Autor Wątek: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów  (Przeczytany 63003 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Funny

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #270 dnia: Wrzesień 08, 2018, 11:42:38 pm »
Wydawało mi się ze kiedyś była gdzieś informacja o wartości okładkowe kolekcji, podpowiecie gdzie?

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #271 dnia: Wrzesień 09, 2018, 12:01:14 am »
U mnie pokazuje w ustawieniach konta, chociaż oczywiście  realna wartość kolekcji jest dyskusyjna  :cool:
The darkness will swallow everything

Offline Funny

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #272 dnia: Wrzesień 09, 2018, 12:02:45 am »
A faktycznie 😎 wielkie dzięki, musiałem przeoczyć.

Offline donTomaszek

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #273 dnia: Grudzień 14, 2018, 10:33:05 pm »
Szybkie pytanie - czy autor stronki ma ja w dupie i mozna o niej zapomniec? Od dawna nie ma zadnego update'u...
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Jaxx

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #274 dnia: Grudzień 15, 2018, 07:20:50 am »
Szybkie pytanie - czy autor stronki ma ja w dupie i mozna o niej zapomniec? Od dawna nie ma zadnego update'u...

Jeżeli dobrze rozumiałem jego intencje, to zamysł był taki, aby to sami komiksiarze ją tworzyli. Dlatego jest tam opcja "dodaj komiks". Nie ma aktualizacji, to znaczy, że nikt nie kwapi się, aby tam coś dodawać. Ciężko oczekiwać, aby autor cały czas poświęcał swój czas, aby na bieżąco wklepywać kolejne tony tytułów, jakie ukazują się na naszym rynku. Szkoda, bo stronka, chociaż ma swoje wady, to jednak jest fajną bazą.

Offline roble

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #275 dnia: Grudzień 15, 2018, 10:06:13 am »
Szybkie pytanie - czy autor stronki ma ja w dupie i mozna o niej zapomniec? Od dawna nie ma zadnego update'u...


Don Tomaszku, za tyś tygodniowo mógłbym po nocach wklepywac dane. Co Ty na To?

Offline bambule

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #276 dnia: Grudzień 17, 2018, 10:35:57 am »
Jeżeli dobrze rozumiałem jego intencje, to zamysł był taki, aby to sami komiksiarze ją tworzyli. Dlatego jest tam opcja "dodaj komiks". Nie ma aktualizacji, to znaczy, że nikt nie kwapi się, aby tam coś dodawać. Ciężko oczekiwać, aby autor cały czas poświęcał swój czas, aby na bieżąco wklepywać kolejne tony tytułów, jakie ukazują się na naszym rynku. Szkoda, bo stronka, chociaż ma swoje wady, to jednak jest fajną bazą.
Dodawanie komiksów przez komiksiarzy zgodnie z wcześniejszym opisem admina strony po uprzedniej akceptacji tegoż.


Więc może wisieć sporo komiksów wklepanych i czekać na kliknij dodaj :/

Offline Klint

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #277 dnia: Styczeń 11, 2019, 11:53:04 am »
Czy ta strona jeszcze żyje ? Mam nadzieje że tak.

Offline mackey

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #278 dnia: Styczeń 13, 2019, 07:27:09 pm »
Żyje, ale niestety nie mam czasu się tym zajmować przez bardzo dużo spraw firmowych. Przepisuje w wolnej chwili to tak, żeby strona pobierała większą cześć oferty z jednej z większych hurtowni książek, więc myślę, że w ciągu miesiąca sprawa się z tym unormuje. Niestety wydawcy nie ułatwiają zadań - szczególnie te kolekcje kioskowe są dość pracochłonne, bo jest tam problem z okładkami - nie ma ich w jednym miejscu, profile na FB też są albo ich nie ma. Są w nich przerwy w aktualizacjach i to wszystko po prostu też mnie troche frustruje i zniechęca.


Mój syn ma teraz przymusowe ferie w szkole więc powinien nadrobić chociaż 3 ostatnie miesiące Egmontu.


Tyle z aktualności :)
Może już następny post przyniesie jakiś mondry tekst ...

Offline mackey

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #279 dnia: Styczeń 13, 2019, 07:38:01 pm »
Dodawanie komiksów przez komiksiarzy zgodnie z wcześniejszym opisem admina strony po uprzedniej akceptacji tegoż.


Więc może wisieć sporo komiksów wklepanych i czekać na kliknij dodaj :/

Dodałem te oczekujące - było ich tylko około 15 sztuk. Trochę starszych pozycji + Ziny. Z nowszych były 2 ostatnie tomy Chłopaków, Dampiere, Ramiro, Lot Kruka i Kompletne Akta Dredd 16
Może już następny post przyniesie jakiś mondry tekst ...