Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy europejskie

2000 AD

<< < (7/8) > >>

midar:

--- Cytat: Garf w Luty 06, 2018, 06:58:59 pm ---Atom Comics?

--- Koniec cytatu ---


Tylko, że mają jedynie nr 1, 6 i 8.

Garf:

--- Cytat: midar w Luty 06, 2018, 07:34:36 pm ---
Tylko, że mają jedynie nr 1, 6 i 8.

--- Koniec cytatu ---

Też na początku myślałem, że eduardo pisze o kolekcji 2000AD od Eaglemoss, ale doszedłem do wniosku, że raczej chodzi mu o oryginalne czasopismo 2000AD - a tego jest na Atomie całkiem sporo :)

Co do kolekcji to może gdyby napisać do Atomu, ściągnęliby na zamówienie brakujące tomy?

Mati29:
Ze ściągnięciem starych numerów kolekcyjnych po normalnej cenie może być kłopot.
Niemniej kolekcja dopiero startuje, przed nami prawie 70 tomów. Sam wszedłem w "prenumeratę" w AtomComics :)


Co do tygodnika 2000AD wolę być na bieżąco i prenumeruje bezpośrednio u wydawcy. Kolejne numery przychodzą regularnie na początku tygodnia.
 

eduardo:

--- Cytat: Garf w Luty 06, 2018, 07:56:34 pm ---raczej chodzi mu o oryginalne czasopismo 2000AD - a tego jest na Atomie całkiem sporo :)

--- Koniec cytatu ---
To był właściwy wniosek :-).

eduardo:

--- Cytat: Mati29 w Luty 07, 2018, 04:33:23 am ---Co do tygodnika 2000AD wolę być na bieżąco i prenumeruje bezpośrednio u wydawcy. Kolejne numery przychodzą regularnie na początku tygodnia.
 
--- Koniec cytatu ---
Jeżeli mogę zapytać: mieszkasz w Polsce? Z tego co widzę koszt wysyłki w obrębie Europy to jakieś 65 funtów rocznie, czyli wychodzi na to, że do każdego numeru 2000AD dopłaca się ponad funta...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej