Autor Wątek: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów  (Przeczytany 62994 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline niuklik

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #255 dnia: Październik 19, 2017, 01:52:58 pm »
Tak, jest, ale wiąże się ona z wieloma problemami - część z nich jest rozpisana w tym wątku. Przede wszystkim nie ma możliwości aby baza powstawała w sposób jakiś usystematyzowany w sensie, że ja to będę uzupełniał - będą ją musieli "tworzyć" użytkownicy. Jest tego po prostu za dużo.
OK rozumiem. Czy ceny można podawać tylko w PLN? Jeżeli tak, to pojawia się problem przelicznika :)

Offline indy1983

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #256 dnia: Grudzień 28, 2017, 08:54:18 am »

Hej, Administrator strony żyje? :wink: Dodałem parę pozycji 2 tygodnie temu i puki co cisza.

Offline donTomaszek

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #257 dnia: Grudzień 28, 2017, 09:05:35 am »
Podbijam pytanie. Tez dodalem kilka pozycji i cisza.
Obawiam sie czy projekt nie padl. Szkoda, bo to bardzo fajna i przydatna stronka.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Prometeusz

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #258 dnia: Grudzień 28, 2017, 06:43:55 pm »
Fajnie gdyby kiedyś powstał portal dla zbioru przeczytanych komiksów. Na półce mogę sprawdzić co mam, a często człowiek nie pamięta co czytał 10 lat temu, jeśli nie ma tego w kolekcji. Takie funkcje ułatwiłyby życie. Z filmami, serialami, i grami nie mam takiego problemu, bo jest Filmweb. A dla komiksów nic takiego nie ma... pozostaje liczyć że Komiksy24 kiedyś poszerzą działalność o takie funkcje.

Amer

  • Gość
Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #259 dnia: Grudzień 28, 2017, 07:12:32 pm »
A korzysta ktoś z tej anglojęzycznej strony: https://leagueofcomicgeeks.com/comics/new-comics#


Ogranicza się ona chyba tylko do komiksów wydanych w USA, ale dzięki gigantycznej bazie danych jest niezłym źródłem informacji. No i są wydania zeszytowe, wariantowe, zbiorcze np. https://leagueofcomicgeeks.com/search?keyword=outcast#comics(series=113470) Szukanie komiksów u góry po lewej stronie. Nie da się zacząć szukać ze strony głównej bez logowania, dlatego zalinkowałem zakładkę z nowymi komiksami.

Offline Prometeusz

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #260 dnia: Grudzień 28, 2017, 08:00:56 pm »
Szkoda że komiksu europejskiego tam nie znajdziemy. Dziwię się że nikt przez tyle lat jeszcze nie pomyślał o takiej stronie w Polsce.

Offline mackey

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #261 dnia: Grudzień 29, 2017, 06:26:31 am »
Podbijam pytanie. Tez dodalem kilka pozycji i cisza.
Obawiam sie czy projekt nie padl. Szkoda, bo to bardzo fajna i przydatna stronka.
Przepraszam wszystkich, ale ja mam oprócz pracy etatowej także sklepy z zabawkami i teraz miałem sezon - nie mogłem sie tym zajmowac. Starałem się zatwierdzać te pozycje które wpisujecie, ale poległem w sezonie na datach premiery, których nie uzupełniacie, a które są o tyle wazne, że po nich ustawiają się premiery na głównej stronie więc nie chcę dodawać bez nich. A ciężko je znaleźć w sieci, bo portale komiksowe podają tylko miesiąc a np Egmont publikuje w 2 transzach. Postaram się do końca roku kalendarzowego potwierdzić wszystkie dodane wpisy i może dodać brakujące premiery od września - bo część dodaliście, a od stycznia będę dodawal na bieżąco. Jeśli mogę mieć prośbę do osób dodających wpisy - uzupełniajcie w miarę możliwości datę, bo często dodajecie premiery w jej okolicach. To na pewno przyspieszy zatwierdzenie wpisu.
Może już następny post przyniesie jakiś mondry tekst ...

Offline niuklik

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #262 dnia: Grudzień 29, 2017, 07:54:00 am »
OK rozumiem. Czy ceny można podawać tylko w PLN? Jeżeli tak, to pojawia się problem przelicznika :)
Korzystając z okazji, chciałbym się przypomnieć z moim pytaniem. Czy ceny można podawać tylko w PLN?

Offline Prometeusz

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #263 dnia: Luty 04, 2018, 10:30:04 pm »
Jak tam, projekt żyje? Widzę że z Marvel Now na razie są tylko wybiórcze tomy dodane.
A kiedy klikam w linki z menu po lewej, to nie działają.
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2018, 05:17:59 pm wysłana przez Prometeusz »

Offline donTomaszek

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #264 dnia: Czerwiec 05, 2018, 06:57:08 pm »
Czy autor porzucil ten projekt? Nowosci pojawiaja sie bardzo randomowo, dodawane najwyrazniej przez userow. Wiele tytulow brakuje, pewne tytuly przypisane sa do zlych kategorii.

Szkoda, bo czesto zagladam i korzystam. Bardzo fajna stronka.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline mackey

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #265 dnia: Czerwiec 07, 2018, 11:15:31 am »
Nie porzucił. Mój syn obiecał mi pomoc w wakacje w wyprowadzeniu tego na stan bieżący.


mk
Może już następny post przyniesie jakiś mondry tekst ...

Offline Klint

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #266 dnia: Wrzesień 05, 2018, 09:21:52 pm »
Czy tylko mnie doskwiera brak aktualizacji strony ?

Offline nocny

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #267 dnia: Wrzesień 05, 2018, 09:33:49 pm »
Nie tylko.
Ja to nadal czekam nie tylko na nowości ale starocie, Kajtki i Koki itp ;)

Amer

  • Gość
Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #268 dnia: Wrzesień 05, 2018, 10:13:38 pm »
Takiej bazy nie da się zbudować w pojedynkę. Nawet ktoś mający nadmiar wolnego czasu nie podołałby.

Poza tym jest tam miszmasz. Jeśli w ramach jednej serii wyszło więcej niż jedno wydanie, to tomy/albumy są przemieszane, czasem nie idzie się rozeznać. Byłem kiedyś ciekawy tej witryny, ale teraz uważam, że są lepsze miejsca.

Offline donTomaszek

Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Odpowiedź #269 dnia: Wrzesień 06, 2018, 12:46:55 am »
Czy tylko mnie doskwiera brak aktualizacji strony ?
Mi rowniez.
Sam dodawalem kilka rzeczy, ale zazwyczaj chwile to zajmowalo. Ostatnio dodalem kilka rzeczy z tm-semik. Wciaz czekam, az sie pojawia. Szkoda, bo to bardzo przydatna i fajna stronka.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

 

anything