewni, że pomalujecie figurkę w półtora miesiąca?


Do Was należy wybór figurki, którą pomalujecie. Nikt nie spodziewa się konkursowego poziomu, ale odrobina wysiłku jest mile widziana. Celem Wymiany jest zabawa, zaskoczenie i obdarowanie znajomych malarzy i blogerów.


Lubimy element zaskoczenia w naszych Wymianach. Nie zdradźcie się dla kogo i co malujecie.


Zróbcie zdjęcie pomalowanej przez Was figurce. Otworzymy specjalny temat na Azylium, który posłuży nam za galerię figurek z Wymiany. Nie komentujcie tam proszę, to tylko galeria. Oczywiście nikt nie będzie zabraniał pokazania figurek w osobnym temacie na forum lub na swoim blogu jeśli będziecie chcieli posłuchać opinii lub po prostu pochwalić się.


Figurki muszą być wysłane jako przesyłki rejestrowane (list polecony, paczka). Przechowajcie dowód wysłania, może się przydać na wypadek zagubienia przesyłki.


W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości kontaktujcie się ze mną bądź skorzystajcie z TEGO tematu.


Dzięki za poświęcony czas. Powodzenia, jeśli zdecydujecie się dołączyć do zabawy!

Offline quidamcorvus

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 440
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Świąteczna Wymiana Figurek 2016 – Figurkowy Karnawał Blogowy
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 01, 2017, 12:13:53 pm »

Repentia Vlk na łamach bloga DansE MacabrE podsumowała I edycję Świąteczną Wymianę Figurkową w której wzięło udział 14 uczestników.
 

anything