Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 868274 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nick Jackolson

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1335 dnia: Maj 24, 2017, 08:24:24 pm »
Nie znam tego i szczerze nie planowałem zakupu, ale za 26 złociszy to chętnie się przekonam o co kaman z tym komiksem.

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1336 dnia: Maj 24, 2017, 08:29:40 pm »
Kurde, a myślałem, że tylko ja tak mam. Ta cena jest tak śmieszna, że pewnie też wezmę :roll: Rysunki Fiony mi pasują, scenariusze Waida też. Najwyżej wcisnę dziewczynie (albo nie, bo jak się spodoba to jeszcze serial będę musiał oglądać :shock:).

Offline buczanova

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1337 dnia: Maj 24, 2017, 08:31:50 pm »
Akurat serial jest duuuużo gorszy od tego komiksu, więc nie polecam.
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1338 dnia: Maj 24, 2017, 08:36:08 pm »
Zupełnie mnie ten komiks nie interesuje i na pewno go nie kupię, ale życzę sukcesu - niech faktycznie Archie będzie dla WF takim "Walking Dead".

Offline radef

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1339 dnia: Maj 24, 2017, 08:56:15 pm »
Jak Fantasmagorie wydadzą jeszcze kolekcję Barksa to dwa moje największe marzenia się sprawdzą.

Archiego od czasu do czasu czytam od ok. 2-3 lat. Czytałem:
- klasyki, stare komiksy (XX wiek) - według mnie tylko dla fanów, jest kilka ciekawych serii (szczególnie w latach 90-tych) i interesujących pojedynczych komiksów, ale to wyjątki
- długie, często 80-stronicowe opowieści z XXI wieku z klasycznym Archie - "Archie World Tour", "Archie: Night and the Comic Shop" i inne, według mnie są to ciekawe komiksy i jedna z dwóch najulubieńszych rzeczy z uniwersum Archiego
- Life with Archie - czyli komiks który opowiada o życiu Archiego po ślubie (dwie alternatywne opcje), świetny komiks i jedna z dwóch najulubieńszych rzeczy z uniwersum Archiego
- Afterlife with Archie - interesująca wariacja na temat Archiego, ale związana z nim tylko w ciut większym stopniu niż serial
- nowy Archie Waida - to co wyda Fantasmagorie, nie jest to mój faworyt, ale jest to bardzo dobry komiks i najbardziej przystępny dla czytelnika komiks, ponieważ choć uwielbiam komiksy z klasycznym wyglądam Archiego to rozumiem, że są ludzie, którym humorystyczna kreska wadzi
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline AvengerGT

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1340 dnia: Maj 24, 2017, 08:59:43 pm »
Nie głosowałem, ale również chętnie sprawdzę, przynajmniej pierwszy tbp. Co prawda nie lubię postawy pt. "ciekawe ile osób kupi z tych które głosowały na ten tytuł" (bo zapewne przy jakimkolwiek innym proponowanym tytule takich przemyśleń by nie było), ale mam wrażenie, że będzie spore wsparcie spoza tego obozu, w dużej mierze dzięki cenie właśnie.

Offline marian381

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1341 dnia: Maj 24, 2017, 09:16:35 pm »
Jakby mi ktoś powiedział, że kupię komiks Archie, to bym nie uwierzył. :D Cena robi robotę. Mam nadzieję, że wyślą.
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1342 dnia: Maj 24, 2017, 10:12:02 pm »
Z FB:

"Ogólnie to zawsze działamy szybko, pozostałe tytuły z listy już też staramy się ogarniać"

Czyli tak:

01.Archie
02.Kolekcja Carla Barksa
03.Moonknight
04.Doom Patrol
05.100 Bullets
06.Scott Pilgrim
07.Transformers
08.Doktor Who
09.Invisibles
10.Samotny Wilk i Szczenię
11.Bloodshot

Ciekawe czy się uda ten Doom Patrol  :smile:

Offline buczanova

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1343 dnia: Maj 24, 2017, 10:25:15 pm »
Z jednej strony fajnie, że będą działać w kierunku wydania innych tytułów z listy. Z drugiej, zaczynam się zastanawiać czy nie pakują się w zbyt duża ilość serii naraz. :-/
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline absolutnie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1344 dnia: Maj 24, 2017, 10:30:34 pm »
Z jednej strony fajnie, że będą działać w kierunku wydania innych tytułów z listy. Z drugiej, zaczynam się zastanawiać czy nie pakują się w zbyt duża ilość serii naraz. :-/


Po pierwsze: "ogarnianie" nie musi oznaczać "pakowania się".
Po drugie: nie wszystko na liście to długie serie ("Scott Pilgrim" i "Invisibles" to raczej krótkie serie)
Po trzecie: nie wszysko musi być wydane naraz, a planowanie publikacji na zapas nalezy chyba do działań, jakie podejmują wszyscy (a przynajmniej ci rozsądni) wydawcy.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline dziku77

  • Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystk
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1345 dnia: Maj 24, 2017, 11:00:57 pm »
Wydawnictwu należą sie brawa za szybkość.Archie nie należał do moich faworytów, ale za taką cene pewnie sprawdzę.

Kijanek

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1346 dnia: Maj 24, 2017, 11:16:04 pm »

Po pierwsze: "ogarnianie" nie musi oznaczać "pakowania się".
Po drugie: nie wszystko na liście to długie serie ("Scott Pilgrim" i "Invisibles" to raczej krótkie serie)
Po trzecie: nie wszysko musi być wydane naraz, a planowanie publikacji na zapas nalezy chyba do działań, jakie podejmują wszyscy (a przynajmniej ci rozsądni) wydawcy.
Po czwarte: któraś z licencji może być już zablokowana (nie koniecznie przez wielkie E)

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1347 dnia: Maj 24, 2017, 11:40:17 pm »
Oczywiście, że może. Żadnej obietnicy bym się w tym nie doszukiwał - pewnie na razie chodzi tylko o sprawdzenie ile dane licencje kosztują i przeliczenie jak muszą się sprzedać obecne komiksy Fantasmagorii, żeby sfinansować więcej licencji. Tak czy inaczej miło wiedzieć, że głosy na dalsze miejsca nie są zmarnowane i ktoś się przygląda możliwościom ich wydania.

Feldkurat

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1348 dnia: Maj 25, 2017, 11:29:05 am »
Co to jest ten Archie? Komiks dla nastolatków? Do czego można to przyrównać?

Offline radef

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1349 dnia: Maj 25, 2017, 11:51:12 am »
Według mnie Archie (mówię tu o tym Waida) to komiks humorystyczny z elementami romansu.
Do czego można tu przyrównać? Hmm... nie wiem. Tak wczoraj pomyślałem o "Sisters", ale jednak to tylko gagi i komiks bardziej dziewczęcy i mniej skupiający się na szkole.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja