Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 879046 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kijanek

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1395 dnia: Czerwiec 05, 2017, 10:18:58 am »
Idiotyzmem czystej wody jest mówienie od rzeczy gdy sprawa jest prosta - zadałem proste pytanie z czystej ciekawości, jak wydawca nie będzie chciał odpowiedzieć, także zamiast tworzyć jakieś wywody na temat mieszkania u rodziców i codziennych raportach zacznij rozumieć co ktoś pisze.


Komiks wygrał w głosowaniu, cena jest super i ciekawi mnie jaki jest odzew. Tylko tyle.
Napisałem że jak co wstrzymać się z pierwszymi rzutami takich pytań po 10, poczytaj na stronie fb fantasmagorii. Też sprawa prosta.


Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1396 dnia: Czerwiec 05, 2017, 10:21:06 am »
Tak by nie totalnego offu, wiecie co z B-M? Niby miało już być możliwość zamawiania.
Macie problemy z wejściem na stronę wydawnictwa?
Też czekam na B-M :? A stronkę blokuje antywirus, ale przez weekend z kilkoma tak miałem, więc może ktoś coś rozsiewa po Internetach (albo antywirus ma dupowatą aktualizację).

Offline ZJAVA

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1397 dnia: Czerwiec 05, 2017, 10:32:14 am »
Ktoś nie przedłużył certyfikatu dla strony :/
Witryna „fantasmagorie.com.pl” używa nieprawidłowego certyfikatu bezpieczeństwa.
Ten certyfikat utracił ważność 4 czerwca 2017 21:17. Aktualny czas: 5 czerwca 2017 11:30.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1398 dnia: Czerwiec 05, 2017, 10:36:02 am »
Patrzeć - Żółwie to przekręt i wydawca jest już w Meksyku.

Offline peta18

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1399 dnia: Czerwiec 05, 2017, 01:22:59 pm »
A stronkę blokuje antywirus, ale przez weekend z kilkoma tak miałem, więc może ktoś coś rozsiewa po Internetach (albo antywirus ma dupowatą aktualizację).
Juz wszystko dziala. Wchodzilem przed chwila.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Berserk_mode

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1400 dnia: Czerwiec 05, 2017, 07:20:36 pm »
Zadam pytanie, na które na 100% padła już tutaj odpowiedź. Na swoją obronę powiem że serio starałem się ją odszukać :x


Spodziewana premiera żółwi to lipiec? Tak coś mi świta...


(jak komuś by się chciało to może mi na priv napisać, wtedy usunę post)
"Na spocone przyrodzenie Surtura"

Offline Lesiok

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1401 dnia: Czerwiec 05, 2017, 07:49:30 pm »
Zadam pytanie, na które na 100% padła już tutaj odpowiedź. Na swoją obronę powiem że serio starałem się ją odszukać :mad:


Spodziewana premiera żółwi to lipiec? Tak coś mi świta...


(jak komuś by się chciało to może mi na priv napisać, wtedy usunę post)


Żółwie z tego co pamiętam to lipiec. A co z Krazy Kat? Ktoś coś wie?

Offline isteklistek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1402 dnia: Czerwiec 05, 2017, 07:54:52 pm »
27 czerwca

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1403 dnia: Czerwiec 05, 2017, 07:57:24 pm »
Zadam pytanie, na które na 100% padła już tutaj odpowiedź. Na swoją obronę powiem że serio starałem się ją odszukać :mad:

Spodziewana premiera żółwi to lipiec? Tak coś mi świta...

Żółwie z tego co pamiętam to lipiec. A co z Krazy Kat? Ktoś coś wie?
Tak Żółwie są zapowiedziane na lipiec dokładnie: 15 lipca. Obsuwy zalicza natomiast Krazy Kat (obecnie jest zapowiedziany na 27 czerwca) oraz Obcy w Raju (na 10 lipca). (źródło sklep gildia)

Kijanek

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1404 dnia: Czerwiec 05, 2017, 08:55:40 pm »
Tak Żółwie są zapowiedziane na lipiec dokładnie: 15 lipca. Obsuwy zalicza natomiast Krazy Kat (obecnie jest zapowiedziany na 27 czerwca) oraz Obcy w Raju (na 10 lipca). (źródło sklep gildia)
Mnie boli najbardziej brak ruchów ze strony wydawnictwa odnośnie Button Mana, najpierw miał być po KW, później koniec maja, czerwiec a teraz umarło.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1405 dnia: Czerwiec 05, 2017, 09:03:19 pm »
Mnie boli najbardziej brak ruchów ze strony wydawnictwa odnośnie Button Mana, najpierw miał być po KW, później koniec maja, czerwiec a teraz umarło.
Zapomniałem o  Button Manie, rzeczywiście był zapowiadany na maj. Mam wrażenie że wydawnictwo wzięło na siebie za dużo projektów naraz, bo jeszcze jest zapowiedziana pulpa włoska. Na razie wszystko zalicza obsuwy. Narzekali na słabą Rachel Rising, której kolejny tom chyba był zapowiadany czerwiec/lipiec, jakoś tego nie wiedzę aby się udało dotrzymać terminów.

Kijanek

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1406 dnia: Czerwiec 05, 2017, 09:09:20 pm »
Zapomniałem o  Button Manie, rzeczywiście był zapowiadany na maj. Mam wrażenie że wydawnictwo wzięło na siebie za dużo projektów naraz, bo jeszcze jest zapowiedziana pulpa włoska. Na razie wszystko zalicza obsuwy. Narzekali na słabą Rachel Rising, której kolejny tom chyba był zapowiadany czerwiec/lipiec, jakoś tego nie wiedzę aby się udało dotrzymać terminów.
Chyba tak, chyba też kwestia wjechania na ambicje.
Z tym seriami wcześniej rozpoczętymi, zapowiedzianymi trochę dziwnie, niby było ciśnienie, a tu nagle priorytet Archie :( Wiem że mogą tam najszybciej kasę zdobyć, sam też zamówiłem komiks, ale coś z normalnego komiksu też by się przydało.

Offline LordDisneyland

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1407 dnia: Czerwiec 05, 2017, 09:39:10 pm »
mkolek81- o co chodzi z tą słabą Rachelą? Przymierzałem się do tego tytułu, ale nie znam sprawy. Chodzi o kiepską sprzedaż?

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1408 dnia: Czerwiec 05, 2017, 09:43:19 pm »
Tytuł jest zajebisty. Sprzedaż (na podstawie liczb, które poznałem) jest bardzo spoko, ale Max jednak liczył na większe docenienie tego tytułu wśród czytelników i się tu gdzieś żalił o tym.

Offline LordDisneyland

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1409 dnia: Czerwiec 05, 2017, 09:44:22 pm »
Uspokoiłeś mnie, danke.

 

anything