Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy europejskie

2000 AD

<< < (2/8) > >>

kuba g:
Tego tytularnego tomu z Jackiem Pointem nie czytałem (jest OOP chyba) ale czytałem odcinki wchodzące w skład Trifecta i dla mnie było bardzo przyjemne choć Spurier tam mocno miesza z narracją. Dużą zaletą tych odcinków były grafiki Simona Coleby'ego ale z tego co pamiętam on nie rysował wcześniejszych historii o nim.

LordDisneyland:
Dzięki.

Komediant:


--- Cytat: LordDisneyland w Styczeń 05, 2017, 04:33:41 pm ---(...) zastanawiam się nad kupnem "The Simping Detective"- znam tylko fragmenty, czy ktoś z was to czytał? Warto?

[/size]
--- Koniec cytatu ---
Czytał, takie neo-noir z próbami zabawy językiem, raczej pretekstowymi fabułkami i atrakcyjnymi rysunkami Irvinga z mnóstwem czerni i okazjonalnymi kolorami. Mnie nie bawiło i po pewnym czasie zaczęło męczyć, zwłaszcza że narracji jest momentami bardzo dużo i nie jest najłatwiejsza do zrozumienia, pisana bardzo brytyjskim angielskim. Ale opinie z tego co kojarze miał ten komiks pozytywne, więc bardzo możliwe że ci podejdzie, zresztą sama strona graficzna, pomimo że nie zawsze czytelna, robi wrażenie.

kuba g:
Taka ciekawostka, dla kogoś kto tęskni za odrobiną dobrego supernatural noir w komiksie - w Prog 2011 wystartowała historia Hope. Mistycyzm, kryminał noir, alternatywna wizja lat 40 w Los Angeles, pisze Guy Adams (od Goldtiger).

Oprawa wizualna wygląda tak:





gsg80:
Tak z ciekawości - czytasz 2000 AD od deski do deski jak wyjdzie? Ja mam w zwyczaju czekać na koniec historii i dopiero wtedy czytam odcinki w poszczególnych numerach.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej