Autor Wątek: Komiksowa Top Lista - Rok 2016 - Komentarze  (Przeczytany 63154 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fragsel

  • Gość
Komiksowa Top Lista - Rok 2016 - Komentarze
« dnia: Grudzień 19, 2016, 03:56:01 pm »
Wiem, że jeszcze za wcześnie na nową edycję
Ale pragnę tylko nadmienić, że niestety nie będę już w stanie nadzorować kolejne edycji tego plebiscytu


Piszę o tym już dzisiaj byście się zastanowili kto z was chciałby przejąć pałeczkę




Offline Death

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2016 - Komentarze
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 19, 2016, 04:05:04 pm »
Ostatnio chciałem napisać, że w tym roku powinniśmy głosować na top 20.
No to skoro tak, to nie pytam, tylko przejmuję pałeczkę i zarządzam top 20. Pasuje?  :smile:
Mogę policzyć głosy.

mkolek81

  • Gość
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2016 - Komentarze
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 20, 2016, 07:00:30 am »
Nie ma sprawy Death, tylko czy i tak do tej pory nie było tak że po podsumowaniu były wszystkie komiksy na które oddano głosy od miejsca pierwszego aż po któreś tam z kolei?
Zasady zostają te same, czyli podajemy 5 komiksów i standardowa punktacja?

mkolek81

  • Gość
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2016 - Komentarze
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 20, 2016, 08:19:39 am »
Death zaproponował byśmy podawali 20 komiksów, a nie 10. Dla mnie OK. W końcu sam liczy  :wink: Z góry dziękuję Death.
a dobra, sprawdziłem okładkową listę, a tam były top 5, moje przeoczenie, to pytanie kiedy zaczynamy?

JanT

  • Gość
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2016 - Komentarze
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 20, 2016, 08:36:09 am »
Chyba można już zacząć  :smile:

Offline Death

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2016 - Komentarze
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 20, 2016, 08:44:24 am »
Oczywiście można podać mniej, niż 20. Ale w tym roku ukazało się tyle komiksów, że próbując ułożyć listę nijak mi to nie chciało się zmieścić w top 10. Na teraz miejsca powiedzmy od piątego do siedemnastego, to u mnie praktycznie taki sam poziom. A jeszcze nie przeczytałem wszystkiego i do odbioru czeka na mnie paczka m.in. z Codzienną walką, którą już kilka osób zdążyło obwieścić komiksem roku. :smile: Wątpię, żeby u mnie Codzienna walka dorównała Składowi głównemu, ale pewnie jest rewelacyjna.
I tak zawsze można było podawać dłuższą listę, ale moja propozycja jest taka, żeby miejsca 11-20 też były punktowane. Myślę, że w top 20 już każdy swoje arcydzieła i rewelacyjne zmieści. :smile:

mkolek81

  • Gość
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2016 - Komentarze
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 20, 2016, 12:03:21 pm »
I tak zawsze można było podawać dłuższą listę, ale moja propozycja jest taka, żeby miejsca 11-20 też były punktowane. Myślę, że w top 20 już każdy swoje arcydzieła i rewelacyjne zmieści. :smile:
Coś w tym jest, usiadłem i pierwsza 10 poszła szybko, druga też i ostatecznie dobiłem do 30 (choć tu znajdują się pozycje, których nie czytałem ale warte są wspomnienia).

Offline misiokles

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2016 - Komentarze
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 20, 2016, 12:23:53 pm »
Naprawdę chcecie oddawać głosy na komiksy, których nie czytaliście a są warte wspomnienia?

mkolek81

  • Gość
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2016 - Komentarze
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 20, 2016, 12:33:19 pm »
u mnie to są 3 pozycje, ale miałem je w ręce i przejrzałem i wiem że byłyby w 20, ale nie są, ale wspomnieć o nich trzeba i tak punktów nie dostaną
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2016, 01:12:20 pm wysłana przez mkolek81 »

mkolek81

  • Gość
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2016 - Komentarze
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 20, 2016, 01:09:45 pm »
A nie miałeś tak, że coś co wydawało się ciekawe, po przeczytaniu okazywało się być złe? Może to jeden z nich, nigdy nie wiadomo przed przeczytaniem. Na pewno chcesz to polecać?
tak, a jak chcesz widzieć to je podam od razu:
Azymut - wizualnie komiks mnie zachwycił, ciekawie stworzony świat
Comanche - przeglądałem pierwszy tom, Hermann w najlepszej formie jaki widziałem
Relax - wstyd że nie kupiony, cały czas w planach, ale miałem to w dłoniach i przekartkowałem tylko i teraz wiem dlaczego tak wiele osób ceni sobie Relax

Offline Murazor

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2016 - Komentarze
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 20, 2016, 01:41:48 pm »
Głosowanie zazwyczaj trwa do połowy lutego, więc może jeszcze przeczytasz? :smile:

mkolek81

  • Gość
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2016 - Komentarze
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 20, 2016, 01:57:41 pm »
Głosowanie zazwyczaj trwa do połowy lutego, więc może jeszcze przeczytasz? :smile:
w sumie też racja, ale pewnie tylko Relax  :doubt: ogarne

Offline Death

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2016 - Komentarze
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 20, 2016, 02:38:35 pm »
Proponuję sobie komentować tutaj tak do Świąt lub nawet Sylwestra, a potem ruszmy. Jak coś, to jestem otwarty na propozycje. Top 20 pasuje, co nie? Ktoś ma jakieś wonty? :smile:

(A z tym głosowaniem to racja. Ile razy już tak było, że nagle przeczytałem coś fajnego i chciałem zmieniać listę...  :wink: 

Offline kenji

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2016 - Komentarze
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 20, 2016, 04:23:21 pm »
A co z głosowaniem na komiks polski i najlepsza okładkę ?

Offline Death

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2016 - Komentarze
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 20, 2016, 04:29:29 pm »
Proponuję 10 polskich i 5 okładek. Osobne głosowania. Chce ktoś policzyć? Bo z tą główną będę miał mnóstwo pracy, a te dwie, nawet razem wzięte, to będzie przy tym lajcik.
Może jedna osoba okładki, a jedna polskie?
A ja ogarnę tę mega listę top 20. :smile:

 

anything