Autor Wątek: OMG! Wytwórnia Słowobrazu  (Przeczytany 69795 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline OMG! Wytwórnia Słowobrazu

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #195 dnia: Grudzień 13, 2018, 04:23:44 pm »
Szanowne Wydawnictwo,
Tyler to super seria, głos oddany. Mam pytanie - czy planujecie wydać "Vintage and Badass, le cinéma de Tyler Cross - tome 0" ??

Będę wdzięczy za odpowiedź, bo nie wiem czy mam się przymierzać do oryginału, czy czekać.


Dziękujemy za oddany głos  :biggrin:


Na początku zbliżającego się roku będziemy podsumowywać dotychczasową sprzedaż "Tylera" i tym samym będziemy wiedzieć, czy jest potencjał na limitowane wydania francuskie (między innymi właśnie "Vintage and Badass"). Jednak jeśli mielibyśmy je wprowadzać na rynek, będą w bardzo ograniczonym nakładzie. Niemniej informacja pójdzie dużo wcześniej we wszystkich kanałach, w których komunikujemy się z nabywcami.
Zatem prosimy o jeszcze chwilkę cierpliwości  :smile:

Offline janjedlikowski

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #196 dnia: Grudzień 13, 2018, 04:40:54 pm »
Ok, zatem czekam. Ja właśnie się zastanawiałem czy nie kupić francuskich limitek, więc jakbyście się zdecydowali to ja na pewno kupię. :)

Offline kenji

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #197 dnia: Grudzień 14, 2018, 08:32:18 pm »
Jam Jest Legion

Intrygujący komiks, ....

Pora na Kroniki, do usłyszenia!


Itachi - intrygujący wpis... cały czas zasnanawiam się nad tym tytułem. Jakoś temat mnie nie przekonuje, ale scenarzysta - jak najbardziej! Strasznie lubie jego pracę , tak więc prędzej czy później chyba się skusze...


A Kroniki??




Offline OMG! Wytwórnia Słowobrazu

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #198 dnia: Grudzień 15, 2018, 03:25:43 pm »

Itachi - intrygujący wpis... cały czas zasnanawiam się nad tym tytułem. Jakoś temat mnie nie przekonuje, ale scenarzysta - jak najbardziej! Strasznie lubie jego pracę , tak więc prędzej czy później chyba się skusze...


A Kroniki??








Zapraszam w takim razie do zapoznania się z recenzjami  :smile: a w przypadku zainteresowania tymi tytułami mogę zdecydowanie polecić oba w pakiecie w fajnej promocji na Gildii:
https://www.gildia.pl/komiksy/383506-legion-kroniki-jam-jest-legion-pakiet-2-tomow

mkolek81

  • Gość
Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #199 dnia: Grudzień 27, 2018, 03:07:16 pm »
Zaległa opinia o drugim tomie Tylera. Czytając pierwszy raz miałem wrażenie, że Nury obejrzał najpierw "Skazanych na Shawshank" i stwierdził, że zrobi to lepiej, nie z niewinnym bohaterem głównym, ale takim który zdecydowanie zasługuje na więzienie, w którym rządzą mafia i układy. I tak też zrobił. Wrzucił do niego Tylera, któremu znowu kibicujemy w drodze do wolności. I pomimo oczywistego rozwiązania historii i stosowania podobnych technik narracji jak w tomie pierwszym gdzie np. spycha on głównego bohatera na plan drugi, Nury i tak na koniec wyciąga asa i zaskakuje czytelnika. I podobnie jak w pierwszym tomie rysunki Bruna znowu świetnie ilustrują historię, ale teraz w całkowicie innej tonacji barw. Dla fanów sensacji i noira pozycja obowiązkowa.

Offline -gościu-

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #200 dnia: Grudzień 28, 2018, 07:27:26 am »
Czytając pierwszy raz miałem wrażenie, że Nury obejrzał najpierw "Skazanych na Shawshank" i stwierdził, że zrobi to lepiej...


Ja bym tutaj szukał tropow w bardziej oldschoolowych dramatach wieziennych, jak Leworeczny Luke, Brutalna siła, czy Jestem zbiegiem. Mamy tu nawet Nury'ego odpowiedz na Ucieczke w kajdanach. Mam nadzieje, że wydawca zdecyduje sie na ten album z filmowymi inspiracjami, wtedy dowiemy sie wiecej.

Offline OMG! Wytwórnia Słowobrazu

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #201 dnia: Styczeń 11, 2019, 04:10:51 pm »
Serdecznie zapraszamy do wspierania naszej aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!


https://aukcje.wosp.org.pl/fanart-tylera-crossa-oryginalna-plansza-i8795374


Offline Lipa

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #202 dnia: Styczeń 12, 2019, 09:29:47 pm »
Krótka piłka - jak bardzo warto kupić Tyler Crossa?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2019, 09:37:03 pm wysłana przez Lipa »

JanT

  • Gość
Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #203 dnia: Styczeń 12, 2019, 09:35:38 pm »
Bardzo  :smile: (edytowałeś pytanie) Jak lubisz takie klimaty to bierz śmiało.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2019, 09:41:32 pm wysłana przez JanT »

Offline kenji

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #204 dnia: Styczeń 12, 2019, 09:52:48 pm »
Krótka piłka - jak bardzo warto kupić Tyler Crossa?


Krótka piłka. BARDZO

Offline Lipa

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #205 dnia: Styczeń 12, 2019, 09:55:47 pm »
Dwa głosy na bardzo - jeszcze jeden i leci zamówienie ;)

Offline -gościu-

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #206 dnia: Styczeń 12, 2019, 09:57:28 pm »
Rewelacyjny noir! Jak podobał ci sie Parker, to nawet sie nie zastanawiaj!

Offline Dembol_

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #207 dnia: Styczeń 12, 2019, 09:57:53 pm »
Jeśli lubisz kryminały, noir itp. bierz. Jeśli nie też możesz wziąć :smile:

Offline Lipa

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #208 dnia: Styczeń 12, 2019, 10:05:14 pm »
Czyli zamawiam


Jeszcze może nie na temat - Pewnego lata, czy Totalnie nie nostalgia?

Offline -gościu-

Odp: OMG! Wytwórnia Słowobrazu
« Odpowiedź #209 dnia: Styczeń 12, 2019, 10:08:35 pm »
Oba bardzo chwalone, co prawda po mnie Pewnego lata spłyneło, a czytałem też opinie, że Nostalgia przehajpowana, ale warto sie z nimi zapoznać.