Autor Wątek: OMG! Wytwórnia Słowobrazu  (Przeczytany 69784 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline OMG! Wytwórnia Słowobrazu

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #180 dnia: Maj 10, 2018, 11:28:41 pm »
Ooo planują Państwo promować swoją ofertę w Opolu? Bardzo się cieszę :smile:


Jesteśmy razem z wydawnictwami: Bum Projekt, Mandioca, Sol Invictus, Studio Lain, być może również Blik Studio. W podobnym składzie pojawimy się na Komiksowej Warszawie oraz pozostałych wskazanych imprezach.

Offline Itachi

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #181 dnia: Maj 11, 2018, 04:42:50 pm »
Ekstra, będę na pewno z banknotami w portfelu :smile:

Offline Julek_

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #182 dnia: Maj 21, 2018, 01:40:59 pm »
O pierwszym "Tylerze Crosie":

Początkowo trzecioosobowa narracja skupia się na gangsterze, ale od chwili gdy dociera do miasteczka, zostaje rozbita na kilka osób i jednego gada. Dzięki czemu zdarzenia poznajemy z różnych perspektyw. Dostajemy model do samodzielnego składania, rolą czytelnika jest poukładać wątki fabularne w taki sposób, aby otrzymać koherentną historię.

http://kolorowezeszyty.blogspot.com/2018/05/2420-tyler-cross-1-black-rock.html

Amer

  • Gość
Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #183 dnia: Maj 22, 2018, 05:07:06 pm »
Julek, sprawdź ostatni akapit w recenzji, a potem jeszcze raz przeczytaj ostatnie zdanie. Czemu w taki sposób o polskim wydawcy? ;)


Offline Murazor

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #184 dnia: Lipiec 06, 2018, 05:43:21 pm »
Drugi tom pod koniec sierpnia :smile:


Offline Sybirak

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #185 dnia: Lipiec 06, 2018, 07:40:03 pm »
świetna wiadomość.To jest komiks , który po zakupie długo na półce nie poleży :)

Offline mappy

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #186 dnia: Lipiec 06, 2018, 07:44:28 pm »
To fajnie. Zostanie jeszcze jeden tom więc do końca roku pewnie wyjdzie całość.

mkolek81

  • Gość
Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #187 dnia: Lipiec 06, 2018, 09:23:16 pm »
A nie będzie czasem kontynuacji? Bo na razie są tylko te 3 tomy, każdy to oddzielna historia, więc nic nie stoi na przeszkodzie dla kolejnego tomu.

Offline gobender

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #188 dnia: Lipiec 06, 2018, 09:57:01 pm »
Fajnie. Jestem ciekaw jak wypadnie na tle całkiem udanej jedynki.

Offline mappy

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #189 dnia: Lipiec 06, 2018, 10:24:31 pm »
A nie będzie czasem kontynuacji? Bo na razie są tylko te 3 tomy, każdy to oddzielna historia, więc nic nie stoi na przeszkodzie dla kolejnego tomu.
Nie mam pojęcia :sad: Wiem właśnie, że są te trzy tomy.

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #190 dnia: Lipiec 07, 2018, 12:32:38 am »
między 2 i 3 tomem we Francji była prawie trzyletnia przerwa, więc o kontynuacji możemy usłyszeć już w trzeciej dekadzie XXI wieku :)

Offline robbirob

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #191 dnia: Lipiec 09, 2018, 11:21:20 am »
Drugi tom pod koniec sierpnia :smile:
Czekam. Jedna z ciekawszych rozrywkowych pozycji w tym półroczu.

Offline Itachi

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #192 dnia: Lipiec 22, 2018, 08:55:04 pm »
Jam Jest Legion

Intrygujący komiks, skomplikowany wręcz użyłbym stwierdzenia dziki. Trudno odnaleźć się w zagmatwanych relacjach oraz scenariuszu, bo cały czas odnosi się wrażenie iż Fabien Nury wodzi Nas za nos i nie podaje niczego wprost. Kilka założeń jak chociażby rozegranie zdolności dziewczyny rozegrałbym inaczej. Odnoszę wrażenie, iż bohaterowie mający i widzący w niej atuty, kompletnie tego nie wykorzystują. To tak jakby ustawić w defensywny sposób zespół PSG. No w sumie się da, ale pytanie po co? Skoro Neymay, Mbappe i Cavani najlepiej sprawdzają się jako wolne elektrony wzajemnie się uzupełniając (w lidze francuskiej, bo w CL tak kolorowo to nie wyglądało ;)


Przyjemne i pozytywne uczucie kiedy autor wymaga od czytelnika idei detektywistycznej podczas lektury wymaga zarazem wiarygodnego zakończenia. Te na pewno się sprawdza, wybuchowo-emocjonalne z domieszką tabula rasy.


Graficznie album prezentuje się atrakcyjnie, nasycenie kolorów rewelacja, papier odpowiedniej jakości. Wydanie na plus!

Pora na Kroniki, do usłyszenia!


Offline janjedlikowski

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #194 dnia: Grudzień 13, 2018, 03:43:14 pm »
Szanowne Wydawnictwo,
Tyler to super seria, głos oddany. Mam pytanie - czy planujecie wydać "Vintage and Badass, le cinéma de Tyler Cross - tome 0" ??

Będę wdzięczy za odpowiedź, bo nie wiem czy mam się przymierzać do oryginału, czy czekać.