trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 867931 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline niuklik

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1350 dnia: Maj 25, 2017, 12:36:48 pm »
Ja raczej odpuszczam Archiego, mam akurat co kupować i co czytać  Nie dla mnie klimaty humorystyczno - romansowe :) Mam nadzieję, że hype na ten komiks nie będzie tylko fejsbukowy i klikacze jednak kupią. Jak na razie chyba jestem bardziej niż 50/50 na ofertę WF (TMNT, RR, KK, Flinch)

Offline ASX76

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1351 dnia: Maj 25, 2017, 04:04:55 pm »
Mam nadzieję, że negocjacje zakończą się powodzeniem i w miarę szybko uda się u nas wreszcie wydać kolekcję Barksa! Oby się fajnie sprzedała na tyle, żeby wydawnictwo sięgnęło po kolekcję Rosy... :razz:

Offline chch

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1352 dnia: Maj 25, 2017, 06:34:28 pm »
Mam pytanie do wydawnictwa. Czy planujecie zatrudnić do przetłumaczenia kolekcji Carla Barksa wieloletniego tłumacza komiksów Disneya Jacka Drewnowskiego, czy też będziecie sami tłumaczyć (oczywiście wiem, że jeszcze wiele negocjacji przed Wami, ale być może decyzję o wyborze tłumacza już podjęliście).
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline buczanova

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1353 dnia: Maj 25, 2017, 07:23:49 pm »
Czy ktoś z Was kupował "Quantum and Woody" bezpośrednio w sklepie wydawnictwa? Ponieważ mieli ich rozsyłać w tym tygodniu, a tymczasem status zamówienia ciągle pokazuje "w realizacj". Też ktoś tak ma?
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline misiokles

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1354 dnia: Maj 25, 2017, 07:35:18 pm »
Temat przewija się tu regularnie. Na razie it's not a bug it's a feature. Więc każdy tak  ma.

Offline isteklistek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1355 dnia: Maj 25, 2017, 07:36:00 pm »
Wiem, że nawet jak się zapłaci to ma się status: "Wstrzymane (oczekujące na płatność) - tak mam wszystkie swoje opłacone. Nie pamiętam, ale wydaje mi się, że ono przechodzi w status "zrealizowane"

Offline ZJAVA

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1356 dnia: Maj 26, 2017, 06:34:27 am »
To chyba zależy czy płacisz przelewem zwykłym czy on-line (Dotpay). Bo u mnie przy płatności on-line ma status "W trakcie realizacji".

Offline mibartek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1357 dnia: Maj 26, 2017, 07:59:16 am »
Archie zamówiony :smile:   głównie ze względu na cenę i chęć wsparcia wydawnictwa na starcie przygody z "zamawianymi" komiksami. Może się miło zaskoczę, kto wie....


Głosowałem na Barksa - jak wyjdzie to mogę nawet prenumeratę w pre payment zamówić  :smile:  mało brakowało a bym sobie 2 tyg temu zamówił z USA oryginał.


Z tym Archiem ciekawa sprawa - nikt nie głosował, a nagle wygrał. jak z PiSem  :lol:
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2017, 08:24:47 am wysłana przez mibartek »

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1358 dnia: Maj 26, 2017, 08:14:14 am »
Z tym Archiem ciekawa sprawa - nikt nie głosował, a nagle wygrał. jak z PiSem  :lol:
Nikt stąd może. Grupa dzieciaków z fanpaga serialu Riverdale głosowała :wink:

Kijanek

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1359 dnia: Maj 26, 2017, 08:32:16 am »
Nikt stąd może. Grupa dzieciaków z fanpaga serialu Riverdale głosowała :wink:
Raczej cieszyć się trzeba, że ta grupka dzieciaków wzięła sprawy w swoje ręce.
Kilku z nas zaczynało przygodę z komiksem, kiedy ledwo sięgało się lady w kiosku i kupowało semiki.

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1360 dnia: Maj 26, 2017, 08:38:51 am »
Raczej cieszyć się trzeba, że ta grupka dzieciaków wzięła sprawy w swoje ręce.
Jeszce nie wzięła, na razie trochę zamieszali. Jeżeli kupią to świetnie, ale jeżeli wydawnictwo ma się sparzyć na wydawaniu komiksów pod gusta przez tą 'super' akcję z głosowaniem (akcja wydawnictwa super, akcja dzieciaków, jeżeli nie kupią, nie super - żeby była jasność) to będzie szkoda. Ale o tym już było pisane, więc nie ma co znów rozkopywać :smile:

Na fb wydawnictwo podało, ze jak się dobrze sprzeda to kolejne tomy Archiego co 3 miesiące. I może ruszą kolejne serię z tego świata.

Offline Mawer

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1361 dnia: Maj 26, 2017, 08:42:22 am »
Z tym Archiem ciekawa sprawa - nikt nie głosował, a nagle wygrał. jak z PiSem  :lol:


Przynajmniej wyszło uczciwie z Archiem. Życie już nie raz pOkazywało jak to, wszyscy głosują, a i tak wiadomo jaki wynik będzie...

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1362 dnia: Maj 26, 2017, 08:44:53 am »
Na Barksa były jakieś dziwne głosy więc bardziej bym się o to obawiał  :smile:

Offline radef

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1363 dnia: Maj 26, 2017, 08:59:24 am »
Na Barksa były jakieś dziwne głosy więc bardziej bym się o to obawiał  :smile:
Bo jakiś zdesperowany fan chciał dogonić Archiego i kupił ze 100 lajków (patrząc na dziwne skoki pod koniec).
Tylko wydaje mi się, że wcześniejsze lajki były pewniejsze niż u "Archiego", bo jednak żaden niekomiksowy fanpage nie reklamował głosowania na Archiego.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Kijanek

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1364 dnia: Maj 26, 2017, 09:11:09 am »
Jest lista, są wyniki, jest pierwszy tytuł, jest deadline, po terminie granicznym dowiemy się jak się sprawy mają.
Nie ma co dzielić włosa na czworo, jak na razie z naszej strony sprawa zamawiam nie zamawiam. Poza tym czym różni się kasa za komiks od czytelnika tego forum od gimnazjalisty fana serialu? Ważne by wydawnictwo było nad kreską.