Autor Wątek: OMG! Wytwórnia Słowobrazu  (Przeczytany 69979 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mkolek81

  • Gość
Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #135 dnia: Marzec 17, 2018, 08:43:56 am »
Jak poinformował wydawca na FB pierwszy tom Tylera już wydrukowany i zmierza do sklepów.



Offline Death

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #136 dnia: Marzec 17, 2018, 02:32:56 pm »
Dobra, kupione. Jaram się. :smile: Lubię taki blainowy styl. Zapłaciłem visą na Ravelo i już z wysyłką do ruchu dałem -35%.

Offline LordDisneyland

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #137 dnia: Marzec 17, 2018, 06:40:26 pm »
Też się dałem skusić :)

Offline gobender

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #138 dnia: Marzec 17, 2018, 07:13:53 pm »
Blainowym by go nie nazwał, ale tym porównaniem zainteresowałeś mnie na tyle, że popatrzyłem na plansze i cyk do koszyczka. dzięki

Offline mappy

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #139 dnia: Marzec 18, 2018, 02:30:55 pm »
Idąc tokiem wcześniejszych tytułów od OMG to te 35% na Ravelo to świetna cena i trzeba brać.

Offline Itachi

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #140 dnia: Marzec 18, 2018, 02:37:14 pm »
Idąc tokiem wcześniejszych tytułów od OMG to te 35% na Ravelo to świetna cena i trzeba brać.

Dokładnie, ja nie zastanawiałem się zbyt długo.

Dobra, kupione. Jaram się. :smile:

Liczę na udaną rozrywkę jak z Parkerem :smile:

Offline OMG! Wytwórnia Słowobrazu

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #141 dnia: Marzec 19, 2018, 12:13:22 am »

Zwracamy się z apelem o wyrozumiałość do wszystkich osób, które nabyły wydawany przez nas komiks „Tyler Cross” vol. 1 z rabatem 35% od ceny okładkowej. Mamy podstawy podejrzewać, że możecie Państwo mieć problem, aby komiks otrzymać. Wynika to z faktu, iż do tej pory żadna z księgarń internetowych (poza Gildią) nie skontaktowała się z nami w celu ustalenia maksymalnego rabatu na tytuł.

Mamy szczerą nadzieję, że nie dojdzie do sytuacji, w której jakikolwiek sprzedawca nie wywiązałby się z oferty sprzedaży naszego komiksu. Niemniej jednak w razie jakichkolwiek problemów prosimy, aby pisać na naszego maila na stronie internetowej slowobraz.pl. Postaramy się Państwu pomóc najlepiej, jak umiemy!

Offline LordDisneyland

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #142 dnia: Marzec 19, 2018, 10:38:07 pm »
A jeśli dojdzie do ww sytuacji- w jaki sposób wydawnictwo może pomóc? Oczywiście, poza dosłaniem egzemplarzy do danego sklepu?
Byłbym wdzięczny za odpowiedź, bo przeczytaniu waszego postu "myśl- jak robak/mózg na wylot wierci", że zacytuję klasyka...

Offline robbirob

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #143 dnia: Marzec 20, 2018, 02:09:07 pm »
Wygląda na to, że sklep sprzedał coś, czego albo nie wie czy dostanie, albo nie wie na jakich warunkach dostanie :)

Offline OMG! Wytwórnia Słowobrazu

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #144 dnia: Marzec 20, 2018, 06:01:14 pm »
Wygląda na to, że sklep sprzedał coś, czego albo nie wie czy dostanie, albo nie wie na jakich warunkach dostanie :smile:


Przypuszczalnie to drugie.


A jeśli dojdzie do ww sytuacji- w jaki sposób wydawnictwo może pomóc? Oczywiście, poza dosłaniem egzemplarzy do danego sklepu?


Wydawnictwo może:
1. skontaktować się ze sklepem w celu wyjaśnienia sytuacji
2. polecić księgarnię, z którą współpracujemy i która oferuje podobne rabaty (np. Gildia)
3. w ostateczności dokonać bezpośredniej sprzedaży do klienta.






