Autor Wątek: OMG! Wytwórnia Słowobrazu  (Przeczytany 69993 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #105 dnia: Listopad 30, 2017, 04:07:40 pm »
No niestety (smuteczek)

Offline midar

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #106 dnia: Listopad 30, 2017, 06:42:08 pm »
Itachi niestety nie jesteś prawdziwym kolekcjonerem.


No dobra, użyłem niepotrzebnie tego sformułowania, przepraszam. Wszystkich Was szanuję i uważam za prawdziwych kolekcjonerów. Chodziło mi o to, że to był taki super smaczek, który był limitowany i na który ktoś taki jak ja natychmiast się napalił i był gotów za niego zapłacić, żeby tylko go mieć, jako dopełnienie tego zestawu.
Itachi, obiecuję, że jeśli mnie życie przyciśnie, to będziesz miał prawo pierwokupu za niewygórowaną cenę 😀.

Offline Itachi

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #107 dnia: Listopad 30, 2017, 07:25:22 pm »
Oczywiście Ci tego nie życzę. Tutaj bardziej chodzi o model wydawnictwa, który nie do końca zrozumiałem.

Feldkurat

  • Gość
Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #108 dnia: Listopad 30, 2017, 10:22:50 pm »
Oczywiście Ci tego nie życzę. Tutaj bardziej chodzi o model wydawnictwa, który nie do końca zrozumiałem.

lol ja jedynie podałem kompletnie przypadkowy, bezosobowy przykład, a tu taka złość  :lol:  musiałem trafić w czuły punkt :) Ale generalnie tłumaczyłem "model wydawnictwa". Już rozumiesz?

Offline Itachi

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #109 dnia: Grudzień 01, 2017, 09:50:13 am »
Czy Ty rozumiesz do jakiego stwierdzenia midara odnosiła się zacytowana przez Ciebie wypowiedź? Jesteś chyba gościem z innej planety skoro zauważyłeś tam to o czym napisałeś. Polecam najpierw jednak przeczytać uważnie i ze zrozumieniem co piszą użytkownicy, a później samemu robić zamieszanie...

mkolek81

  • Gość
Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #110 dnia: Grudzień 11, 2017, 01:22:05 pm »
Informacja dnia:
Łukasz Kowalczuk i Słowobraz będą wydawali razem komiksy.
Spójny format i oprawa graficzna. Objętość większa od zeszytu (w okolicach 70 stron). Odrębna, zamknięta całość za każdym razem. Żadnych wyszukanych, nowych nazw. Serię będzie markowane nazwiskiem Kowalczuka.
Na pierwszy ogień idzie podwójny seans przygody i przemocy czyli Rad Erwank oraz Strike Team: Codename: Diamond Force wydane w jednym tomiku, z bonusami.


mkolek81

  • Gość
Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #111 dnia: Styczeń 10, 2018, 01:21:19 pm »
wstępna okładka Tylera Crossa od wydawccy


Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #112 dnia: Styczeń 10, 2018, 02:53:02 pm »
wstępna okładka Tylera Crossa od wydawccy


Nury to dobry scenarzysta a Bruno świetnie rysuje. Rozumiem, że najpierw pojawi się tom 1 a później 2.
Tak przy okazji kilka plansz z części 2: http://www.comicbookdaily.com/collecting-community/bound-together/tyler-cross-v-2-angola/#lightbox-gallery-6/0/
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline koziorozec1979

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #113 dnia: Styczeń 10, 2018, 03:06:58 pm »
wygląda interesująco, wiadomo kiedy się pojawi na rynku?

Brawo dla OMG - wydają niewiele ale ciekawe pozycje :biggrin:

mkolek81

  • Gość
Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #114 dnia: Styczeń 10, 2018, 03:55:46 pm »
Tak, to będą pojedyncze albumy w miękkiej oprawie ~100 stron. Wydawca z tego co pisał nie zdecydował się na wydanie zbiorcze, bo jest to seria otwarta, nie tak Jam jest Legion, czy Kroniki.
Data wydania pierwszego albumu jest chyba przewidziana na marzec, z tego co wstępnie pisał wydawca na FB.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2018, 04:07:17 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline koziorozec1979

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #115 dnia: Styczeń 12, 2018, 07:39:24 am »
Okolice 100 stron to juz moglby komiks isc na twardo, bez sztywnej okladki moze byc juz to niewygodnie czytac

Offline robbirob

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #116 dnia: Styczeń 12, 2018, 11:31:25 am »
Dla mnie pasuje i w miękkiej. Oby tylko tym razem wydawca zadbał o foliowanie komiksów.
Nie jestem z tych co się mocno czepiają delikatnych zadrapań, czy obić, ale jednak albumy na miękko lepiej znoszą wysyłki, itp. jak są zafoliowane. Szczególnie te grubsze (100 stron ma być?).

Offline 79ers

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #117 dnia: Styczeń 13, 2018, 06:17:17 pm »
Okolice 100 stron to juz moglby komiks isc na twardo, bez sztywnej okladki moze byc juz to niewygodnie czytac

Ponad 100 stron w miękkiej też daje radę jak chociażby dyptyki Millennium od Egmontu.

JanT

  • Gość
Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #118 dnia: Marzec 05, 2018, 02:24:36 pm »
Nikt nie wspominał a tu premiera niebawem https://www.gildia.pl/komiksy/359011-tyler-cross-1-black-rock

Offline Itachi

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #119 dnia: Marzec 05, 2018, 03:29:28 pm »
Kolejny komiks, który kilka lat temu byłby na liście must have. Obecnie znajduje się w opcji "może kiedyś przy większym rabacie"...