trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10  (Przeczytany 337828 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #960 dnia: Maj 18, 2017, 02:23:37 pm »
Czyli potwierdzasz  :biggrin: ? Czyli przynajmniej jeszcze jeden po 120 tomik kupię w kiosku. Potem wybiórczo z gildii to co nie dubluje się z Egmontem
Nie potwierdzam, bo nie wiem. Nie sądzę jednak, żeby Lipski wciskał Bazylowi kit. No chyba, że to Bazyl nas bajeruje. Jak będę miał potwierdzenie na 100%, to wrzucę zapowiedź na fanpage.

Offline mack3

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #961 dnia: Maj 18, 2017, 02:40:15 pm »
Widać skubanemu jedna reprymenda za ujawnianie poufnych informacji nie wystarczyła.  :smile:
Ee, wniosło to trochę zycia w WKKM :). Może sprawiło, że kilka osób zostało przy zakupie/ śledzeniu tej kolekcji, co gdyby miały być tomy w marvel Now! (jak dotąd myśleliśmy) mogłoby nie mieć miejsca...

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #962 dnia: Maj 18, 2017, 03:06:18 pm »
Widać skubanemu jedna reprymenda za ujawnianie poufnych informacji nie wystarczyła.  :smile:

Powinna mu zostać wymierzona dekapitacja za ujawnienie tej ściśle tajnej informacji działającej na szkodę kolekcji!

Wydawcy pokroju Egmontu czy Muchy pomimo nieustannie zmieniającej się oferty, ujawniają swoje plany na rok z góry, a Hachette ma problem oficjalnie ujawnić skład kolekcji, który jest dobrze znany od lat. W dzisiejszych czasach brzmi to dość zabawnie, wręcz ośmieszająco. Nie ma to żadnego logicznego uzasadnienia.

Offline death_bird

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #963 dnia: Maj 18, 2017, 03:13:27 pm »
co gdyby miały być tomy w marvel Now! (jak dotąd myśleliśmy) mogłoby nie mieć miejsca...

Mógłbyś doprecyzować?
Bo nie wiem teraz czy z kontynuacji wyleciały MN po całości (tak dobrze to chyba nie ma) czy też po prostu będzie ich mniej...
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

mkolek81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #964 dnia: Maj 18, 2017, 03:19:38 pm »
Mógłbyś doprecyzować?
Bo nie wiem teraz czy z kontynuacji wyleciały MN po całości (tak dobrze to chyba nie ma) czy też po prostu będzie ich mniej...
MN nie wyleciały z kolekcji a nawet kilka będzie zdublowanych pod względem pozycji z Egmontu (do tej pory została potwierdzona Śmierć Wolverine'a)

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #965 dnia: Maj 18, 2017, 05:16:22 pm »
@bogi1
Ale wiesz ze ten Warlock to dwa tomy? ;) Poza tym Pan Robert znowu powtórzył że dla niego Życie i śmierć KM oraz Warlock to jeden ciąg fabularny i ja mu wierze. Wróce do pokoju to wrzuce fote pana Roberta na stoisku.

Offline death_bird

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #966 dnia: Maj 18, 2017, 05:29:23 pm »
MN nie wyleciały z kolekcji a nawet kilka będzie zdublowanych pod względem pozycji z Egmontu (do tej pory została potwierdzona Śmierć Wolverine'a)

Że będą duble to wiem i generalnie od ilości MN uzależniam decyzję względem tego czy pozostać z Kolekcją czy z niej zrezygnować. Dlatego zainteresowało mnie tamto stwierdzenie. Na razie mam jeszcze cichą i płonną matkę głupich, że może H. ogarnie się cokolwiek i wyrzuci z listy duble. Ale nie bardzo na to liczę.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #967 dnia: Maj 18, 2017, 05:39:24 pm »
@bogi1
Ale wiesz ze ten Warlock to dwa tomy? :wink: Poza tym Pan Robert znowu powtórzył że dla niego Życie i śmierć KM oraz Warlock to jeden ciąg fabularny i ja mu wierze. Wróce do pokoju to wrzuce fote pana Roberta na stoisku.

??? Czytaj uważnie. Będę kupował wszystko co nie wydali inni. Co wnosi twój post ? Dobrze wiem, że Warlock ma dwa tomy ale raczej drugi nie wyjdzie jak tom 122 więc o co cho tobie ? Chodzi o to, że jak 122 tom będzie dublem to na 121 kończę z kioskowym kupowaniem i przerzucam się na zamawianie przez internet pomijając duble...

mkolek81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #968 dnia: Maj 18, 2017, 06:04:09 pm »
Dlatego zainteresowało mnie tamto stwierdzenie. Na razie mam jeszcze cichą i płonną matkę głupich, że może H. ogarnie się cokolwiek i wyrzuci z listy duble.
mowa jest że część pozycji, które wydał Egmontz MN ma zostać zastąpiona klasykami, które były ekskluzywne dla innych krajów miedzy innymi Warlock cz.1 i cz. 2; Doctor Strange - Separate Reality; Punisher - Circle of Blood (ta historia zostanie powtórzona później w KSM) o tylu było do tej pory ujawnione, poszukaj w temacie, bo to potwierdzał sam Anionorodnik

Offline death_bird

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #969 dnia: Maj 18, 2017, 06:18:24 pm »
No właśnie tego jestem świadomy. Natomiast tamto jedno stwierdzenie narobiło mi smaka, że może pójdą dalej i MN wyleci całkowicie. Generalnie im mniej Marvel Now tym lepiej, ale to chyba oczywiste.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #970 dnia: Maj 18, 2017, 06:30:50 pm »
Witam wszystkich w końcu po chyba milionie lat udało mi się dołączyć do forum. Raczej nie będę oryginalny i powiem to co raczej wszyscy zainteresowani wiedzą, że w kolekcji powinny wylądować Kapitan Moore'a, Kaczor Howard i Rękawica Nieskończoności.
  Kurde niewolnik? poważnie?
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2017, 06:34:29 pm wysłana przez SkandalistaLarryFlynt »

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #971 dnia: Maj 18, 2017, 06:44:38 pm »
Cytuj
Raczej nie będę oryginalny i powiem to co raczej wszyscy zainteresowani wiedzą, że w kolekcji powinny wylądować Kapitan Moore'a, Kaczor Howard i Rękawica Nieskończoności.

Z tym Kaczorem to będą tacy tutaj co się będą się sprzeczać. Mi to obojętne. Jakby miał zastąpić kolejny dubel to nie miałbym nic przeciwko :wink:

I witamy nowego kolegę :wink:

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #972 dnia: Maj 18, 2017, 07:07:14 pm »
Zawsze się znajdą ta co się będą sprzeczać, mimo to lepiej chyba poznać coś nowego niż 17-ty z kolei tom Avengers.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #973 dnia: Maj 18, 2017, 07:53:43 pm »
Kaczor Howard jest specyficzny, bo silnie zakorzeniony w tamtych realiach, w tamtym społeczeństwie, w tamtej popkulturze i polityce. Jestem w stanie wczuć sie na tyle, żeby zeszyt podśmiec**jący się z Kanadyjczyków czy mody na filmy Kung Fu mnie rozbawił, ale mam świadomość, że nigdy go nie odbiorę tak jak czytelnik dla którego był tam i wtedy tworzony. Tylko jakimś cudem zeszyt parodiujący Gwiezdne Wojny stał się znowu bardzo aktualny.  ;)

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #974 dnia: Maj 18, 2017, 08:03:47 pm »
Mi akurat jako urodzonemu jeszcze w pokoleniu dla którego USA jest krainą wolności i powszechnej szczęśliwości to absolutnie nie przeszkadza, powiem więcej to mocna zaleta. Mam wielką nadzieję, że dane nam będzie Howarda przeczytać, ja ten film lubię do dzisiaj.