Offline LordDisneyland

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #145 dnia: Marzec 21, 2018, 05:42:29 pm »
Dziękuję za odpowiedź.

Offline kenji

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #146 dnia: Marzec 21, 2018, 05:55:23 pm »
Na razie info z Ravelo jest takie że wydawca przesunął premierę tytułu Tyler Cross z 23 marca na 30 marca...

Offline OMG! Wytwórnia Słowobrazu

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #147 dnia: Marzec 21, 2018, 08:17:27 pm »
Na razie info z Ravelo jest takie że wydawca przesunął premierę tytułu Tyler Cross z 23 marca na 30 marca...


Dostępność na Gildii: 24h. Od dnia premiery, czyli 20 marca 2018.
https://www.gildia.pl/komiksy/359011-tyler-cross-1-black-rock

Pozostałe sklepy internetowe pewnie zaktualizują informacje w ciągu 1-2 dni.

Poza tym dostępny również już w Centrum Komiksu w Warszawie oraz w KiKu w Poznaniu.

Wydawca nie przesunął premiery
:smile:

Offline gobender

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #148 dnia: Marzec 21, 2018, 08:51:36 pm »

Wydawca nie przesunął premiery [/size] :smile:

U mnie leży na stoliczku, więc potwierdzam proadomówność wydawcy :)

Panowie sugestia. Skoro już na miękko (moim zdaniem jednak trochę szkoda, no ale) to jednak znacznie lepiej by się to prezentowało ze skrzydełkami. Poza tym na pierwszy rzut oka bardzo ładnie wydane. 

Oczywiście tradycyjnie można się przyczepić do logo (choć chyba najlepsze jak dotąd) ale 2 dymki w nim to o jeden za dużo :) No i przedziwnie wygląda ten wygibas w stopce w nazwie Wytwórnia Słowobrazu. Trochę za dużo patentów próbujecie przepchnać w jednym miejscu, a ten wygląda nie dosć, że trochę pokracznie to jeszcze jak błąd w druku. Ale to maluśkie ale. Poza tym bardzo fajnie, dzięki.

Offline OMG! Wytwórnia Słowobrazu

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #149 dnia: Marzec 21, 2018, 09:39:51 pm »

Panowie sugestia. Skoro już na miękko (moim zdaniem jednak trochę szkoda, no ale) to jednak znacznie lepiej by się to prezentowało ze skrzydełkami. Poza tym na pierwszy rzut oka bardzo ładnie wydane. 



Zastanawialiśmy się nad skrzydełkami, ale była obawa, że mogę spowodować, iż komiks będzie po prostu grubszy i będzie się go przez to niewygodnie czytać. Uznaliśmy, że ten tytuł powinien być jak najbardziej zbliżony do tytułów traktowanych przez czytelników: "biorę i czytam, gdzie chcę".
Rozważamy możliwość wydania ekskluzywnego (twarda oprawa, poszerzone materiały dodatkowe itp.), ale będzie to uzależnione tylko i wyłącznie od sprzedaży obecnej wersji.



Oczywiście tradycyjnie można się przyczepić do logo (choć chyba najlepsze jak dotąd) ale 2 dymki w nim to o jeden za dużo :smile: No i przedziwnie wygląda ten wygibas w stopce w nazwie Wytwórnia Słowobrazu. Trochę za dużo patentów próbujecie przepchnać w jednym miejscu, a ten wygląda nie dosć, że trochę pokracznie to jeszcze jak błąd w druku. Ale to maluśkie ale. Poza tym bardzo fajnie, dzięki.



Dziękuję za konstruktywną krytykę na temat graficznej konstrukcji loga. Chciałabym nadmienić, że nie zmieniło się ono od momentu, kiedy rozpoczęliśmy działalność tego imprintu (czyli od ponad roku).