Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10  (Przeczytany 339011 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kijanek

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #495 dnia: Marzec 20, 2017, 12:12:41 pm »
Zadam raz jeszcze pytanie
Mamy aktualne potwierdzenie (bieżące, z tego roku) że kolekcja zostanie przedłużona?

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #496 dnia: Marzec 20, 2017, 12:14:36 pm »
@JanT
Nie wiem co Ci się ostatnio stało, że trollujesz na poziomie Bazyla, ale maile od wydawnictwa to wiesz. Wydawnictwo potwierdzało że wsłuc**je się w głos czytelników, że lista jeszcze nie jest ustalona i że będzie komiks Moore'a... ha ha ha.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #497 dnia: Marzec 20, 2017, 12:17:24 pm »
Anion też potwierdzał ostatnio (nie chcę mi się teraz szukać) od wydawnictwa i skądś tam jeszcze.

Mamy aktualne potwierdzenie (bieżące, z tego roku) że kolekcja zostanie przedłużona?
A mamy oficjalne potwierdzenie z tego roku że Egmont wyda Batman/Judge Dredd???  :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2017, 12:37:32 pm wysłana przez JanT »

Offline Mawer

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #498 dnia: Marzec 20, 2017, 12:18:19 pm »

Ke? Z niemieckim to się zgodzę bo jesteśmy dwa razy mniejsi. Ale od czeskiego? To przecież nieprawda.


Latem byłem w czeskim comics point i na własne oczy widziałem ile dobra u nich wydali. Z samego superhero zdecydowanie więcej u nich wychodzi. Poza tym Czesi dostają New 52 w dwóch wersjach na miękko i w powiększonym formacie na twardo w obwolucie. Sporo też omnibusów u nich już się pojawiło. Trzeba przyznać, że u nas wychodzi coraz więcej komiksów, więc ta róznica robi się mniejsza, ale jednak w Czechach superhero mają więcej.












« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2017, 12:26:24 pm wysłana przez Mawer »

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #499 dnia: Marzec 20, 2017, 12:19:47 pm »

Latem byłem w czeskim comics point i na własne oczy widziałem ile dobra u nich wydali. Z samego superhero zdecydowanie więcej u nich wychodzi.
Kiedyś Radef pisał że teraz poza kolekcją nie wychodzi tam (prawie)nic Marvela.

Nie wiesz czy jeden wydawca wydaje u nich DC?
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2017, 12:27:41 pm wysłana przez JanT »

Kijanek

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #500 dnia: Marzec 20, 2017, 12:36:05 pm »
A mamy oficjalne potwierdzenie z tego roku że Egmont wyda Batman/Judge Dredd???  :biggrin:
Mamy informację że komiks w październiku był na liście tytułów planowanych do wydania w roku 2017
Poniżej przedstawiam źródło
http://alejakomiksu.com/artykul/6576/Wstepne-plany-wydawnicze-Egmontu-na-2017-rok/


Offline Mawer

« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2017, 12:45:46 pm wysłana przez Mawer »

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #502 dnia: Marzec 20, 2017, 12:40:47 pm »
@Kijanek
Proszę:
Po pierwsze jest to tylko info sprzed 4 miesięcy. Ma ktoś aktualne potwierdzenie z tego roku?
Po drugie nie jest to oficjalnie potwierdzone tylko mail. Po trzecie trochę się sytuacja zmieniła na naszym rynku komiksowym.
Czyli do WKKM pasuje a do Egmont już nie?  :biggrin:

Kijanek

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #503 dnia: Marzec 20, 2017, 12:46:57 pm »
@Kijanek
Proszę:Czyli do WKKM pasuje a do Egmont już nie?  :biggrin:
O co Ci teraz chodzi Człowieku?


To jest oficjalna zapowiedź planów wydawniczych Egmontu na rok 2017, coś co zostało zaprezentowane przez prowadzących wydawnictwo, po raz pierwszy na targach, później w formie pisemnej na stronie wydawnictwa oraz przez odpowiedzi które podaję na stronie alei komiksu. Ja widzę sporą różnicę.


