Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy polskie

Relax - Antologia Opowieści Rysunkowych

(1/28) > >>

Rzezbiarz.wg:


--- Cytat: graves w Maj 20, 2005, 07:24:00 am ---

--- Cytat: zappa ---Witam uczestników   to jakaś potwierdzona wiadomość czy tylko plotka?.....Sam posiadam kolekcje orginalnych relax'ow, ale obchodzę się z nimi jak z jajkiem.... z chęcią odświeżyłbym sobie ta kolekcje

--- Cytat: Sensei ---pod koniec roku 2001 KAW zapowiadała wydanie albumu-zbioru najlepszych komiksów z "Relaxu"miało to się ukazać w 2002 r.dlaczego sie nie ukazało nie wiem jeśli przy okazji tych planów powstał wstęWitamp dra to i tak dobrze
--- Koniec cytatu ---

--- Koniec cytatu ---
Była potwierdzona wiadomość, przez samo wydawnictwo, ale życie zweryfikowało te plany i odłożyło w niebyt. Czy ktoś się tego jeszcze podejmie :roll:  Czy to wydawnictwo, co miało - czy inne  :roll:  Pozostaje wróżenie z tarota lub fusów :roll:  Sam bym chętnie widział ponownie wydane relaxy w tp po np. 5 numerów :wink:

--- Koniec cytatu ---



Relaxowa antologia ukaże się zatem 14 lat później.

Czy jest gdzieś dostępny szczegółowy spis treści?

greg0:
Spis treści niekoniecznie szczegółowy:
http://www.swiatkomiksu.pl/strona-glowna/aktualnosci/art,487,legendarny-relax-na-mfkig.html

blackwaterpark:
 :biggrin: ''...W 160-stronicowym albumie znajdzie się też posłowie Adama Ruska przybliżające czytelnikom historię pisma Relax...''

Co tu przybliżać? Jaki jest/był Relax każdy wie.  :wink: Niech lepiej ktoś przybliży, co będzie zawierać tom 2 antologii.  :lol:

absolutnie:

--- Cytat: blackwaterpark w Wrzesień 23, 2016, 02:45:54 pm --- :biggrin: ''...W 160-stronicowym albumie znajdzie się też posłowie Adama Ruska przybliżające czytelnikom historię pisma Relax...''

Co tu przybliżać? Jaki jest/był Relax każdy wie.  :wink: 

--- Koniec cytatu ---


Jak przeczytasz, to się zdziwisz, że wiesz aż tak mało.

radioblackmetal:
Dla mnie takie posłowie będzie przydatne. Nie każdy żył i kupował komiksy w tak zamierzchłych czasach :-P a mam ponad trzy krzyżyki na karku.  "Relax" znam bardziej ze slyszenia niż z sentymentu

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej