Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy europejskie

2000 AD

<< < (4/8) > >>

freshmaker:
info dla niezdecydowanych. kończą się nakłady:


judge anderson psi files vol 1
abc warriors mek files vol 1


przynajmniej w topowych ksiegarniach i na ebay-u.

gascan:
Zapowiedzieli zbiorcze jakiegoś sci-fi westernu w uniwersum Dredda. Od Danna Abnetta. Brzmi dobrze. Wezmę chyba na premierę.





//www.youtube.com/watch?v=fXlBWec9ZW8

Archie:
Co ciekawsze, lepsze pod względem jakości historii Strontium Dog: Search-Destroy Agency Files 1-4 vs. Rogue Trooper: Tales of Nu-Earth 1-4?

gobender:
Może kogoś zainteresuje to:
Future Shock: The Story Of 2000AD [Blu-ray]

https://www.amazon.co.uk/Future-Shock-The-Story-of-2000AD-Blu-ray/dp/B0724YT35J?SubscriptionId=AKIAIY4YSQJMFDJATNBA&tag=bluraycom-21&linkCode=xm2&camp=2025&creative=165953&creativeASIN=B0724YT35J&m=A3P5ROKL5A1OLE

gascan:

--- Cytat: Archie w Maj 01, 2017, 04:15:32 pm ---Co ciekawsze, lepsze pod względem jakości historii Strontium Dog: Search-Destroy Agency Files 1-4 vs. Rogue Trooper: Tales of Nu-Earth 1-4?

--- Koniec cytatu ---

Niedawno też się nad tym zastanawiałem i kupiłem Strontium Doga. Tematyka bardziej mi pasowała - łowca nagród, mutant, wyrzutek podróżujący po galaktyce i w czasie wraz ze swoim towarzyszem kosmicznym Vikingiem Wulfem. Brzmi dobrze. Najlepsze historie Strontium Doga są podobno w drugim tomie. Chociaż te w pierwszym czyta się naprawdę dobrze, są bardziej przystępne i "dzisiejsze" niż np. Dredd Case Files 1. Oczywiście nie odpowiedziałem na twoje pytanie bo nie czytałem Rogue Troopera ale zamierzam też w to wejść bo łatwo zebrać całość to tylko kilka tomów.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej