Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 876616 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mibartek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1365 dnia: Maj 26, 2017, 09:25:52 am »
Jest lista, są wyniki, jest pierwszy tytuł, jest deadline, po terminie granicznym dowiemy się jak się sprawy mają.
Nie ma co dzielić włosa na czworo, jak na razie z naszej strony sprawa zamawiam nie zamawiam. Poza tym czym różni się kasa za komiks od czytelnika tego forum od gimnazjalisty fana serialu? Ważne by wydawnictwo było nad kreską.


True
Dla mnie mogą nawet najpierw wydawać crossover Kucyków Pony z Barbie jeżeli to im napędzi sprzedaż na inne tytuły.
I nie zaniżałbym tak bardzo możliwości zakupowych gimnazjalistów. To dorośli oglądają każdą złotówkę, mają kredyty, płatności itp itd. Młodzi wydają hajsy od rodziców - kto ma zawsze najnowsze Nike, Iphonea, Galaxy ipt? ;) Rynek mangi chyba też w tej grupej wiekowej siedzi i patrzcie ile jest tytułów dostępnych i jak często pojawiają się nowe.

Feldkurat

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1366 dnia: Maj 26, 2017, 10:46:46 am »
Nikt stąd może. Grupa dzieciaków z fanpaga serialu Riverdale głosowała :wink:

Mówiłem że forum Gildii nie jest grupą reprezentatywną dla nabywców komiksu w Polsce ;) Ja nawet nie wiedziałem co to jest ten Archie, pobieżnie przejrzałem Google gdy zaczęło się o tym mówić i ten przegląd nastawił mnie negatywnie do komiksu, ale na wszelki wypadek zapytałem i odpowieź (za którą oczywiście dziękuję) jedynie potwierdziła to nastawienie. Ale komiks zapewne znajdzie licznych nabywców. I dobrze, niech nowe pokolenia komiksiarzy rosną nam duże i zdrowe :)

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1367 dnia: Maj 26, 2017, 12:44:49 pm »
Dobrze już, może poczekajmy aż to wyjdzie i wtedy będziesz mógł osądzać co jest reprezentatywne, a co nie.

Kijanek

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1368 dnia: Maj 26, 2017, 01:05:45 pm »
Dobrze już, może poczekajmy aż to wyjdzie i wtedy będziesz mógł osądzać co jest reprezentatywne, a co nie.
No tak tu jest może w porywach 200 osób raptem 3% KKK (ok 6000 członków)
Lekka różnica jest .
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2017, 05:39:14 pm wysłana przez Kijanek »

Offline gascan

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1369 dnia: Maj 26, 2017, 05:34:11 pm »
Forum gildi jest jak najbardziej grupą reprezentatywną dla małych wydawnictw drukujących 500-1000 sztuk komiksu. Niech się przez temat przewinie np 200-300 osób,  jest to wg mnie sporo potencjalnych klientów przy tak niskich nakładach.

Offline Berserk_mode

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1370 dnia: Maj 29, 2017, 06:54:39 pm »
Muszę przyznać że wydawnictwo Fantasmagorie, jak na początek swojej działalności, poczyna sobie bardzo bardzo obiecująco. Widać że starają się słuchać potencjalnych odbiorców ;)
Nie jestem ekonomistą, dlatego nie bardzo orientuje się jak to wszystko wyglada, jednak jak dla mnie jeżeli system preorderów (taki jak w przypadku TMNT) nie doprowadzi do krachu komiksowego w Polsce, to jak najbardziej mogę w ten sposób zamawiać każdy komiks. Zarówno my jak i wydawnictwo jesteśmy wtedy zadowoleni ;)


Okej a teraz pytanko: jak tam Quantum and Woody?
"Na spocone przyrodzenie Surtura"

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1371 dnia: Maj 29, 2017, 07:01:40 pm »
Okej a teraz pytanko: jak tam Quantum and Woody?
świetne

Offline misiokles

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1372 dnia: Maj 29, 2017, 07:14:40 pm »
Czemu system preorderów ma doprowadzić do krachu?

Offline Berserk_mode

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1373 dnia: Maj 29, 2017, 07:20:06 pm »
Czemu system preorderów ma doprowadzić do krachu?
Napisałem to z przymrużeniem oka ;) Chciałem tylko podkreślić jak dobrym jest to rozwiązaniem (moim zdaniem oczywiście).


świetne

Dzięki! Taka rekomendacja jak najbardziej mi starczy ;)
"Na spocone przyrodzenie Surtura"

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1374 dnia: Maj 29, 2017, 07:44:49 pm »
Tym co umknęło. 648 Żółwi.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1375 dnia: Maj 29, 2017, 07:51:22 pm »
Wooow, elegancko! :)

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1376 dnia: Maj 29, 2017, 08:08:35 pm »
Dzięki! Taka rekomendacja jak najbardziej mi starczy :wink:
nie miałem możliwości napisać więcej, komiks jest zabawny, ale nie w tak idiotyczny sposób jak to bywa w Deadpoolu, relacje między dwoma głównymi bohaterami są bardzo dobrze i fajnie napisane, to jest bohaterszczyzna ale na totalnym luzie, zresztą komiks wyśmiewa nieraz motywy super bohaterskie, zdecydowanie polecam, bawiłem się lepiej niż na wspomnianym Deadpoolu,

Offline Berserk_mode

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1377 dnia: Maj 29, 2017, 08:21:38 pm »
Mam nadzieje że nie odebrałeś mojego postu ironicznie :x Śledzę sobie forum i na rekomendacjach od Ciebie i Garfa jeszcze się nie przejechałem, dlatego to co napisałeś mi w zupełności starczyło. To tak tylko w ramach wyjaśnienia ;)
nie miałem możliwości napisać więcej, komiks jest zabawny, ale nie w tak idiotyczny sposób jak to bywa w Deadpoolu, relacje między dwoma głównymi bohaterami są bardzo dobrze i fajnie napisane, to jest bohaterszczyzna ale na totalnym luzie, zresztą komiks wyśmiewa nieraz motywy super bohaterskie, zdecydowanie polecam, bawiłem się lepiej niż na wspomnianym Deadpoolu,
Właściwie to czegoś takiego się spodziewałem, jednak zawsze warto się zapytać ;) Jeszcze raz podziękowania.
"Na spocone przyrodzenie Surtura"

Offline ASX76

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1378 dnia: Maj 29, 2017, 08:36:00 pm »
Na Barksa były jakieś dziwne głosy więc bardziej bym się o to obawiał  :smile:

A na Archiego oczywiście nie było żadnych dziwnych głosów...  :razz:

Offline raf82

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1379 dnia: Maj 29, 2017, 08:46:11 pm »
Jak komuś nie podejdą żółwie to będą może tańsze z drugiej ręki przy takiej ilości.

 

anything