Wy opieracie się na jakimś mailu, który był wysłany x czasu temu, nie zostało to oficjalnie potwierdzone, np. strona wydawcy.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #504 dnia: Marzec 20, 2017, 12:49:05 pm »
To jaka ma być dla ciebie pewna informacja od Hachette? Spotkanie w Łodzi? Ma szefowa chodzić po domach i informować osobiście?  :biggrin: Przy wcześniejszych przedłużeniach (100 i 120) nie było żadnej informacji na stronie a w Faq się zmieniło przy samym przedłużeniu.

Tu masz: http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,35760.msg1388410.html#msg1388410
Jak słowo Aniona "i ja też mogę to potwierdzić." (on nigdy nie zmieniał zdania jak TK  :smile: ) ci nie wystarczają to już nie wiem.
 
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2017, 01:07:15 pm wysłana przez JanT »

Kijanek

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #505 dnia: Marzec 20, 2017, 01:15:16 pm »
Wiesz ja wierzę w takie zapowiedzi tak samo jak w:
Suplement do przedpremierowego "Prosto z piekła", ja DD od Sideci, jak Kapitana Brytanię w WKKM, jak KC od Egmontu.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #506 dnia: Marzec 20, 2017, 01:19:03 pm »
A to już twój problem  :smile: Info jest pewne a może się nie sprawdzić tak samo jak Bat/Dredd od Egmont.
Koniec bo offtop.

@DOWN
Bat/Dredd to tylko przykład (był zapowiedziany a może się coś stać i nie wyjdzie).
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2017, 01:28:39 pm wysłana przez JanT »

Kijanek

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #507 dnia: Marzec 20, 2017, 01:23:13 pm »
A to już twój problem  :smile: Info jest pewne a może się nie sprawdzić tak samo jak Bat/Dredd od Egmont.
Koniec bo offtop.
Dlaczego przytaczasz ten tytuł?
Egmont ma zapowiedzi do maja potwierdzone, więc jeszcze jest czas.Chyba że zrezygnowali z tytułu i mi to umknęło, to proszę o jakiś link.


Akurat co do Hachette to do czasu oficjalnego potwierdzenia lub ukazania się 121 tomu, nie mamy pewności.
Już wiele razy było nawet dziś przytaczane - słuchamy czytelników a później jest jak zawsze czyli robimy po swojemu.
Szczególnie biorąc pod uwagę listę UK, to lepiej zamknąć kolekcję po 120 tomie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2017, 01:36:57 pm wysłana przez Kijanek »

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #508 dnia: Marzec 20, 2017, 01:36:30 pm »
więc jeszcze jest czas.

No właśnie. Hachette ma czas tym bardziej. 121 numer wyjdzie 12 lipca. Na razie zapowiedzi Egmontu z października, są tak samo wiarygodne jak ogłoszenie Hachette z listopada. Ba - MMH PL została odkryta na stronach Ruchu zaledwie 3 tygodnie przed premierą, więc czas jest tym bardziej. WKKM nie musi się reklamować i ogłaszać, bo wiadomo, że wychodzi i będzie wychodzić w każdą co drugą środę.

Offline laf

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #509 dnia: Marzec 20, 2017, 01:37:25 pm »
jak Kapitana Brytanię w WKKM
Przecież Kapitan Brytania był w WKKM :biggrin:

A tak na serio @Kijanek, to jeśli nie wystarczą Ci oficjalne potwierdzenia ze strony Hachette (bo tak traktuję maile pracowników wydawnictwa), potwierdzenia od Aniona, który z tą kolekcją i wydawnictwem jest w jakiś tam sposób związany, to masz jeszcze na dokładkę info od Polskiego Geeka, który podobnie jak Anion jest w jakiś tam sposób z kolekcją i wydawnictwem związany.

Faktycznie informacje te nie pachną świeżością, ale chyba nie oczekujesz, że dane wydawnictwo będzie co jakiś czas przypominało szanownym klientom o swoich planach wydawniczych.

Jeśli chcesz aktualnego potwierdzenia przedłużenia kolekcji to zawsze możesz do nich zadzwonić / mailować.
 
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2017, 01:46:12 pm wysłana przez laf »