trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10  (Przeczytany 338147 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #525 dnia: Marzec 22, 2017, 09:15:52 pm »
Mhm. Czyli poza tytułem nic o nich nie wiesz.
Jest też kwestia czy Egmont zapowie w końcu wydanie Śmierci Wolverine.
A jak się ma ta kwestia do powyższych tytułów?

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #526 dnia: Marzec 22, 2017, 09:19:53 pm »
Opieram się na pozytywnych opiniach innych. Po co mam czytać po angielsku, skoro niedługo polska premiera? I Śmierć Wolverine" może być kolejnym premierowym tomem  WKKM z Marvel Now jeśli Egmont jednak tego nie wyda. Więc to go łączy z powyższymi.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #527 dnia: Marzec 22, 2017, 09:42:21 pm »
Opierasz się na tym, że wydaje Ci się, że kiedyś coś widziałeś. To dla mnie jedyne wytłumaczenie na pozytywne opinie Avengers Arena. A co do tego Capa, to też ciężko takowych szukać (poza moją, heh).

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #528 dnia: Marzec 22, 2017, 09:46:56 pm »
O Avengers Arena opowiadał Oskar w Comics Weekly. Narzekał na tą prostotę, ale w tych śmierciach jednak coś było. Bolała ich nieodwracalność wg niego. Wyjdzie ten komiks (i kolejne), to się zobaczy. Tak jak dzisiejszy Deathlok - tytuł intrygujący ale trzeba się z nim zapoznać by się przekonać czy wciąga, czy to jednak nieporozumienie. Np taki iron Man Tragedy and Triumph mi się nie podobał i byłem negatywnie nastawiony do Początku końca. Ale po lekturze zdanie zmieniłem, bo okazał się dobrą historią.

Kijanek

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #529 dnia: Marzec 22, 2017, 09:56:11 pm »
Bazyl ja po 120 tomie kończę z WKKM definitywnie, obiecałem żonie i mam nadzieję że pójdzie lepiej niż z rzucaniem palenia
Nie psioczę na kolekcję, lecz na to że są 3 równoległe.
Za dużo ciekawych tytułów się zbliża, ofensywa Fantasmagorii, SL, NSC, poza tym chcę pokończyć porozpoczynane serie,


Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #530 dnia: Marzec 22, 2017, 10:03:45 pm »
Kupisz, kupisz. Przecież to tylko z 15 tomów a twoja WKKDC samotna nie zostanie. :) Poczekajmy aż wyjdzie pierwszy tom z MN którego Egmont nie wydał.
I równie dobrze można mieć pretensje do Egmontu. On to dopiero za dużo wydaje. :)

Kijanek

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #531 dnia: Marzec 22, 2017, 10:09:56 pm »
Akurat tu zawzięty jestem
Oprócz Hawkeye to jakoś nic za bardzo mojej uwagi ostatni z nowego Marvela nie ruszyło mnie aż tak bardzo.

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #532 dnia: Marzec 22, 2017, 10:11:27 pm »
To ilu Marvel Now od Egmontu NIE kupiłeś? Bo wcześniej raczej regularnie wrzucałeś fotki ze wszystkimi nowościami.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #533 dnia: Marzec 22, 2017, 10:13:52 pm »
Akurat tu zawzięty jestem
Oprócz Hawkeye to jakoś nic za bardzo mojej uwagi ostatni z nowego Marvela nie ruszyło mnie aż tak bardzo.
Nawet jeżeli olejesz wszystko (propsuję taką decyzję) to warto się zapoznać z Visionem Kinga. Doskonała rzecz.

Kijanek

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #534 dnia: Marzec 22, 2017, 10:14:54 pm »
To ilu Marvel Now od Egmontu NIE kupiłeś? Bo wcześniej raczej regularnie wrzucałeś fotki ze wszystkimi nowościami.
Mam komplet MN od Egmontu.
Nawet jeżeli olejesz wszystko (propsuję taką decyzję) to warto się zapoznać z Visionem Kinga. Doskonała rzecz.
Zobaczę
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2017, 10:18:00 pm wysłana przez Kijanek »

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #535 dnia: Marzec 22, 2017, 10:21:28 pm »
@UP
No właśnie. I ominiesz te kolejne kilkanaście premierowych polskich Marvel Now? Przecież wtedy twoja kolekcja będzie niekompletna. :) No jak to tak? Jesienią zobaczymy jak silna będzie twoja wola wobec Ghost Ridera. :)

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #536 dnia: Marzec 22, 2017, 10:28:11 pm »
Ghost Ridera. :smile:
Najgorszy tom ze 150  :smile: niedawno zamknęli serie.

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #537 dnia: Marzec 22, 2017, 10:36:09 pm »
But still better than Angela od Egmontu. :) Albo 1 tom Superior Spider Mana z zaledwie 3 zeszytami ASM. A Kijanek ma te komiksy i ich nie sprzedaje. All New Ghost Rider 1-5 może nie będzie taki zły.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #538 dnia: Marzec 23, 2017, 12:33:26 am »
Wait, what? All-new Ghost Rider (jeżeli to ma być w kolekcji, nie wiem, nie śledzę kolekcjowych njusów) to był naprawdę niezły komiks, choć ze specyficzną kreską. Spokojnie zjadał 90% X/A popłuczyn z Marvel NOW. A już mówienie, że to najgorszy komiks z kolekcji, w której były naprawdę fatalne "dzieła" zakrawa na kpinę.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 10
« Odpowiedź #539 dnia: Marzec 23, 2017, 07:23:24 am »
Najgorszy ze 150 to tak mi się napisało (ale może ze 2 były gorsze  :smile: ) Widziałem już niejedną opinię że ten komiks to kupa straszna  :smile: Pewnie dlatego zamknęli serię po kilkunastu numerach.

To ma takie oceny na Goodreads:

All-New Ghost Rider vol 1 - 3.68
All-New Ghost Rider vol 2 - 3.32

Ghost Racers (Secret Wars) - 2.93

Z naszego Marvel NOW tylko Thunderbolts ma gorsze oceny a z całego też nie będzie za dużo gorszych tytułów a już na pewno nie 90%

 

anything